|
Adresy i ZOMO
|
|
Nigdy nie podawajcie swojego adresu znajomym internetowym, bo za chwile zjawia sie u Was bandyci ZOMO sprowadzeni do Polski przez Wojciecha Jaruzelskiego. ZOMO od !981 roku do 1989 roku dzialalo w mundurach, a teraz dziala w dresach i morduje dalej. Jeszcze w zeszlym roku mialo swoje forum na internecie i chwalili sie, na jakie akcje chodza. Tez w zeszlym roku ZOMO mialo wejsc w jakis uklad z policja, ale nie moglam przeczytac calego artykulu, bo nie moglam go otworzyc.
ZOMO, to sa na pewno oddzialy molestowania miedzynarodowego, bo takie bandyckie formacje pokazaly sie w kazdym panstwie. ZOMO mieszka najczesciej w hotelach w kazdym panstwie, dlatego jest trudno ustalic ich tozsamosc. Jak na jakiejs akcji wpadna w rece policji, to poddaja sie bez sprzeciwu. Policja po spisaniu danych oddaje ich w rece sprawiedliosci, ktora ZOMO wypuszcza na wolnosc, tylko my juz o tym nie wiemy, bo to w kazdym panstwie jest tajemnica rzadowa.
ZOMO ma za zadanie niszczyc najlepiej zapowiadajacych sie mlodych ludzi i wykanczac starych. Robia tez rozne inne akcje, ktore maja za zadanie demolowac prywatna wlasnosc. Demoluja wiec samochody na wszystkich demonstracjach ulicznych, a takze sklepy czy inne firmy prywatne. Okradaja, podpalaja, bija demonstrantow wszczynajac bojki i niszcza kazde spoleczenstwo od srodka. Im wiekszy niepokoj w kazdym spoleczenstwie, to wieksze uprawnienia do kontrolowania go przyznaje sobie rzad kazdego panstwa. Ogolnoswiatowa organizacja ONZ tworzy globalizm, ktory zamierza kontrolowac i usmiercac w razie jakiegos sprzeciwu kazde spoleczenstwo na swiecie. Niektore rozkazy ONZ sa juz wydawane globalnie, jak np. przymus szczepienia calych spoleczenstw przeciw grypie. W kazdej sprawie na swiecie ostatnie slowo nalezy do ONZ, ktorego patronem jest brytyjski Ksiaze Karol.
ZOMO - Zorganizowane Oddzialy Molestowania Ogolnoswiatowego
Nikomu nie podawaj swojego adresu, kogo nie znasz z kregow rodzinnych czy swojego srodowiska, ktore zna Twoja rodzina !!!
Nie podpisuj nigdy zadnych petycji, gdzie trzeba podac adres zamieszkania i list wyborczych, ktore moga sie przyczynic do werefikacji przeciwnikow lub ich gnebienia.
|
|
24 listopad 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Pani Gosiu
Trochę spokojniej bez przerażenia.
Do przywoływania tzw. poprawności politycznej w kraju nad Wisłą
używani są anterroryści.
Przypominam Poznańskie gdzie po jednym artykule na temat prokuratury
70 latka znalazła się na podłodze, w innym przypadku dziadka przy wnukach
też rzucili i skuli.
A co działo się z innymi dziennikarzami podsłuchiwanymi, prześladowanymi.
To gestia tzw. UOP.
Ale są także tacy jak ja mówiący już nic gorszego nie może mnie w tym kraju spotkać.
I podpisują różne petycje.
Może jestem bezczelny lecz publikując np. list otwarty podaję nie tylko adres
lecz także numer tel.
Pozdrawiam więcej optymizmu i wiarę w ludzi.
W naszym kraju ich nie brakuje tylko są rozproszeni.
|
|
2010-12-19
Bogusław Maśliński
|
|
|
|
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
|
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
|
milosz
sierpień 20, 2004
ala
|
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego
ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Tajemnicza droga izraelskiej broni
sierpień 29, 2002
PAP
|
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
|
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polonia i Polska
maj 14, 2005
Lewed
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Wielka dysproporcja kar za podobne przestępstwo
marzec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
|
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
|
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Nie jesteśmy
luty 28, 2003
zaprasza.net
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
|
|