ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
więcej ->

 
 

Powiedz Unii - NIE

We? udział w referendum i powiedz Unii NIE!

BRAK KONKRETNYCH KORZYŚCI DLA POLAKÓW !

WPROWADZENIE EURO W POLSCE SPOWODUJE OGÓLNY WZROST CEN

Jeśli oprzeć się na badaniach Europejskiej Federacji Konsumentów (BEUC) z Brukseli, i założyć, że wprowadzenie euro będzie miało u nas podobne skutki co w krajach Strefy Euro, to np. za warzywa zapłacimy o 18,3% więcej, za nabiał o 8%, a za chleb o 4% więcej. Możemy, jak Austriacy, płacić o ponad 30% więcej przy co dziesiątym kupowanym produkcie lub, jak Niemcy, o prawie 40% więcej przy aż co trzecim produkcie! Przeciwko podobnym podwyżkom w ubiegłych dekadach ludzie w Polsce demonstrowali na ulicach!
Na zakończenie ubiegłego roku, znaczny wzrost cen oraz wzrost inflacji potwierdził oficjalnie prezes Europejskiego Banku Centralnego, Wim Duisenberg. Ponad 60% obywateli UE uznało, że inflacja wzrosła, a ceny w niektórych sektorach nadal idą w górę.
Nie możemy wejść do Unii i pozostać przy złotówce. Jak dotąd przy swojej walucie mogły pozostać Anglia, Szwecja i Dania, ale nowi kandydaci nie mają wyjścia - dla nas i innych wejście do UE wiąże się z przymusowym przystąpieniem do Unii Walutowej (być może w 2007 r.). Nie będziemy też mogli powrócić do złotówki, jeśli nie spodoba nam się życie z euro: szef Komisji Europejskiej, Romano Prodi, zapowiedział, że Unia Walutowa to "nierozerwalne małżeństwo".
Śmiesznie i naiwnie jest twierdzić, że dzięki euro łatwiej nam będzie podróżować zagranicą. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, nie muszą używać gotówki - już teraz posługują się kartami lub pobierają z bankomatów pieniądze w walucie danego kraju.
Wprowadzenie euro oznacza też utratę suwerenności - nie będziemy mogli prowadzić własnej polityki pieniężnej. Nową walutę emitował będzie nie NBP lecz Europejski Bank Centralny i to on będzie sterował naszą ekonomią.
INTEGRACJA Z UE NIE PRZYNIESIE WZROSTU ZAROBKÓW I STOPY ŻYCIOWEJ
Wielu Polakom wydaje się, że po wejściu do Unii zwiększą się ich zarobki i wzrośnie stopa życiowa. Tymczasem między jednym a drugim nie zachodzi żaden logiczny związek. W krajach UE średnia stawka za godzinę różni się zasadniczo - od 11,69 euro w Hiszpanii do 20,86 euro w Austrii i 24,58 euro w Niemczech - podczas gdy nasza średnia stawka to tylko 3,90 euro! Niby dlaczego miałaby nagle trzykrotnie wzrosnąć, aby dogonić choćby Hiszpanię?
Pracujemy też więcej niż obywatele Unii. Jeśli porównać nasze 2022 godziny w skali roku z 1519 godzinami Austriaka lub 1467 godzinami Niemca, i uwzględnić różnice w średniej stawce, to realnie zarabiamy pięciokrotnie mniej niż obywatele Unii! Przecież Unia nam tego nie wyrówna, bo z jakiej racji i z jakich ?ródeł miałaby wziąć na to środki? Nie zrobili tego z Hiszpanią, Grecją i Portugalią - i nie zrobią tego z Polską!
Mało tego: po wejściu do Unii musielibyśmy w odpowiednim terminie obowiązkowo wprowadzić w Polsce euro. Jeśli wprowadzenie euro spowoduje wzrost cen, to realnie zarabialibyśmy jeszcze mniej niż przed wejściem do Unii! Unia nie ma przecież żadnej wspólnej polityki socjalnej!
Możemy też spodziewać się dodatkowego drenażu kieszeni, gdyż na coraz więcej artykułów i usług narzucony będzie VAT lub jego obecna stawka wzrośnie. Z wpływów z VAT jest częściowo utrzymywana unijna biurokracja, nie ma więc co liczyć, że otrzymamy jakiekolwiek ulgi. Wiedzą o tym nasi negocjatorzy, lecz propaganda o tym milczy.
Pieniądze z naszych kieszeni będą też wyciągane w postaci innych przymusowych opłat, które nasz rząd pewnie wprowadzi, gdyż będzie szukał wszelkich możliwych sposobów zebrania pieniędzy na pokrycie unijnej składki i naszego obowiązkowego wkładu w inwestycje współfinansowane przez Unię. Przykładem była propozycja winiet.
