|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
więcej -> |
|
Powiedz Unii - NIE
|
|
We? udział w referendum i powiedz Unii NIE!
BRAK KONKRETNYCH KORZYŚCI DLA POLAKÓW !
WPROWADZENIE EURO W POLSCE SPOWODUJE OGÓLNY WZROST CEN
Jeśli oprzeć się na badaniach Europejskiej Federacji Konsumentów (BEUC) z Brukseli, i założyć, że wprowadzenie euro będzie miało u nas podobne skutki co w krajach Strefy Euro, to np. za warzywa zapłacimy o 18,3% więcej, za nabiał o 8%, a za chleb o 4% więcej. Możemy, jak Austriacy, płacić o ponad 30% więcej przy co dziesiątym kupowanym produkcie lub, jak Niemcy, o prawie 40% więcej przy aż co trzecim produkcie! Przeciwko podobnym podwyżkom w ubiegłych dekadach ludzie w Polsce demonstrowali na ulicach!
Na zakończenie ubiegłego roku, znaczny wzrost cen oraz wzrost inflacji potwierdził oficjalnie prezes Europejskiego Banku Centralnego, Wim Duisenberg. Ponad 60% obywateli UE uznało, że inflacja wzrosła, a ceny w niektórych sektorach nadal idą w górę.
Nie możemy wejść do Unii i pozostać przy złotówce. Jak dotąd przy swojej walucie mogły pozostać Anglia, Szwecja i Dania, ale nowi kandydaci nie mają wyjścia - dla nas i innych wejście do UE wiąże się z przymusowym przystąpieniem do Unii Walutowej (być może w 2007 r.). Nie będziemy też mogli powrócić do złotówki, jeśli nie spodoba nam się życie z euro: szef Komisji Europejskiej, Romano Prodi, zapowiedział, że Unia Walutowa to "nierozerwalne małżeństwo".
Śmiesznie i naiwnie jest twierdzić, że dzięki euro łatwiej nam będzie podróżować zagranicą. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, nie muszą używać gotówki - już teraz posługują się kartami lub pobierają z bankomatów pieniądze w walucie danego kraju.
Wprowadzenie euro oznacza też utratę suwerenności - nie będziemy mogli prowadzić własnej polityki pieniężnej. Nową walutę emitował będzie nie NBP lecz Europejski Bank Centralny i to on będzie sterował naszą ekonomią.
INTEGRACJA Z UE NIE PRZYNIESIE WZROSTU ZAROBKÓW I STOPY ŻYCIOWEJ
Wielu Polakom wydaje się, że po wejściu do Unii zwiększą się ich zarobki i wzrośnie stopa życiowa. Tymczasem między jednym a drugim nie zachodzi żaden logiczny związek. W krajach UE średnia stawka za godzinę różni się zasadniczo - od 11,69 euro w Hiszpanii do 20,86 euro w Austrii i 24,58 euro w Niemczech - podczas gdy nasza średnia stawka to tylko 3,90 euro! Niby dlaczego miałaby nagle trzykrotnie wzrosnąć, aby dogonić choćby Hiszpanię?
Pracujemy też więcej niż obywatele Unii. Jeśli porównać nasze 2022 godziny w skali roku z 1519 godzinami Austriaka lub 1467 godzinami Niemca, i uwzględnić różnice w średniej stawce, to realnie zarabiamy pięciokrotnie mniej niż obywatele Unii! Przecież Unia nam tego nie wyrówna, bo z jakiej racji i z jakich ?ródeł miałaby wziąć na to środki? Nie zrobili tego z Hiszpanią, Grecją i Portugalią - i nie zrobią tego z Polską!
Mało tego: po wejściu do Unii musielibyśmy w odpowiednim terminie obowiązkowo wprowadzić w Polsce euro. Jeśli wprowadzenie euro spowoduje wzrost cen, to realnie zarabialibyśmy jeszcze mniej niż przed wejściem do Unii! Unia nie ma przecież żadnej wspólnej polityki socjalnej!
Możemy też spodziewać się dodatkowego drenażu kieszeni, gdyż na coraz więcej artykułów i usług narzucony będzie VAT lub jego obecna stawka wzrośnie. Z wpływów z VAT jest częściowo utrzymywana unijna biurokracja, nie ma więc co liczyć, że otrzymamy jakiekolwiek ulgi. Wiedzą o tym nasi negocjatorzy, lecz propaganda o tym milczy.
Pieniądze z naszych kieszeni będą też wyciągane w postaci innych przymusowych opłat, które nasz rząd pewnie wprowadzi, gdyż będzie szukał wszelkich możliwych sposobów zebrania pieniędzy na pokrycie unijnej składki i naszego obowiązkowego wkładu w inwestycje współfinansowane przez Unię. Przykładem była propozycja winiet.
