|
Po co Boni spotkał się z Zuckerbergiem?
|
|
Media donoszą, że choć nie zostały o tym wcześniej poinformowane to:
"Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni spotkał się z Markiem Zuckerbergiem, twórcą serwisu Facebook."
Jednym z zadań platformowego Ministra administracji i cyfryzacji jest inwigilacja Społeczeństwa Polskiego.
Z tego powodu był jednym z inicjatorów ACTA.
A gdy ACTA poległo - w wyniku protestów społecznych - to poszukano innych metod kontroli nad społeczeństwem.
Większość Polaków to głupcy - którzy sami ujawniają rządzącym wszystkie informacje o sobie - w naiwnym przekonaniu, że nic nie mają do ukrycia - bo są lojalnymi obywatelami.
Głupota taka wynika z przekonania, że terror podobny do lat stalinowskich nigdy nie powróci.
A dziś doświadczamy skutków naiwności Narodu - który uwierzył w 1989 roku Michnikowi, głoszącemu ża pośrednictwem swoich mediów, że znana nam historia nigdy już się nie powtórzy.
Facebook to najdoskonalsze narzędzie inwigilacji ludzkości.
Ale nie można z tego powodu popadać w skrajność.
W przeszłości informacje z tego Portalu były systematycznie zczytywane przez roboty Google.
Ale trudno było znaleźć nas w tej wyszukiwarce.
Dlatego zablokowaliśmy możliwość inwigilacji prezentowanych tu treści.
Po jakimś czasie doszło do nieformalnego kompromisu.
My odblokowaliśmy serwer dla robotów Google, a oni zaczęli pokazywać wyniki z przeszukań naszego serwera.
To nieuniknione - jeżeli chcemy być odnajdywani w wyszukiwarkach.
Ale informacje z tego Portalu zbierają również agencje wywiadowcze z Rosji, Chin i Niemiec.
Chociaż mogą kupić dane od Google to wolą na własną rękę działać.
Proszę zwrócić uwagę, że nie zamieściliśmy informacji o wykorzystywaniu "ciasteczek" - "cookies" do czego są zobligowane wszystkie strony internetowe na podstawie rozporządzeń unijnych.
Nigdy tego nie robiliśmy - więc nie mamy o czym informować.
Informacja o spotkaniu Boniego z Zuckerbergiem jest ostrzeżeniem - by zachować rozsądek z informacjami zamieszczanym, na "fejsbuku".
|
|
23 maj 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
|
Awaria
październik 11, 2004
zaprasza.net
|
Hej kto Polak na bagnety
kwiecień 12, 2006
Publikacja wolnej prasy polskiej
|
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
|
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
|
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy jesteśmy skazani na kryzys?
październik 27, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
|
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Amerykańska Teokracja?
maj 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz wciąż niebezpieczny
czerwiec 30, 2004
|
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
|
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
|
|