ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niemcy mają prawa do "Czerwonych maków na Monte Cassino" 
8 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Zawłaszczenie władzy przez Brukselę 
18 styczeń 2025      Artur Łoboda
Klimatyzacja, a wentylacja 
11 kwiecień 2020     
Z okazji "Dnia Kobiet" 
7 marzec 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Mengele naszych czasów 
4 czerwiec 2020     
Zapomniana piosenka  
28 maj 2015      Artur Łoboda
Dyktatura trójpodziału władzy 
19 grudzień 2017      Artur Łoboda
Gwóźdź do trumny PiS 
29 październik 2020     
Zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia życzy Redakcja 
24 grudzień 2013     
Nagłe zgony poszczepienne są teraz tak powszechne, że nadano im nazwę SYNDROM: Zespół nagłej śmierci dorosłych (SADS) 
11 czerwiec 2022     
Radioaktywne Chmury Nad Polską 
4 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Tajemnica zawodowa 
20 luty 2010      Goska
Karel Gott już nam nie zaśpiewa .... RIP 
3 październik 2019      Alina
Wyniki wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015 
11 maj 2015     
Korona-sceptyk 
30 styczeń 2022     
Kto i czym truje Europejczyków? 
8 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Ja do bajek jestem już za poważny... 
22 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
A jednak Żydzi są sami sobie winni 
18 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Polska bananowa 
12 styczeń 2017     
Jeszcze o niebezpieczeństwie szczepień. Andrew Wakefield odpowiada na pytania 
5 czerwiec 2019      Alina

 
 

Tygrys to też kot, a Żydzi?

Zapewne nie jest to odpowiedni moment - do przekazania bardzo poważnych treści, bo skoncentrowani jesteśmy na scenie politycznej, ale może się tak zdarzyć, że nie napiszę tego nigdy.

Bardzo poważnym problemem - we współczesnym świecie - jest antyspołeczna działalność Żydów.
Doprowadzili "oni" do wielu konfliktów międzynarodowych i zniszczyli niejeden naród.

A mimo tego ja - wzywam w swoich artykułach - do rozróżnienia pomiędzy przyzwoitymi ludźmi z tego "narodu", a pospolitymi zbirami.

W mojej świadomości istnieją dwa obrazy Żydów.
Ci podstępni i nienawistni do otaczającego świata, a także łagodni - harmonijnie współżyjący z otoczeniem.

Na Kresach Wschodnich było wiele żydowskich osad - nazywanych sztetlami, których ludność żyła skromnie i nie wadziła nikomu.
Nie była też podobna - do typowego "obrazu żyda" z krogulczym nosem i diabolicznymi oczyma.
A gdy często spotykałem się z Żydami o rysach bardzo podobnych do Słowian - wysuwałem najbardziej prawdopodobną tezę, że to skutek związków pozamałżeńskich.
A prawda jest zupełnie inna.

Katolik to wyznawca religii katolickiej. Może być Włochem, Hiszpanem, Niemcem, Austriakiem, a przede wszystkim Polakiem.
A Żyd?
Czy Żyd może wywodzić się z różnych narodów?

Bardzo teoretycznie - Żyd jest potomkiem starożytnych Izraelitów.
Ale to nie jest zgodne z prawdą.
Genetyczne związki z biblijnymi Żydami - mają w pierwszym rzędzie Palestyńczycy, a w dalszej kolejności Żydzi sefardyjscy.
Natomiast Aszkenazi nie mają żadnych związków genetycznych ze starożytnymi Izraelitami.
Najprawdopodobniej są to głównie potomkowie tureckiego plemienia Chazarów, które w VI wieku naszej ery - opanowało obszar pomiędzy Krymem i Morzem Kaspijskim.
Z tych terenów prowadzili ekspansję i przejściowo podporządkowali sobie Bułgarów nadwołżańskich.
I nie tylko Bułgarów, których zmusili do przeniesienia się na tereny naddunajskie, lecz także inne ludy tamtych terenów.
W siódmym wieku pokonali kilka plemion i pod swoim przewodnictwem stworzyli związek plemienny - nazwany Kaganatem Chazarskim, w którym żyli między innymi : Bułgarzy, Rusowie, Goci, Alanowie, Madziarowie, Pieczyngowie, Oguzowie.