Przez niektóre kraje Unii przetoczyła się fala strajków, a coraz więcej ich mieszkańców jest niezadowolonych ze stanu gospodarki - nie ominęło to nawet bogatych Niemiec. Z czego więc miałyby wzrosnąć nasze płace, zwłaszcza że nie zanosi się na znaczące ożywienie naszej rodzimej gospodarki po wejściu do Unii? Wszak mamy być dla niej jedynie dodatkowym rynkiem zbytu.
INTEGRACJA Z UE NIE SPOWODUJE SPADKU BEZROBOCIA
Jeżeli Unia sama boryka się z bezrobociem, to w jaki sposób nasze członkostwo w UE miałoby przyczynić się do spadku bezrobocia w Polsce?
Według Eurostatu (unijny odpowiednik GUS-u), w czerwcu 2002 r. średnie bezrobocie we wszystkich krajach UE wynosiło 7,7%, a w Strefie Euro, czyli w 12 krajach, które przyjęły wspólną walutę - 8,4%. Średnia nie daje jednak rzetelnego obrazu. Wg danych z kwietnia 2001 r. w niektórych regionach UE poziom bezrobocia wynosi zaledwie 1,2%, a w innych sięga aż 33,3%, czyli co trzecia dorosła osoba jest bez pracy!
Poziom bezrobocia rozkłada się różnie w prawie wszystkich krajach Unii, nawet w najbogatszych Niemczech, gdzie w lipcu 2002 r. bezrobocie przekroczyło "psychologiczną barierę" 4 milionów bezrobotnych, czyli 9,7% (prawie co dziesiąty Niemiec jest bez pracy). Lecz i tam nie rozkłada się ono równomiernie: np. w zachodniej części wynosi 7,8%, a we wschodniej - 18%. We wschodnich Niemczech panował ten sam system ekonomiczno-polityczny, co w Polsce. I pomimo iż są one częścią Unii już od ponad 10 lat, to jednak bezrobocie utrzymuje się na podobnym poziomie, co w naszym kraju. Najwyra?niej więc przynależność do UE nie ma większego wpływu na poziom bezrobocia w danym regionie.
A zatem nasi decydenci zupełnie bezpodstawnie twierdzą, że po wejściu Polski do Unii spadnie u nas bezrobocie.
MŁODZI POLACY NIE ZNAJDˇ ŁATWO PRACY W KRAJACH UNII
Całkowicie gołosłownie obiecuje się młodym, iż znajdą legalne zatrudnienie w dowolnym kraju UE. Bowiem Unia nie radzi sobie z problemem bezrobocia wśród młodych poniżej 25 roku życia. Wg badań Eurostatu, w niektórych regionach UE (np. we włoskiej Campanii) sięga ono 59,9%! Dla odmiany w Belgii bezrobocie wśród młodych wynosi 27,2% (stołeczny region Brukseli), a nawet 34,1% (region Hainaut). Nie lepiej pod tym względem wyglądają niektóre regiony Francji: 22,8% (region Paryża) a nawet 29,7% (region Picardie). Alzacja z odsetkiem 9,5% młodych bezrobotnych wydaje się być przy tym rajem! Szwedzki region Sztokholmu szczyci się jedynie 4,4% młodych bezrobotnych, ale w innym regionie sięga ono 18,4% (Norra Mellansverige).
Jeżeli młody Belg z regionu wysokiego bezrobocia nie może znale?ć zatrudnienia w innym belgijskim regionie o niskim bezrobociu, to jaką szansę na legalną pracę ma tam młody Polak? Takie samo pytanie można zadać o dowolny kraj Unii...
Wystarczy jednak przyjrzeć się obecnym młodym obywatelom UE. Jeżeli we włoskiej Campanii aż 59,9% młodych jest bez pracy, a w holenderskim Utrechtcie zaledwie 2,1% - to dlaczego młody Włoch nie może otrzymać pracy w regionie Utrechtu? Przecież pośród krajów "Piętnastki" nie obowiązują żadne okresy przejściowe (za pomocą których niektóre kraje UE zabezpieczyły swoje rynki pracy przed napływem polskiej sily roboczej) i istnieje swobodny przepływ ludności! Czyżby cała ta unijna propaganda o "lepszym jutrze dla Polaków" w Unii Europejskiej była tak samo prawdziwa jak PRL-owska propaganda, według której "już w następnej pięciolatce" mieliśmy nie tylko dogonić, ale i przegonić dobrobytem USA?
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
25 maj 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Apel do ludzi dobrej woli w Kościele!!!
luty 9, 2003
Ksiądz katolicki
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1

maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Zarzuty NIK wobec Saryusza-Wolskiego
styczeń 31, 2007
AFP
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
Pakistan traktowany jak republika bananowa w celu pacyfikacji Afganistanu
wrzesień 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyprzedaz
październik 12, 2004
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media