ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rząd amerykański manipuluje społeczeństwem w zakresie gospodarki 
10 listopad 2024     
Wielki reset wkracza w globalną tyranię 
1 październik 2021     
Wyleczyć się z choroby ogłupienia 
23 maj 2012      Artur Łoboda
Moje doświadczenie z szambem 
22 listopad 2017     
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (3) 
31 sierpień 2020      Artur Łoboda
Właśnie dlatego trudno się Polakom porozumieć 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
Korzenie chrześcijaństwa 
13 styczeń 2018     
Masoni w Brukseli 
16 październik 2010      Źródło: Gazeta Wyborcza
Szok. Autorytety KOD  
9 czerwiec 2016      Polak
Znaczący krąg w purpurze odcieni 
20 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Coraz gorsza zmiana 
3 luty 2016      Artur Łoboda
Ostrzeżenie dla PiS 
5 marzec 2018      Artur Łoboda
Inwigilacja 
12 luty 2016      Artur Łoboda
Blisko milion osób w grupie i żaden nie zarażony? 
11 październik 2020     
Rabunek Ropy Naftowej w Ekwadorze 
1 marzec 2011      Iwo Cyprian Popgonowski
Czym była tak zwana "Solidarność" 
17 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Kontynent tyrański
Dawny modelowy region „Wolnego Świata” opiera się na państwie policyjnym i ochłodzeniu społeczeństw.
 
6 listopad 2020      Hannes Hofbauer
List otwarty do Jana Tomasza Grossa ! 
13 październik 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kobiety w wojsku USA  
10 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ukraina - przygotowano cmentarz dla kolejnych poborowych do wojska 
15 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Dość kurtuazji.


