ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Podstawowa uwaga w sprawie "Bolka" - Wałęsy 
2 luty 2017      Artur Łoboda
Opus dei nosicieli Biblii oraz Krzyża Załącznik do Części II Problemu Stwarzania/Wygaszania Informacji 
3 sierpień 2009      Tłumaczyli MG i RŁ
Gospodarka Chin Druga po USA w 2010 Roku 
14 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Przyszlosc ludzkosci 
19 marzec 2011      Elzbieta Gawlas
Doktor Joseph Sansone składa na Florydzie pismo Mandamus, aby zmusić gubernatora DeSantisa do wprowadzenia zakazu „szczepionek” na Covid-19 
12 marzec 2024      Ethan Huff
Duch narodowy 
13 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Społeczna funkcja "żyda" (1) 
24 luty 2019      Artur Łoboda
Dr Ryan Cole odrzuca całą propagandę COVID-19 
9 kwiecień 2021      Bill Sardi
Mordechaj Vanunu i Zbigniew Farmus 
15 maj 2009      tłumacz
"Czerwona strefa" w Małopolsce 
12 sierpień 2020     
Existencial threats to Israel 
4 styczeń 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Treść umowy ACTA 
31 styczeń 2012      zaprasza.net
Trzech Abrahamerów 
15 styczeń 2020     
Antysemityzm Kościoła Katolickiego 
9 maj 2013      Artur Łoboda
Mistrz przegranych bitew 
15 październik 2013      Artur Łoboda
Hongkong – dobrowolny przymus szczepień na Covid-19 i rozwojowy system pełnej kontroli. Stan: wrzesień 2022  
7 wrzesień 2022     
Uwagi odnośnie stosunków polsko-amerykańskich 
16 listopad 2009      Artur Łoboda
Nigdy nie było żadnego kowida (01) 
9 wrzesień 2022     
Do dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau  
20 luty 2020      Barbara Wojnarowska-Gautier
Antidotum 
26 maj 2013      Artur Łoboda

 
 

Instrukcja na wypadek wojny

Obecna - bardzo niebezpieczna sytuacja międzynarodowa -nie jest wynikiem jakiegoś kataklizmu, ale celowej polityki - realizowanej przez żydowski kapitał od dziesiątek lat.
Przez lata przestrzegałam i wzywałem do opamiętania środowiska - opętanych żądzą władzy - żydowskich "finansistów", a więc gangsterów finansowych.
Nic sobie z tego nie robili, bo kontrolują instytucje sądownicze na całym świecie.
Podobnie było z wieloma innymi głosami opamiętania.
Kiedy wiec dojdzie do najgorszego - to jedynym ratunkiem dla cywilizacji - będzie wyegzekwowanie norm prawa. A w obliczu wojny - jest tylko jedno prawo.
Łacińska maksyma głosi: "twarde prawo, ale prawo". I dlatego upadł Starożytny Rzym, że wybiórczo stosowano to prawo.

W 1945 roku - umęczone Społeczeństwo Polskie - z nadzieją oczekiwało normalizacji życia, by po latach strasznej wojny - zacząć w końcu żyć.
Zamiast życia - zgotowano nam niewolę.

W 1990 roku - większość narodów Europy Wschodniej - żywiła podobną nadzieję odrodzenia życia o odpoczynku po latach terroru.
Podobne nadzieje zawładnęły sercami dziesiątek milionów Rosjan, którzy dwa razy dłużej cierpieli pod komunistycznym terrorem.
Zamiast godnego życia - zafundowano mieszkańcom Rosji nędzę i poniewierkę, a przede wszystkim grabież ich oszczędności życia, rosyjskich bogactw naturalnych i ich majątku narodowego.

Przełomowa była prowokacja - ze zburzeniem WTC, która w mojej opinii - miała posłużyć za pretekst - do ataku na Rosję.
W końcu to światowy kapitał wykreował Hitlera i ma wszelkie prawa do korzystania z jego doktryny, a ta głosiła, że "zwycięzców nikt nie pyta o to - czy mieli rację?"
Syjonistyczni awanturnicy byli przekonani, że zdegenerowana przez Jelcyna - Armia Rosyjska - nie będzie stawiała oporu.
Tymczasem były to już pierwsze lata Putina, a ten - postawił w stan najwyższej gotowości cały system obrony. Rosyjskie wyrzutnie atomowe zostały ponownie nakierowane.
Na wiadomość o tym, Prezydent USA - Bush junior - ukrył się w schronie atomowym - pozostawiając na pastwę miliony Amerykanów.

Gdy prowokatorzy zrozumieli, że nie zaskoczyli Rosjan - wtedy znaleźli "winnych zamachu", którym podobno "wypadły paszporty" z eksplodującego w WTC samolotu.
Znaleziono więc winowajcę zastępczego - w postaci Talibów i George Bush junior - mógł opuścić schron atomowy.
W kolejnych dniach rozbudowano scenariusz o terrorystach, którzy plastikowymi nożykami sterroryzowali załogi samolotów.

Tak w pamięć ludzkości - usiłują wcisnąć wydarzenia z 11 września 2001 rok - wszystkie podporządkowane syjonistom media - na świecie.
A polska Minister Kultury - podnosi takie oszustwa - do miana "pamięciologii".

Jak powiedział przewodnik duchowy Platformy Obywatelskiej "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie".
Nie dysponujemy żadną armią - w wypadku agresji Putina.
Są w Kraju środowiska, które za cenę ograniczenia polskiej suwerenności - gotowe są na współpracę z tym gangsterem, by pozbyć się żydowskich gangsterów z naszego Kraju.
To przerażające, tragiczne!

Niezależnie - jednak od dalszego rozwoju wydarzeń, nigdy nie wybijemy się na suwerenność - jeżeli zdrajcy i oprawcy Polaków - pozostaną bezkarni.
Dlatego pierwszoplanowym zadaniem - na wypadek jakiegokolwiek konfliktu - jest aresztowanie wszystkich polityków, którzy przyczynili się do obecnej sytuacji w Polsce, a pośrednio również - do sytuacji międzynarodowej.
Aresztowanie ma prawo dokonać każdy Polak, który nie uczestniczył w przestępczej działalności.
 
Właśnie teraz za oknami słyszę próby systemów alarmowych ....
Niechaj więc te słowa służą za ostatnie ostrzeżenie dla świata polityki.
W obliczu wojny - nie ma miejsca na niuanse.
Dla Sądu Polowego istnieją tylko dwa rodzaje wyroków.
11 luty 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Jak zwykla kapitalna analiza najnowszej historii geopolitycznych wydarzen. Z jedna kwestia bym polemizowal:

"Przełomowa była prowokacja - ze zburzeniem WTC, która w mojej opinii - miała posłużyć za pretekst - do ataku na Rosję."

Mysle ze oni od poczatku mieli zaplanowany plan podzielenia Chrzescian i Muzulmanow, wedlug zasady zasady "dziel i rzadz", bo przeciez to oni byli kreatorami tych religii I napisali Biblie i Koran.
Za tym przemawia rowniez pierwszy nieudany atak na WTC kilka lat wczesniej.

2015-02-13
TellTheTruth

  

Archiwum

Aleksij II proponuje papieżowi podjęcie "braterskich kontaktów"
grudzień 23, 2002
PAP / AFP
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
Iran jako "zwiastun" pokoju na Kaukazie.
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Kiedy Strach Dogania Chciwość
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media