|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
Gigantyczny dług Polski
|
|
Według najnowszych danych Narodowego Banku Polskiego, w końcu ubiegłego roku zadłużenie zagraniczne Polski wyniosło 109,8 mld euro - podaje "Gazeta Prawna".
Oznacza to, że dług Polski był o 15 mld euro wyższe niż w roku poprzednim i o ponad 35 mld euro (47%) wyższe niż w roku 2000. Zagraniczne zobowiązania Polski wynoszą już 46%. produktu krajowego brutto (w 2000 roku wyniosły 39% PKB).
Dominują zobowiązania rządu i samorządów. W końcu ubiegłego roku wyniosły blisko 50 mld euro. W tej kwocie około 10 mld euro stanowiły długi zaciągnięte jeszcze w latach siedemdziesiątych.
Zagraniczne długi firm wzrosły w ubiegłym roku o 4,4 mld euro, do 45,8 mld euro. Jednak dużą ich część, 18,1 mld euro, stanowią kredyty od inwestorów bezpośrednich. To bezpieczne zobowiązania, gdyż pochodzą od spółek-matek. W razie trudności właściciel nie będzie żądał natychmiastowej ich spłaty od polskiej filii, nie chcąc narazić jej na bankructwo.
Zadłużenie sektora bankowego jest stosunkowo niskie. W ubiegłym roku wzrosło o 2 mld euro, do 12,6 mld euro. W tym roku zadłużenie zagraniczne wzrośnie znów o kilkanaście miliardów euro, bo rząd musi pożyczać na spłatę rat i odsetek oraz w związku z finansowaniem deficytu budżetowego, bo w dużym stopniu żyjemy na kredyt - w 2006 roku dochody państwa będą o ponad 30 mld zł mniejsze od wydatków.
Dług Polski mogą też zwiększyć politycy, jeśli doprowadzą do osłabienia złotego - podkreśla "Gazeta Prawna".
|
|
20 kwiecień 2006
|
|
PAP i Gazeta Prawna
|
|
|
|
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
|
Cztery miliony w biedzie
styczeń 24, 2003
VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
|
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
|
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
|
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
|
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
|
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
|
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
|
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
|
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
|
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
|
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
|
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
|
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|