|
To powinno być karalne
|
|
Choćbyśmy chcieli żyć w spokoju, to narażeni jesteśmy na agresywnych prymitywów, którzy każdego dnia atakują Nas poprzez media chamstwem i swoimi prymitywnymi.
W "wyskakujących okienkach" włącza się niechciana przeze mnie jadaczka jakiegoś politycznego prymitywa.
I często dajemy się się wciągnąć w ich tok dyskusji, bo najczęściej prostujemy ich kłamstwa, by nie pozostawić ich bez reakcji.
Tacy ludzie bardzo skutecznie paraliżują wszelkie plany budowy zdrowego Państwa.
Przed chwilą trafiłem na dwie obrzydliwe gęby: Kluzik Roskowskiej, oraz Sienkiewicza i owładnęła mną pogarda dla tych ludzi.
Takie indywidua pokazywane są zarówno w pisowskich - jak też niemieckich mediach.
Uświadomiłem sobie, że stoimy dokładnie w tym samym miejscu - jak 20 lat temu - gdy rozpoczynałem swoją aktywność internetową.
...słowom naszym
Zmienionym chytrze przez krętaczy...
|
|
8 wrzesień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Cały czas powtarzam, o szansach danej grupy ludzi, w tym danego narodu, który nie funkcjonuje w ramach struktur o tzw. "proweniencji syndykalnej", ale opartej na wartościach wyższych - nie mylić z kulturą "wysoką" - decydują ludzie o W Y S O K I I E J J A K O Ś C I, którym można przypisać: wiedzę, umiejętności, zdolność do ponoszenia odpowiedzialności, godność, honor i co najważniejsze - umiejętność O D R Z U C A N I A ofert.
Ci, którzy w obecnych czasach składają oferty, to - co do zasady - nasi najwięksi wrogowie.
|
|
2019-09-08
Magellan
|
 |
|
|
ps
Zapewne skonfunduję wszystkich tu piszących i czytających, ale momentem przełomowym - według mojego skromnego osądu - który zadecydował o naszych bieżących losach, była chwila, w której animatorzy i dysponenci "ówczesnego know-how" rozpoczęli wdrażanie tzw. postępu technologicznego, począwszy od instytucji armaty i zwiększenia możliwości technologicznych żeglugi morskiej.
Wtedy pojawiły się patenty, licencje i prekariaty, które umożliwiały korzystanie z ich przedmiotu.
To zaowocowało odlokalnieniem emisji pieniądza, bo kto ma technologię, ten ją udostępnia, ale tylko na swoich warunkach.
Wystarczyło kilku sprzedawczyków w strukturach lokalnych, które zmian i innowacji nie potrzebowały, aby ruszyć proces, który w chwili obecnej owocuje np. "ograniczeniem emisji CO2".... |
|
2019-09-08
Magellan
|
 |
|
|
i jeszcze ps
W szkole uczono nas, że tzw. rolnictwo ekstensywne to anachronizm, a intensywne to zdobycz cywilizacyjna.
Taki drobiazg. |
|
2019-09-08
Magellan
|
|
|
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
Nowe Instrukcje
marzec 17, 2008
Artur Łoboda
|
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
|
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
|
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
|
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
|
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
|
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
|
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
|
Unia Europejska to szatan
lipiec 20, 2006
Tomasz Teluk
|
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
Co z unia ?
październik 28, 2005
przesłała Elżbieta
|
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Coraz słabsza hegemonia USA na świecie?
maj 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
|
Prowodyrzy
październik 16, 2005
Artur Łoboda
|
Czy Przyszedł Czas na Rokownia Między USA i Iranem?
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|