Przez niektóre kraje Unii przetoczyła się fala strajków, a coraz więcej ich mieszkańców jest niezadowolonych ze stanu gospodarki - nie ominęło to nawet bogatych Niemiec. Z czego więc miałyby wzrosnąć nasze płace, zwłaszcza że nie zanosi się na znaczące ożywienie naszej rodzimej gospodarki po wejściu do Unii? Wszak mamy być dla niej jedynie dodatkowym rynkiem zbytu.
INTEGRACJA Z UE NIE SPOWODUJE SPADKU BEZROBOCIA
Jeżeli Unia sama boryka się z bezrobociem, to w jaki sposób nasze członkostwo w UE miałoby przyczynić się do spadku bezrobocia w Polsce?
Według Eurostatu (unijny odpowiednik GUS-u), w czerwcu 2002 r. średnie bezrobocie we wszystkich krajach UE wynosiło 7,7%, a w Strefie Euro, czyli w 12 krajach, które przyjęły wspólną walutę - 8,4%. Średnia nie daje jednak rzetelnego obrazu. Wg danych z kwietnia 2001 r. w niektórych regionach UE poziom bezrobocia wynosi zaledwie 1,2%, a w innych sięga aż 33,3%, czyli co trzecia dorosła osoba jest bez pracy!
Poziom bezrobocia rozkłada się różnie w prawie wszystkich krajach Unii, nawet w najbogatszych Niemczech, gdzie w lipcu 2002 r. bezrobocie przekroczyło "psychologiczną barierę" 4 milionów bezrobotnych, czyli 9,7% (prawie co dziesiąty Niemiec jest bez pracy). Lecz i tam nie rozkłada się ono równomiernie: np. w zachodniej części wynosi 7,8%, a we wschodniej - 18%. We wschodnich Niemczech panował ten sam system ekonomiczno-polityczny, co w Polsce. I pomimo iż są one częścią Unii już od ponad 10 lat, to jednak bezrobocie utrzymuje się na podobnym poziomie, co w naszym kraju. Najwyra?niej więc przynależność do UE nie ma większego wpływu na poziom bezrobocia w danym regionie.
A zatem nasi decydenci zupełnie bezpodstawnie twierdzą, że po wejściu Polski do Unii spadnie u nas bezrobocie.
MŁODZI POLACY NIE ZNAJDˇ ŁATWO PRACY W KRAJACH UNII
Całkowicie gołosłownie obiecuje się młodym, iż znajdą legalne zatrudnienie w dowolnym kraju UE. Bowiem Unia nie radzi sobie z problemem bezrobocia wśród młodych poniżej 25 roku życia. Wg badań Eurostatu, w niektórych regionach UE (np. we włoskiej Campanii) sięga ono 59,9%! Dla odmiany w Belgii bezrobocie wśród młodych wynosi 27,2% (stołeczny region Brukseli), a nawet 34,1% (region Hainaut). Nie lepiej pod tym względem wyglądają niektóre regiony Francji: 22,8% (region Paryża) a nawet 29,7% (region Picardie). Alzacja z odsetkiem 9,5% młodych bezrobotnych wydaje się być przy tym rajem! Szwedzki region Sztokholmu szczyci się jedynie 4,4% młodych bezrobotnych, ale w innym regionie sięga ono 18,4% (Norra Mellansverige).
Jeżeli młody Belg z regionu wysokiego bezrobocia nie może znale?ć zatrudnienia w innym belgijskim regionie o niskim bezrobociu, to jaką szansę na legalną pracę ma tam młody Polak? Takie samo pytanie można zadać o dowolny kraj Unii...
Wystarczy jednak przyjrzeć się obecnym młodym obywatelom UE. Jeżeli we włoskiej Campanii aż 59,9% młodych jest bez pracy, a w holenderskim Utrechtcie zaledwie 2,1% - to dlaczego młody Włoch nie może otrzymać pracy w regionie Utrechtu? Przecież pośród krajów "Piętnastki" nie obowiązują żadne okresy przejściowe (za pomocą których niektóre kraje UE zabezpieczyły swoje rynki pracy przed napływem polskiej sily roboczej) i istnieje swobodny przepływ ludności! Czyżby cała ta unijna propaganda o "lepszym jutrze dla Polaków" w Unii Europejskiej była tak samo prawdziwa jak PRL-owska propaganda, według której "już w następnej pięciolatce" mieliśmy nie tylko dogonić, ale i przegonić dobrobytem USA?
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
|
|
25 maj 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
|
Słoneczko jednak zgaśnie wcześniej...
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
"Faszyści" - do gazu!
czerwiec 21, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
|
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
|
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
|
Nałogowe Zbieranie Donosów
luty 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Grzech zaniechania
styczeń 14, 2007
Bogusław
|
Oblicze mediów
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 4, 2003
SOBCZAK i SZPAK
|
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
|
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
|
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|