|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
więcej -> |
|
Garbate umysły i Pinochet
|
|
Z dzieciństwa pamiętam wiele osób z garbami.
Była to konsekwencja niskiego poziomu medycyny i opieki zdrowotnej.
Nikt wtedy nie leczył dzieci z urazami kręgosłupów, które rosły pó?niej w zdegenerowanej formie.
Oglądaliśmy ostatnio spektakl polityczny - pod hasłem "różowa rewolucja" na Ukrainie.
To scenariusz powtarzany niezmiennie od dziesięcioleci.
Najpierw - przez wewnętrzna agenturę doprowadza się do strajków - wewnętrznego chaosu, pó?niej przybywają doradcy z zewnątrz, by na koniec pojawił się zbawca, który spacyfikował nastroje i wprowadził rządy silnej ręki.
Ten sam scenariusz jest obecnie wypróbowywany na Białorusi.
Ale jeszcze niedawno usiłowano go przerobić w Wenezueli której prezydent odważył się odebrać amerykańskim biznesmenom zyski z bogactw naturalnych tego kraju. Doszło nieomal do wojny domowej, która na szczęście - zakończyła się pomyślnie dla Wenezueli.
Na nic nie zdały się - inspirowane z zewnątrz strajki i chaos wewnętrzny w tym kraju.
Chavez silną ręka trzyma władzę i śmieje się w nos globalnym właścicielom naszej planety.
Przez kilkadziesiąt lat przerabiano ten sam scenariusz w dziesiątkach krajów świata.
Między innymi - na początku lat siedemdziesiątych w Chile.
W kraju tym, wyniku demokratycznych wyborów wygrał Salvadore Allende, który znacjonalizował banki i odebrał zyski z bogactw naturalnych - obcej finansjerze.
To było potężne wyzwanie dla Amerykanów bo za przykładem Chile mogły pójść inne kraje Ameryki Południowej i pozbawić ich ogromnych dochodów z neokolonialnej polityki.
25 lat wcześniej - Fidel Castro pozbawił amerykańskich Żydów dochodów z hazardu uprawianego na Kubie.
Wywołało to mściwy odzew i amerykański atak na ten kraj trwający do dziś prawie 50 lat.
Castro - po zdobyciu władzy w 1958 roku - w swej naiwności - chciał współpracować z Amerykanami.
Kiedy jednak spotkał się z agresją ze strony niedoszłego przyjaciela, przyjął propozycję Rosjan - współpracy gospodarczo militarnej.
Amerykanie bardzo bali się, że podobnie zachować może się prezydent Chile - Salvador Allende.
Tym bardziej, że otwarcie głosił hasła socjalne, które w Ameryce nazywa się marksistowskimi.
(W Kanadzie, Szwecji i wielu rozwiniętych krajach Świata, niektóre rozwiązania socjalne - które stopniowo wprowadzał Allende - są standardem demokracji.)
Znacjonalizował jednym aktem wielkie przedsiębiorstwa, z których najważniejsze były kopalnie rud miedzi, wcześniej zarządzane przez amerykańskie koncerny. Znacjonalizował banki, wprowadził państwowy system opieki zdrowotnej i socjalnej. Rozpoczął szeroko zakrojoną reformę systemu edukacji oraz kontynuował rozpoczętą jeszcze przez poprzedniego prezydenta Eduardo Freia reformę rolną.
To wszystko po to - by obywatele Chile stali się właścicielami własnego kraju a nie pachołkami zagranicznych korporacji finansowych - kierowanych głównie przez Żydów.
Pewnego dnia pojawił się wspierany przez CIA zdrajca, z Matką Boską w klapie. Zabił Allende i przywrócił panowanie nad Chilijską gospodarką amerykańskim korporacjom finansowym, które drenując z tego kraju ogromne bogactwa - pozwalają mieszkańcom coś zarobić. I tylko dlatego Chile nie spotkał tak tragiczny los jak Argentynę.
Dodać należy, ze jedną z przyczyn zamordowania Allende był jego rzekomy antysemityzm, który odczytywano z jednej z jego publikacji.
Różnica pomiędzy Fidelem Castro, Hugo Chavezem a Salwadore Allende to nie tylko różnica wykształcenia (Allende był cenionym lekarzem), ale przede wszystkim w tym, że Castro i Chavez sięgnęli po broń by zdobyć władzę.
Allende chwycił za broń by obronić władzę.
Ze względu na nieustanną agresje liberałów, nie mieliśmy do tej pory modelowego rozwiązania Państwa Socjalnego.
Liberałowie - niczym gangrena - niszczą każdą społeczną inicjatywę.
Atakowany przez zewnętrznych i wewnętrznych wrogów - Allende popełnił wiele błędów politycznych i gospodarczych.
Nie wychwalam jego rządów.
Ale nie nazwę bohaterem zbira, który na korzyść światowego kapitału zamordował rodzące się w Chile państwo obywatelskie.
Nawet, jeżeli ten zbir głosił oddanie wierze katolickiej. A wręcz przeciwnie - bo katolicyzm - wywodzący się z Chrześcijaństwa winien służyć człowiekowi.
Wiele lat temu ludziom ograniczonym intelektualnie wmówiono, że nawet najperfidniejsza zbrodnia - dokonana w imieniu Chrystusa - jest rozgrzeszona.
To ludzie z połamanymi kręgosłupami moralnymi.
A kiedy zrosły się i dalej rozrastały - powstały garbate umysły - których wokół wiele.
Te garbate umysły do dziś dnia głoszą chwałę Augusto Pinocheta.
|
|
29 czerwiec 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
|
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
|
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
|
W czasie obrad korporacji lekarskiej pikieta Primum Non Nocere - Toruń 19 września godz.12
wrzesień 18, 2003
Adam Sandauer
|
Strategiczna logika samobojczego terroryzmu
czerwiec 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
gnidy
listopad 23, 2005
|
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
|
Szczegółowa instrukcja USA dla Słowenii mającej teraz prezydencję unijną, kiedy i jak EU ma uznać Kosowo i jak ma to konkretn
luty 20, 2008
marduk
|
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
|
Nie dla tarczy- Redakcja "Magazynu- Obywatel"
luty 20, 2007
marduk
|
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
|
więcej -> |
|