Dość kurtuazji.
Panie ministrze tzw. „Wymiaru sprawiedliwości” dość pisania listów otwartych..
Jestem zmęczony błazenadą przedstawicieli instytucji którą pan zażąda, czy na pewno.
Czara goryczy się przelała.
Tzw. pisma z podległego panu ministerstwa departamentu konicząc na sądach są bezczelne.
Oczywiście starając się być obiektywny twierdzą że wtóruje im prokuratura.
Moje artykuły, listy otwarte są publikowane na kilku kontynentach i aż dziwne że nie próbujecie przynajmniej improwizować przestrzegania Konstytucji RP, ustaw także praw
Międzynarodowych ratyfikowanych przez Polskę.
Takich ja KONWENCJA O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I PODSTAWOWYCH WOLNOŚCI
czy Powszechną Deklarację Praw Człowieka.
Mała prosiła, niech wice prezes Sądu Apelacyjnego Gdański nie pisze bzdur.
Pluje mi w twarz obrażając moją inteligencję jednocześnie potwierdzając że wykształcenie nie idzie w parze z wiedzą.
Pana prezesa broni sądu rejonowego w Ostródzie jak i prokuraturę zdając sobie sprawę że naruszyli Kk- Art. 231. § 1.( Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego) oraz Art. 239. § 1.( Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej)
Czy ja muszę na te bzdurne pisma kupować dodatkowe meble.
Mam dość odpisywania na bzdury Naczelnika Wydziału Skarg i Wniosków
Podpisywane przez „Z up. Zofia Woźniak Wasilewska”.
W wielu tzw. listach otwartych tak do pana jaki i premiera Tuska wielokrotnie wymieniałem postępowania wraz z podawaniem syg. Akt.
Otrzymuję w odpowiedzi zapytanie o podanie w/w syg.
To było przyczyną mojego zapytania w artykułach czy są problemy czytanie z zrozumieniem na poziomie szkoły podstawowej czwartej klasy ( przepraszam za uogólnienie,
duża część z nich rozumie co czyta).
Panie ministrze czy muszę odpowiadać na pisma tak bzdurne jak Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, cytat: IV Sk.-73/10/C (BM-III-R-051-295/10/7) z dnia 30-06-2010
W odpowiedzi na Pana skargę z dnia 20 maja 2010r. skierowaną do Ministerstwa Sprawiedliwości, a przekazaną mi do załatwienia, dotyczącą postępowań sądowych w Sądzie Rejonowym w Ostródzie, w Sądzie Rejonowym i Sądzie Okręgowym w Elblągu oraz sędziego Adama Wygonowskiego i sędziego Alicji Franczak, po zbadaniu zasadności zarzutów sformułowanych w piśmie, uprzejmie informuję, że skarga nie jest zasadna.
Następne pismo z dnia 3 lutego 2011r przelało szalę goryczy: IV Sk.-73/l0/C/KW odpowiedzi na Pana pismo oznaczone datą 25 listopada 2010r., a nadesłane 10 stycznia 201 lr. przez Ministerstwo Sprawiedliwości Biuro Ministra Wydział Skarg i Wniosków sygn. BM-III-R-051-295/10/14 przy piśmie z dnia 30 grudnia 2010r., informuję iż: w zakresie postępowania 2Ds 731/08 Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Ostródzie.
O braku możliwości zaskarżenia postanowienia w sprawie II Kp 137/09 został Pan prawidłowo pisemnie poinformowany przez SSR V. Koprowską - Chudek w.dniu 9.06.2009r.
Obydwa pisma podpisuje pani Wiceprezes Sądu Apelacyjnego w GdańskuSSA Anna Skupna
Dopisek, do wiadomości Ministerstwo Sprawiedliwości Biuro Ministra BM III
R- 051- 295-/10/7
Panie ministrze nie pozwalam nikomu żeby pluł mi w twarz tym bardziej ludziom podległym panu.
Nie będę odpisywał na bzdurne pisma.
Wolę w ramach wolnego czasu pisać pozwy przeciwko innym, obecnie na tapecie mam wojewodę Warmińsko – Mazurskiego oraz zapewne pana kolegę Prokurator Generalny
Andrzeja Seretem a także najważniejsze skargę od TK.
Pani wice prezes sądu apelacyjnego Anna Skupina wykształciła się za pieniądze podatników i tymi pismami potwierdza brak znajomości Konstytucji RP - Artykuł 30, Artykuł 32, Artykuł 45, Artykuł 176- Postępowanie sądowe jest co najmniej dwuinstancyjne.
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka
Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 7, Artykuł 8,
KONWENCJA O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I PODSTAWOWYCH WOLNOŚCI
Artykuł 6. Prawo do rzetelnego procesu sądowego.
Artykuł 13. Prawo do skutecznego środka odwoławczego.


