|
Przyjaciele Putina idą do Brukseli
|
|
Byłem chyba pierwszą osobą, która w dyskusjach internetowych - prowadzonych jeszcze w tamtym tysiącleciu - zakwestionowała sens powstań narodowych z powodu poniesionych kosztów i braku zaplanowanego efektu.
Szczególnie ostro skrytykowałem Powstanie Warszawskie, które pomogło Stalinowi opanować Polskę.
Nie oznacza to, że kwestionowałem patriotyzm i poświęcenie uczestników tych zrywów narodowych. Wręcz przciwnie!
Przez ostatnie lata kilkakrotnie uświadamiałem osoby protestujące na Krakowskim Przedmieściu, że angażują swój zapał w sprawę niemożliwą do wygrania, a jednocześnie pozwalają obecnemu Rządowi odwracać uwagę od bardzo ważnych problemów gospodarczych.
Jednak dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Wladimir Putin ujawnił swoje prawdziwe oblicze i nikt nie odważy się nazwać go osobą wiarygodną. A wręcz przeciwnie - wszyscy widzą, że jest to podstępny przestępca.
I właśnie dlatego - dzisiaj! należy przywołać wszystkie przestępstwa - jakie nieRząd Donalda Tuska dokonał w trakcie pseudo śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem.
Tym bardziej, że wydarzenie z 10 kwietnia 20120 roku doskonale wpisuje się w imperialną politykę Putina, który przecież wychował się na stalinowskich wzorcach.
Putin jednak mało mnie obchodzi.
Nie życzę sobie jednak by Polaków gdziekolwiek reprezentował platformowy motłoch, który w sprawie smoleńskiej wyraźnie pokazał - jak dalece gardzi Narodem Polskim.
Właśnie teraz, mamy doskonała okazję by przypomnieć sprawę katastrofy pod Smoleńskiej, analizując działania Putina i współpracę Donalda Tuska w usuwaniu wszystkich dowodów tego wydarzenia.
|
|
25 maj 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
|
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
|
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poslowie platformy Tuska
październik 3, 2007
.
|
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Odbiera Polsce Wolność
marzec 18, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Brak glutów na Euro 2012?
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
|
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|