ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
więcej ->

 
 

Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich


Na samym wstępie przypomnę, że wolałbym aby ktoś inny - nie Lech Kaczyński został prezydentem RP.
W przeciwieństwie do "agresywnych durniów i nadętych półgłówków" mam odwagę wyjawić osobiste przekonania jeszcze dziś.
Mając jednak wybór pomiędzy PiS - mało wiarygodną partią głoszącą potrzebę poszanowania prawa a PO - partią wzywającą jawnie do bezprawia, wybrałem jednak PiS.

Ale tym razem chciałbym przypomnieć jak ogromną władzę oddaliśmy strukturom antypolskim w naszym Kraju.

Od dwóch miesięcy polskojęzyczne media ogłaszały wszem i wobec, że agent światowego kapitału - Donald Tusk ma zdecydowaną przewagę nad Lechem Kaczyńskim.
Jeszcze trzy dni przed drugą turą wyborów głoszono we wszystkich wrogich Polakom mediach, że Tusk już ma prezydenturę w kieszeni.
Miało to na celu co najmniej trzy skutki:
1. Zniechęcenie części elektoratu Kaczyńskiego, z których najmniej wytrwali - wierząc że Tusk i tak wygra, nie pójdą do wyborów.
2. Zmęczenie obywateli i wywołanie poczucia beznadziei.
3. Uwiarygodnienie cudu nad urną a więc oszustw wyborczych do których musiała doprowadzić PO aby jej kandydat wygrał.

Jak widać, pierwszy punkt udało się wrogom Polski częściowo zrealizować bo do wyborów poszło niewielu Polaków. Gdyby nie to - to być może Kaczyński otrzymałby 70% głosów wyborców.
W ciągu trzech dni doszło w Polsce do cudu wyborczego bo Lech Kaczyński poprawił swoje notowania o około 10%.
Takiego "cudu" nie zanotowały żadne statystyki wyborcze w cywilizowanym świecie.
A może by tak pozwać do sądu instytucje, które jawnie fałszowały sondaże przedwyborcze?


Skoro mamy teoretycznie wszystkie szanse do odzyskania Naszej Polski to chciałbym przypomnieć, że prawdziwa polityka rozgrywa się właśnie teraz, kiedy wszyscy rozejdą się do domów.
Nie możecie w tej chwili oddać pełną władzę w ręce PiS i czekać na mannę z nieba.
Dopiero teraz musicie być aktywni i pilnować zarówno Kaczyńskich jak też pozostałych członków PiS.

Mimo krytycznych uwag wobec PiS a życząc im sukcesu, nie ujawniłem do tej pory pewnego faktu.
Dwa tygodnie temu zapytałem drogą mailową posła Zbigniewa Ziobro : czy nie zechciałby udzielić mi wywiadu.
Ku memu zaskoczeniu otrzymałem natychmiast bardzo grzeczną odpowied? asystentki pana Posła, która zapytała o szczegóły techniczne wywiadu.
W odpowiedzi napisałem szczerze, że chciałbym zadać najtrudniejsze pytania dotyczące tematów, jakie nie pojawiają się w polskojęzycznych mediach i zaznaczyłem, że w przeszłości kibicowałem panu Ziobro.
W tym momencie kontakt się urwał. Zero odpowiedzi.

Nie może być tak aby partia, w której pokładamy nadzieje ratunku dla Ojczyzny obawiała się rozmawiać "o sprawach, które dobrze znamy".
To pierwsze bardzo poważne ostrzeżenie.


PS W ciągu tygodnia, z dziesięciopunktowej przewagi Tuska doszło do dziesięcipunktowego zwycięstwa Kaczńskiego. Sondaże zostały więc sfałszowane o 20%.
24 październik 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
Anatomia prowokacji w Gruzji?
wrzesień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fahrenheit 9/11" z owacją na stojąco
maj 18, 2004
Ewa
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media