Okradziono dwoje nieletnich dzieci na znaczną sumę, pani prezes Apelacyjnego tego nie zauważa.
Pozbawiono pełnoletnich członków rodziny podstawowego prawa Konstytucyjnego:
Ordynacja do sejmu i senatu, Art. 12.-1. Wyborcy zameldowani na obszarze gminy na pobyt stały wpisywani są do rejestru wyborców z urzędu, Art. 142. 1. Lista okręgowa powinna być poparta, w sposób, o którym mowa w art. 140 ust. 2 i 3, podpisami co najmniej 5000 wyborców stale zamieszkałych w danym okręgu wyborczym.
W postępowaniach tak prokuratorskich jak i sądu ostródzkiego została naruszona
ustawa Dz.U z 2006R. NR 139 POZ.993
USTAWA z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach
osobistych Rozdział 2 Obowiązek meldunkowy Art. 5. 1.
Co skutkuje w/w ograniczeniem konstytucyjnych praw wyborczych.
Pani wiceprezes sądu apelacyjnego Anna Skupna nie zna kpk. Art. 304. § 1. Każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepis art. 191 § 3 stosuje się odpowiednio.
§ 2. Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję, § 2. jest obligatoryjny.
Osłania bezprawne poczynania narażając się na oskarżenie z Kk- Art. 231. § 1.
( Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego) oraz
Art. 239. § 1.( Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej).
Czy sędzia prezes sądu okręgowego w Olsztynie Roman Kulczyński za zasługi dla reżymu stanu wojennego nie jest w pana otoczeniu, postępowanie syg. Akt. P. 629/82.
Dostałem nie po raz pierwszy ani ostatni zwolnienie w trybie stanu wojennego.
Dla ciekawości ostatni raz otrzymałem w 1989r z PGR po 2,5 miesiąca pracy.
A może w/w sędzia otrzymał z rąk Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski tak jak sędzia Zbigniewa Pannerta i siedzi sobie wygodnie na zasłużonej emeryturze.
A co się stało z młodą sędziną z Ostródy która jako idealistka wierzyła w przestrzeganie
prawa w systemie Stalinowskim( on trwa).
Co z młodziutką panią prokurator która obroniła mnie w stanie wojennym przed zapędami psów, milicji i SB, próbą oskarżenia mojej osoby o przestępstwa pospolite.
Biedna idealistka widząc byłych kolegów w togach przestępców chyba opuściła ten
Stalinowsko-Faszystowski system pod nazwą „ Polski wymiar sprawiedliwości”.
Pan także jest opluwany przez tzw. przedstawicieli rzekomego wymiaru sprawiedliwości,
Sygn. akt IC 486/10 cytuję: bowiem ani Prezes Rady Ministrów Donald Tusk ani Minister Sprawiedliwości nie mają zdolności sądowej.
Na ten temat wielokrotnie pisałem, nie będę się powtarzał.
Ma pan w rękach prawo o sądach powszechnych które daje panu możliwość pociągnięcia do odpowiedzialności sędziego jak również powołanie lub odwołanie prezesa sądu.
Przysłowie to mądrość narodu „ chodzi z podkulonym ogonem” przetłumaczę z polskiego
na nasze.
Ktoś kto się boji, te przysłowie nie dotyczy tylko przyjacielskich zwierząt, psów.
Ale jest skierowany przeciwko tchórzliwym ludziom.
Skoro pan nie daje sobie rady z bezprawiem większości sędziów to proponuję cytat:
„ Waść pan wstydu oszczędź”

Bogusław Maśliński
2011-02-11
vipbob@wp.pl
Ps. Jako lekturę w wolnym czasie polecam polskie prawo cywilne, karne jak również
KONWENCJA O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I PODSTAWOWYCH WOLNOŚCI,
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka.
Idąc na ryby proszę zabrać Donalda Tuska.
Latanie za piłką widocznie nie służy mu w oczach Sądu Okręgowego w Warszawie.
Sądy są niezawisłe i wiedzą kto ma ograniczone prawa, zaburzenia psychiczne- Art. 13. § 1. kc.

11 luty 2011

Bogusław 

  

Komentarze

 

Panie Bogusławie

Musi Pan do końca zachowywać zimną krew. Oni liczą na to, że straci Pan cierpliwość i użyje słów - za które będą mogli Pana oskarżyć.
Proszę pamięta, że wszyscy przywódcy europejscy mogą odpowiadać przed sądem - w czasie swojej kadencji.
Te same prawa muszą być respektowane w Polsce.
Pana zadaniem jest bardzo spokojne wykorzystanie całej drogi sądowej i zabezpieczenie dokumentów.
Gdy przyjdzie odpowiedni czas - wszyscy ci sędziowie i prokuratorzy - którzy mataczyli w sprawie - będą odpowiadać przed Sądem Polski Niezawisłej.

2011-02-15
Artur Łoboda

  

Archiwum

Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
"Wot kultura". Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Bez honoru
sierpień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Poziome drabinki bezpieczeństwa
styczeń 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Syryjczyk - dyrektorem EBOR
wrzesień 16, 2003
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
Pamięci oszczędnego przedwojennego Fiskusa
marzec 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media