W takim związku dużym problemem była religia - odmienna dla każdej z grup etnicznych.
I wtedy przywódcy zdecydowali się narzucić jedną - wspólną religię.
Wedle kronik historycznych - za panowania kalifa Haruna ar-Raszida (786-809) wprowadzono tam judaizm - wybrany świadomie spośród trzech - monoteistycznych religii.
 Kolejny następca - Obadjasz narzucił religię żydowską swoim poddanym, a na tereny Chazarii emigrowali Żydzi z Bizancjum i kalifatu. Judaizm stał się religią państwową i zmuszono wymienionych wcześniej: Bułgarów, Rusów, Gotów, Alanówe, Madziarów, Pieczyngów i Oguzów - do przyjęcia tej religii.
A wyznawców innych religii uznano za wrogów królestwa.
Nietrudno się domyślić, że wprowadzony terror wyrugował wszystkie inne religie i w związku z tym świadomość odrębności etnicznej.

W czasie - gdy Mieszko I brał chrzest - silnie rozwinięta Ruś Kijowska - podbiła Kaganat Chazarski i włączyła go w swój obręb.
Wyznawcy judaizmu przenieśli się wtedy na Krym, ale nikt ich nie narzucał im zmiany religii.

W ten sposób wyznawcy judaizmu przetrwali do czasu ekspansji tureckiej, która zmuszała ich do wycofywania się - przed wojowniczym Islamem i emigracji w głąb Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Zdaje się, że w przeszłości środowiska ludzi - uznawanych przez nas za Żydów - były świadome tej tradycji i dlatego nie nazywali siebie Żydami, ale " wyznawcami judaizmu " .
W dziewiętnastowiecznej Polsce było wiele "gmin wyznania mojżeszowego", a nie "gmin żydowskich".

Widząc wśród ludzi uznawanych za Żydów - bardzo różne postawy społeczne i etyczne - wielokrotnie wzywałem do unikania uogólnień i precyzyjnego określania łajdaków - występujących wśród tych ludzi.
Jeżeli widzą dziś Państwo "Żydówkę" o niebieskich oczach i blond włosach - to mogą być pewni, że wywodzi się ona z jednego z prasłowiańskich plemion.
Z tego powodu tezy, że "Żydzi zamordowali Chrystusa" - są nieracjonalne i głupie.
Żydzi aszkenazyjscy mają tyle wspólnego z biblijnymi Żydami - ile my mamy wspólnego ze starożytnymi Rzymianami.
Tylko religia nas z nimi łączy.

Jednak wśród ludzi uznawanych za Żydów - funkcjonują również geny, które pochodzą z najbrutalniejszych plemion Kaganatu Chazarskiego.
Czy najbardziej bezwzględni byli Chazarowie, Goci, czy Oguzowie - to wymaga najzwyklejszych badań genetycznych.

Dla tych najbardziej podłych i bezwzględnych - przyjąłem określenie "żydohołota", bo doskonale pasuje do ich zachowań.
Ale pilnuję się, by unikać wszelkich uogólnień i Państwa do tego zachęcam.
Wsadzanie wszystkich Żydów "do jednego wora" jest równie bezsensowne - jak utożsamianie wszystkich Chrześcijan - z wojnami religijnymi.
A gdy słuchają Państwo idioty o nazwisku Szewach Weis, który bredzi o jakimś "szczególnym żydowskim genie" - dającym im przewagę intelektualną - to mogą Państwo przyjąć, że to brednie współczesnego judeonazisty - wychowanego w poczuciu wyższości - nad innymi narodami.
Nie istnieje żaden "żydowski gen", bo jak wskazałem - ludzie uznawani za Żydów - są mieszaniną wielu pierwotnych plemion.
I właśnie różnorodność genetyczna powoduje, że wśród wyznawców judaizmu - dość często pojawiają się ludzie inteligentni.
A życie na skraju kultur - zawsze wzmacnia inteligencję - niezależnie tego - jakiego narodu dotyczy.
To kontakt międzycywilizacyjny - był motorem rozwoju ludzkości.
Częściej jednak niż geny - źródłem "sukcesów" Żydów - jest brak elementarnych zasad honoru i oszukiwanie każdego - z kim się ma kontakt.
Dlatego Żydzi w pierwszym rzędzie ostrzegają się wzajemnie - przed innymi Żydami.

