ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Stałe fragmenty politycznej gry 
14 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Dlaczego nie zastosowali najnowszej broni mikrofalowej? 
23 luty 2022      Artur Łoboda
Jak PiS dba o zdrowie Polaków? 
29 październik 2020     
Jak choroba bezobjawowa opanowała świat? 
24 czerwiec 2021     
Realia polskiej sztuki współczesnej 
5 marzec 2011      Artur Łoboda
„Nagła śmierć kryzysu koronowego” kontra „Nagła wojna z Ukrainą” 
22 marzec 2022     
Usypianie społeczeństwa 
2 listopad 2014      Artur Łoboda
Z okazji "Dnia Kobiet" 
7 marzec 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Sen pospolitego na ziemi pijaka...  
12 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jak zabijano wątpiących w kowida? 
6 grudzień 2024      Artur Łoboda
Profesor Cahill: „Osoby powyżej 70 roku życia, które zostaną zaszczepione, prawdopodobnie umrą w ciągu 2–3 lat 
9 kwiecień 2021      Obserwator
Po wypuszczeniu „szczepionek” na Covid-19 liczba pozaszpitalnych zatrzymań krążenia prowadzących do ŚMIERCI wzrosła o prawie 30% 
27 październik 2023     
Krzycząca cisza - film "Punkt kontrolny" 
15 luty 2013      Artur Łoboda
Dylematy związane z in vitro 
20 luty 2015      Artur Łoboda
O czym w Europie się nie mówi... Czy alkoholizm Junckera może wpływać na jego działania w KE? 
21 marzec 2017      Bronisław Wildstein
Esbecy śpijcie spokojnie. Emerytur wam nie ruszą 
7 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Facebook szpieguje ciebie dla rządu. 
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Opór jako sposób na życie 
11 styczeń 2021     
Wskażmy im winnego 
25 czerwiec 2016      Artur Łoboda
MHŻP realizuje starą strategię poniżania Polaków 
18 grudzień 2014      Artur Łoboda

 
 

Szczepionki COVID-19 przeprogramowują układ odpornościowy, aby ATAKOWAĆ ważne narządy


Szczepionki przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19) rzekomo przeprogramowują układ odpornościowy, aby zwrócił się przeciwko organizmowi, powodując, że limfocyty atakują ważne narządy.
 
Arne Burkhardt i Walter Lang, dwaj profesorowie patologii z Niemiec, zorganizowali konferencję prasową, aby wyjaśnić to zjawisko. 
Przedstawili analizę 10 sekcji zwłok osób, które zmarły wkrótce po szczepieniu COVID-19. 
Wszystkie 10 osób miało 50 lat i zmarły w różnych odstępach czasu - w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu.
 
Badania mikroskopowe próbek tkanek zmarłych osobników przyniosły interesujące odkrycie – wystąpienie „zamieszek limfocytów”. 
Burkhardt i Lang odkryli niepokojącą liczbę limfocytów w różnych narządach, takich jak wątroba, nerki, śledziona i macica. 
Limfocyty energicznie atakowały tkanki w narządach i powodowały poważne uszkodzenia.
 
Ten autoimmunologiczny horror można było przypisać tylko szczepieniu COVID-19. 
Burkhardt i dwóch innych patologów potwierdzili to, potwierdzając, że szczepionki wywołały tę patogenezę u pięciu z 10 zmarłych osób.
 
Jednak lekarze sądowi odmówili uznania roli zastrzyku COVID-19 w śmierci ofiar. 
W dwóch przypadkach szczepienie podano jako „prawdopodobną” przyczynę śmierci, podczas gdy dwa inne zostały odnotowane jako „raczej zbieg okoliczności” lub „prawdopodobnie” spowodowane przez szczepionkę.
 
Niezależnie od tego Burkhardt podkreślił, że choroby autoimmunologiczne były jednymi z śmiertelnych skutków ubocznych zastrzyku COVID-19. 
Przedstawił takie stany występujące u zaszczepionych ofiar, jak zespół Sjogrena (limfocyty atakujące gruczoły wytwarzające łzy i ślinę), leukoklazmiczne zapalenie naczyń skóry (zaognienie naczyń krwionośnych skóry) i choroba Hashimoto (zapalenie tarczycy).
 
Kilka zgonów było spowodowanych limfocytarnym zapaleniem mięśnia sercowego, które jest spowodowane przez limfocyty atakujące i uszkadzające mięsień sercowy. 
Chociaż choroba występuje zarówno u młodych, jak i starszych osób po szczepieniu przeciwko COVID-19, często jest błędnie interpretowana jako ogólny zawał i obwiniana o inne czynniki.
 
Burkhardt skrytykował również obowiązujące obecnie standardy kodowania medycznego stosowane do finalizowania aktów zgonu. 
Nazwał je „całkowicie nieodpowiednimi” i „ostatecznie statycznie bezwartościowymi”, ponieważ zawierają niejasne argumenty i nie odnoszą się do konkretnych dowodów medycznych.
 
Szczepionki zabijają: odkrycia Burkhardta i Langa potwierdzają wyniki wcześniejszej analizy
 
Odkrycia Burkhardta i Langa potwierdziły wyniki wcześniejszej analizy, która obejmowała więcej sekcji zwłok. 
W sierpniu 2021 r. dr Peter Schirmacher  wykonał 40 sekcji zwłok osób , które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania dawki szczepionki COVID-19.
 
Schirmacher, profesor na Uniwersytecie w Heidelbergu , stwierdził, że jedna trzecia osób zmarła natychmiast po szczepieniu, albo z powodu zakrzepicy żył mózgowych, albo chorób autoimmunologicznych. 
Aby poprzeć swoje twierdzenie, pokazał mikroskopijne szczegóły poważnych uszkodzeń tkanek wywołanych przez szczepionki.
 
Pomimo krytyki ze strony władz zdrowotnych, otrzymał wsparcie od kolegów patologów. 
Federalne Stowarzyszenie Patologów Niemieckich poparło Schirmachera, stwierdzając, że należy przeprowadzić więcej sekcji zwłok zaszczepionych osób, które zmarły w określonym czasie po szczepieniu.
 
Ze swojej strony Schirmacher odpowiedział na krytykę, zaprzeczając twierdzeniom, że brakowało mu kompetencji. 
– Koledzy zdecydowanie się mylą, ponieważ nie potrafią kompetentnie ocenić tego konkretnego pytania – powiedział.
 
Schirmacher zaprzeczył również zarzutom, że próbował siać panikę i odrzucił zarzuty, że był przeciwnikiem szczepień, powołując się na fakt, że sam był zaszczepiony.
 
Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak szczepionki przeciw COVID całkowicie niszczą układ odpornościowy .
 
 
 Źródło:
www.naturalnews.com/2022-09-01-vaccines-reprogram-immune-system-attack-organs.html
7 wrzesień 2022

Kevin Hughes  

  

Komentarze

  

Archiwum

Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
MIĘDZY SCYLLˇ A CHARYBDˇ
maj 30, 2004
Ojczyzna.pl
"Rakiety Patriot będą chronić Warszawę"
listopad 8, 2008
wiadomosci.onet.pl
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
marzec 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media