ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Donald Tusk przyjmie ludobójców z otwartymi ramionami 
10 styczeń 2025     
To wszystko fikcja 
9 marzec 2012      Artur Łoboda
Marsz Niepodległości 2013 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
Jakim krajom „Bóg” zezwolił na suwerenność? - komentarz MG do tekstu „Czy Rosja sprzeciwi się wojnie?” Izraela Szamira 
9 luty 2011      Izrael Szamir + komentarz MG
Kto tak naprawdę jest właścicielem Ameryki? Banki, miliarderzy i głębokie państwo 
20 listopad 2025     
Kto naprawdę jest Polaków przyjacielem, a kto wrogiem? 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
Jak Niemcy rozgrywają Polskę  
6 grudzień 2017      Stanislas Balcerac
Podsumowanie bez znieczulenia całego medialnego cyrku wokół tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. KOD-omici codziennie w TVP. 
21 styczeń 2019      Alina
Nowe hasła - starzy oszuści 
27 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Wirus, który ma zarażać COVID-19 NIGDY nie został wyizolowany w laboratorium  
17 luty 2022     
Nowa książka prof. Andrzeja Nowaka - HISTORIA i POLITYKA 
27 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
O psychologii zaprzeczania spisku 
17 marzec 2021      Tim Foyle
Konferencja w sprawie cenzury pod pretekstem pandemii COVID-19 
31 lipiec 2020     
Badacz szczepionek przyznaje, że szczepienia to „wielki błąd” i mówi, że białko Spike jest niebezpieczną „toksyną” 
3 czerwiec 2021     
Zakrzyczana prawda 
4 marzec 2010      Goska
A gdyby tak? 
13 październik 2023      Artur Łoboda
Odwrócona osmoza wedle Ziemkiewicza 
1 marzec 2013      Artur Łoboda
Ludzi dobrej woli jest ..... 
30 listopad 2023     
Nie ma służby, samo Państwo 
25 sierpień 2018     

 
 

Paweł Finder... pokonany !

Zygmunt Jan Prusiński

PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 10 sie 2009, 07:26

Wczoraj, o jaki ja byłem szczęśliwy...!
Ktoś się wkurzył i powyginał tego stalinowskiego oficera NKWD na różne kąty i podkąty...

Była walka.

Zrobiłem sobie zdjęcie a i turyści też., szczęśliwy że po 20 latach (zbrodniarze) komunistyczni z okresu
("cywilizacji" po tym całym PRL-owskim średniowieczu...) odpoczną od tych śmierdzących kapucynów.

"Niech żyje pokój, nie żyje swoboda"...!

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce.

10 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 12 sie 2009, 07:35

20 lat Polacy czekają na zmiany nazw ulic; 20 lat !!!

- Czy wy to wszyscy... socjaliści - komuniści ?

Kiedyś wypowiadałem się na uniwersytecie - miałem spotkanie,
że Ustka to stalinowska prowincja...

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

12 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 13 sie 2009, 08:07

Wczoraj zaglądam., a tam nie ma już w centralnym miejsu stalinowskiego Pawła Findera z NKWD !

- Kto go ukradł ?
- Kto sobie wziął na pamiątkę, a teraz modli się do niego...?

Tylko jeno pustka została po nim.

Nie ma stalinowca z NKWD komunisty Pawła Findera...

Popłaczcie się komuniści !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

13 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 14 sie 2009, 03:39

Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców...

Na rozkaz króla Stalina, spadli z samolotu na ziemię polską towarzysze z NKWD, by budować nam niewolnikom - gojom Raj...

Byli to między innymi: oficer NKWD komunista Paweł Finder, kumpel króla Stalina... jednak nie doczekał się tow. Finder by budować Raj dla niewolników - gojów, bo Niemcy komunistę złapali !

Przypominam także, że w dzisiejszych czasach nie ma dla Polaków Alejek dla Zasłużonych...

Są, ale dla tych, którzy polakożercami byli.

No tak się ten świat (w Polsce) kręci... niestety.

- Kochamy ten Smród Leniwców i Tchórzliwców pośród niewolników - gojów !

z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
magister im. Aleksandra Kwaśniewskiego
profesor im. Władysława Bartoszewskiego

Ps. 15 lat walczący o zmiany ulic... w Ustce !!!

14 Sierpnia 2009 r.



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:19

NIE MA JUŻ W USTCE "PAWŁA FINDERA"!

Dzisiaj akurat przyjechała brygada z firmy "Pomoc Drogowa".

Zamocowali dwie tablice, jedna to ul. Kaszubska zamieniona za dotychczasowego zwycięzcę, jako oficera NKWD, kumpla Stalina, komunisty Pawła Findera, bo 20 lat przeżył w tej wolnej Polsce ! A ja 15 lat walczyłem o zmianę nazwy tej ulicy. Najpierw chciałem by nazywała się ulicą "Adama Małysza", potem jak ci szanowni radni sołeccy byli przeciwni Adamowi Małyszowi, olimpijczykowi, który kilka dni temu zdobył w Kanadzie dwa srebrne medale, no to pomyślałem że może Jurek Izdebski będzie miał większe szanse od A. Małysza. Przecież J. Izdebski nie jest góralem a ustczaninem, urodzonym właśnie tu. I znowu radni sołeccy byli przeciwni, bo radni w Ustce są zawsze przeciwnikami narodu...

Zatem są teraz w Ustce dwie ulice "Kaszubskie". Jedna w kierunku Wodnicy, ale kod pocztowy ten sam, więc tu wreszcie radni sołeccy odnieśli zwycięstwo, no bo kto może być taki mądry z mieszkańców jak nie radny - radni z sołeckiego stolika, kolorowego jak tęcza.

Obok będzie ulica Pomorska. To ta piaszczysta od okresu Mieszka I dotrwała, co ja mówię, nadal jest piaszczysta. Myślę że radni sołeccy są prawdziwymi Rycerzami Konserwatyzmu. I niech tak będzie jak w piosence mojej, że:

"Lustro ma kilka odcieni twarzy,
zależy z którego kąta patrzysz na siebie".

A radni w Ustce, to wyspecjalizowane grono "siepaczy"...

z Wesołego Miasteczka
niszczyciel "Pawła Findera" -
Zygmunt Jan Prusiński

8 Marca 2010 r.
w "Dzień Święta Kobiet".



Re: PAWEŁ FINDER... POKONANY !!!
przez prostak » 08 mar 2010, 20:35
przez dudi » 13 sie 2009, 17:06

to ten sam Paweł Finder zamordowany przez gestapo w `44 ?

jeśli tak, to polecam prostakowi wizytę u psychiatry. Jeśli nie, to przepraszam i proszę o przybliżenie postaci.

____________________________________Odpowiadam:

GESTAPO i NKWD to była ta sama nacja, w większości. Często byli do siebie kokieteryjni i przyjaźni. Wymieniali się więźniami politycznymi.

Większa była szansa przeżycia jeśli NKWD przekazywało Polaka w ręce GESTAPO, ale jeśli GESTAPO przekazywało Polaka w ręce NKWD, to przeżycie było jak 1 do 100...

Na przykład jeden z prezydentów III RP, to jego tatuś mógł w czasie II wojny światowej współpracować i z NKWD i z GESTAPO...

Ale po to są książki i Literatura Faktu, i Portale Internetowe, że można sobie o tym wszystkim poczytać.

Zygmunt Jan Prusiński
8.03.2010 r.
8 marzec 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
ODEZWA DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r. Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Głos przeciw liberalizmowi (polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media