Kiedyś mój znajomy zapytał mnie: "czy wierzę w mord rytualny"?
Odpowiedziałem, że Żydzi jakich znam - na pewno nie mają z czymś takim wspólnego, ale nie wykluczam, że w przeszłości wśród Żydów - zdarzały się upośledzone osobniki - pielęgnujące ten starożytny zabobon.
Choć znajomy odpowiedział na to dezaprobatą, to dziś jestem prawie pewien, że tak musiało być.
A najlepszym na to dowodem jest zjawisko - nazwane "holokaustem".
To był największy "mord rytualny" w historii świata.
Jego inicjatorami były osoby o pochodzeniu uznawanym przez nas za żydowskie.
Wykonany został prze współudziale samych Żydów.
Milczała masoneria żydowska i żydowski - wielki kapitał.
Na polecenie masonów - milczały WSZYSTKIE rządy świata - poza Polskim Rządem Emigracyjnym na Uchodźstwie.

Dzisiaj o tej zbrodni przypominają członkowie Neturei Karta, którzy mówią wprost, że syjonistyczni przywódcy poświęcili miliony Żydów - w celu utworzenia "państwa żydowskiego" ze zdrowymi i silnymi wojownikami.
A zbędnych należało się pozbyć.
http://www.nkusa.org/

Całe zło rozpoczęło się wtedy - gdy w środowisku żydowskim rozpleniła się zaraza nawrotu do chazarskiej przeszłości. Czego symbolem jest chazarski heksagram - cynicznie nazywany "gwiazdą Dawida".

W tytule napisałem - że: tygrys to też kot.
Kto nie odróżnia domowego leniwca - od niebezpiecznego - afrykańskiego zabójcy - ten długo nie pożyje.
Ale krańcową głupotą jest traktowanie wszystkich "Żydów" w sposób jednakowy.
To równie logicznie - jakbyśmy w obronie własnej - chcieli zabić każdego kota - w tym domowego pieszczochę.
Jednak ci, którzy w imię "tolerancji" - za bardzo zbliżają się do krwiożerczych "zabójców" - pokroju Sorosa, Rothschilda, Rockefellera, - zapłacą za to wysoką cenę.

Jeżeli nie zrozumieją Państwo - podanych powyżej niuansów rozumienia istoty żydostwa - to dalej będą manipulowani, okradani, zniewalani.
A może kiedyś poddani eksterminacji tak - jak to się stało z "niewygodnymi" dla światowych bankierów - wyznawcami judaizmu.
Zresztą, plan depopulacji ludności świata - prowadzony jest od wielu lat.
 
Foto: religijni Żydzi palą flagę Izraela. Jeden z nich trzyma flagę palestyńską.
3 czerwiec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

To sa dokladnie te same Talmudzkie Kazarskie istoty (nie maja zadnych ludzkich zachowan) ktore zdolne sa poswiecic miliony istnien dla wlasnego zysku. Dziesiatki wojen sa ich udzialem i miliony zabitych, a po kazdej sa coraz bogatsi. Ich glownym celem jest swiatowa wladza finansowa (brakuje im Iranu, Wenezueli, Kuby, Syrii, i kilka mniejszych krajow), polityczna, i economiczna.
Przekupuja marionetki typu Tusk, Komorowski, Miller, Kwasniewski itp. i ograbiaja kraj za krajem poprzez dlugi i lichwe.

2015-06-03
TellTheTruth

  

Archiwum

Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sfałszowane referendum
czerwiec 23, 2003
przesłała Elżbieta
Bp Pieronek: pielgrzymka papieża obaliła kilka mitów
sierpień 20, 2002
PAP
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)

czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media