ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nacjonalizm to przede wszystkim wielkie kłamstwo.... a potem zbrodnia 
12 kwiecień 2009      PAP
Raporty o pochodzeniu Braci Kaczyńskich ulgą dla Polaków? 
25 sierpień 2009      tłumacz
Usurious capitalism and the war party in USA 
6 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Żyjemy w parszywym świecie! 
2 lipiec 2025     
Czekając na kolejną zdradę 
6 marzec 2016      Artur Łoboda
"Raport" MAK 
17 styczeń 2011      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część jedenasta 
19 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Statystyka umieralności na "covid" w Polsce  
11 październik 2020     
Nigdy nie wiadomo - kiedy głupi żartuje 
5 maj 2016      Artur Łoboda
"Zorientowani" w sprawie 
22 lipiec 2016      Artur Łoboda
Komu naprawdę służy obecny Rząd? 
16 luty 2018     
Izrael morduje Palestyńczyków za zgodą całego zachodniego świata 
19 listopad 2012      Artur Łoboda
PIENIĄDZE PODATNIKÓW, ZATRZYMANE W OCEANIE SPOKOJU 
6 luty 2021     
Co może być w PUSZCE? /z teki Teatru ESSE/ czy aby na pewno? - oczywiście!!! 
29 styczeń 2014      /-/ Ewa Englert-Sanakiewicz
Farsa zwana polityką historyczną  
24 kwiecień 2016      Sebastian Adamkiewicz
Der deutsche Antipolonismus 
17 maj 2013      Artur Łoboda
Pokojowa nagroda Nobla dla Hitlera  
5 luty 2026      Lansing Warren
Dla nich jesteście idiotami 
10 lipiec 2015      Artur Łoboda
Paranoik Marian Opania 
2 marzec 2016      Artur Łoboda
Rząd Niemiec Przyznaje, Że Nie Było Pandemii 
21 lipiec 2024     

 
 

Jak nowa bolszewia terroryzuje Naród Polski

Zarówno naziści - jak też komuniści dopracowali się bardzo skutecznych metod terroryzowania społeczeństwa.
Były to działania oparte głównie na pozbawieniu społeczeństwa jakiegokolwiek poczucia bezpieczeństwa, a potem tresowania metodą kija i marchewki.
Dokładnie to samo robi dzisiaj Platforma Obywatelska, która stworzyła armię urzędników terroryzujących siebie wzajemnie, a przede wszystkim terroryzujących antyPOwską część społeczeństwa.
Strach przed utratą pracy powoduje, że większość urzędników państwowych wyzbyła się elementarnych norm etycznych.
Całkiem zasadnie boją się, że po utracie pracy zostaną zepchnięci na margines, a bezrobotni wymierają w przeciągu kilku lat.
Tak więc szantaż wyrzucenia z pracy jest pośrednio szantażem pozbawienia życia.
W ten sposób Platforma Obywatelska stworzyła podobny do stalinowskiego system terroru.

Dzisiaj nie komisarze ludowi strzelają w tył potylicy w kazamatach NKWD, ale "seryjny samobójca" grasuje po Polsce.
Ludzie, którzy odrzucają ten oczywisty fakt, stają się wspólnikami zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Dokładnie tak samo - jak miało to miejsce w haniebnych latach stalinizmu.

Za kilka lat takie wydarzenia jak: manifestacja poparcia Polaków dla Viktora Orbana w Budapeszcie, porównywana będzie do masowego oddawania krwi dla broczącego Budapesztu w 1956 roku.
Natomiast rządy Platformy Obywatelskiej stawiane będą w jednym rzędzie z latami stalinizmu w Polsce.

Pozbawiając Polsków suwerenności - stalinowskie sługusy wmawiały Społeczeństwu Polskiemu, że bez współpracy ze Związkiem Radzieckim nie ma dla nas żadnej przyszłości - bo pozostaniemy zacofanym krajem rolniczym.
Modelowym przykładem rzekomych dobrodziejstw Związku Radzieckiego wobec Polski - miał być Pałac Kultury i Nauki - imienia Józefa Stalina.
Oczywiście nie poinformowano Społeczeństwa Polskiego, że w zamian za ten wielki budynek - komunistyczne władze zrzekły się od Niemiec reparacji wojennych - powalając ZSRR przejąć wszelki majątek zdobyty w Niemczech.

Dzisiaj sytuacja jest analogiczna.
W zamian za pieniądze na budowę autostrad, polskojęzyczny Rząd wyzbył się suwerenności gospodarczej i zgodził się na likwidacje polskiego przemysłu.
Te autostrady - bardziej niż Polakom - potrzebne są Niemcom do prowadzenia swoich interesów na teranie Polski, a przede wszystkim do łatwego transportu towarów do Rosji.
Pewna grupa głupców cieszy się, że wybudowano nowe drogi, choć to w żaden sposób nie przekłada się na gospodarkę Polski.

Rosja Sowiecka terroryzowała 200 milionów swoich obywateli i miliony obywateli podbitych narodów.
Bez mrugnięcia okiem Stalin doprowadził do śmierci głodowej około 8 milionów Ukraińców, a miliony Rosjan wymordował aparat NKWD.

Dzisiaj Unia Europejska bez najmniejszego zażenowania, skazała na wegetację kilkadziesiąt milionów obywateli Państw Unijnych.
20 procent obywateli Państw Unii skazanych jest na wegetację i bezrobocie przez całe życie.

Polacy powinni sobie wypisać wielkimi literami jako memento tą oczywistą prawdę, że poza Unią Europejska jest jeszcze życie. A przede wszystkim życie budzące nadzieję na przyszłość.

Chiny zapoczątkowały przemiany gospodarcze osiem lat po Planie Balcerowicza.
Dziś są drugą potęgą ekonomiczną Świata.(!!!)

Ale Chińczycy przyjęli za aksjomat, że nie będą robili żadnych interesów z Żydami. I ilekroć na drodze ich interesów pojawiali sie Żydzi to woleli Chińczycy stracić i wycofać się - zamiast robić jakiekolwiek interesy bankierami.
Tą wiadomość przekazała mi zaufana osoba. Mogą Państwo ją sprawdzić, śledząc chińskie inwestycje.

Foto: Nowa bolszewia.
15 luty 2013

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Z tymi Chinami to jednak nie było tak proste jak pan pisze. Noami Klein w swojej książce Doktryna szoku pisze dość dużo na temat wprowadzenia kapitalizmu i wolnego rynku w Chinach. Nie będę tego streszczać ale pozwolę nie zgodzić się z twierdzeniem o dobrobycie w Chinach

2013-02-16
jo

 

Panie jo

Nigdzie, nie piszę o dobrobycie w Chinach, ale o tym, że kraj ten stał się gospodarczą potęgą.
W dwóch zdaniach nie da się opisać bardzo złożonego procesu rozwoju gospodarczego Chin. W innym artykule wskazałem, że jedną z przyczyn tego rozwoju było niewolnictwo XXI wieku.
Z pewnością jednak - unikanie kontaktów ekonomicznych z Żydami umożliwiło Chińczykom ogromy skok technologiczny.

2013-03-03
Artur Łoboda

  

Archiwum

O WZGLĘDNOŚCI CIERPIENIA
kwiecień 9, 2008
Marek Jastrząb
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Zwycięstwo Na Niby
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
Program "Polska 2005" (III)
marzec 9, 2005
jeswiat
Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media