|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
więcej -> |
|
Powiedz Unii - NIE
|
|
We? udział w referendum i powiedz Unii NIE!
BRAK KONKRETNYCH KORZYŚCI DLA POLAKÓW !
WPROWADZENIE EURO W POLSCE SPOWODUJE OGÓLNY WZROST CEN
Jeśli oprzeć się na badaniach Europejskiej Federacji Konsumentów (BEUC) z Brukseli, i założyć, że wprowadzenie euro będzie miało u nas podobne skutki co w krajach Strefy Euro, to np. za warzywa zapłacimy o 18,3% więcej, za nabiał o 8%, a za chleb o 4% więcej. Możemy, jak Austriacy, płacić o ponad 30% więcej przy co dziesiątym kupowanym produkcie lub, jak Niemcy, o prawie 40% więcej przy aż co trzecim produkcie! Przeciwko podobnym podwyżkom w ubiegłych dekadach ludzie w Polsce demonstrowali na ulicach!
Na zakończenie ubiegłego roku, znaczny wzrost cen oraz wzrost inflacji potwierdził oficjalnie prezes Europejskiego Banku Centralnego, Wim Duisenberg. Ponad 60% obywateli UE uznało, że inflacja wzrosła, a ceny w niektórych sektorach nadal idą w górę.
Nie możemy wejść do Unii i pozostać przy złotówce. Jak dotąd przy swojej walucie mogły pozostać Anglia, Szwecja i Dania, ale nowi kandydaci nie mają wyjścia - dla nas i innych wejście do UE wiąże się z przymusowym przystąpieniem do Unii Walutowej (być może w 2007 r.). Nie będziemy też mogli powrócić do złotówki, jeśli nie spodoba nam się życie z euro: szef Komisji Europejskiej, Romano Prodi, zapowiedział, że Unia Walutowa to "nierozerwalne małżeństwo".
Śmiesznie i naiwnie jest twierdzić, że dzięki euro łatwiej nam będzie podróżować zagranicą. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, nie muszą używać gotówki - już teraz posługują się kartami lub pobierają z bankomatów pieniądze w walucie danego kraju.
Wprowadzenie euro oznacza też utratę suwerenności - nie będziemy mogli prowadzić własnej polityki pieniężnej. Nową walutę emitował będzie nie NBP lecz Europejski Bank Centralny i to on będzie sterował naszą ekonomią.
INTEGRACJA Z UE NIE PRZYNIESIE WZROSTU ZAROBKÓW I STOPY ŻYCIOWEJ
Wielu Polakom wydaje się, że po wejściu do Unii zwiększą się ich zarobki i wzrośnie stopa życiowa. Tymczasem między jednym a drugim nie zachodzi żaden logiczny związek. W krajach UE średnia stawka za godzinę różni się zasadniczo - od 11,69 euro w Hiszpanii do 20,86 euro w Austrii i 24,58 euro w Niemczech - podczas gdy nasza średnia stawka to tylko 3,90 euro! Niby dlaczego miałaby nagle trzykrotnie wzrosnąć, aby dogonić choćby Hiszpanię?
Pracujemy też więcej niż obywatele Unii. Jeśli porównać nasze 2022 godziny w skali roku z 1519 godzinami Austriaka lub 1467 godzinami Niemca, i uwzględnić różnice w średniej stawce, to realnie zarabiamy pięciokrotnie mniej niż obywatele Unii! Przecież Unia nam tego nie wyrówna, bo z jakiej racji i z jakich ?ródeł miałaby wziąć na to środki? Nie zrobili tego z Hiszpanią, Grecją i Portugalią - i nie zrobią tego z Polską!
Mało tego: po wejściu do Unii musielibyśmy w odpowiednim terminie obowiązkowo wprowadzić w Polsce euro. Jeśli wprowadzenie euro spowoduje wzrost cen, to realnie zarabialibyśmy jeszcze mniej niż przed wejściem do Unii! Unia nie ma przecież żadnej wspólnej polityki socjalnej!
Możemy też spodziewać się dodatkowego drenażu kieszeni, gdyż na coraz więcej artykułów i usług narzucony będzie VAT lub jego obecna stawka wzrośnie. Z wpływów z VAT jest częściowo utrzymywana unijna biurokracja, nie ma więc co liczyć, że otrzymamy jakiekolwiek ulgi. Wiedzą o tym nasi negocjatorzy, lecz propaganda o tym milczy.
Pieniądze z naszych kieszeni będą też wyciągane w postaci innych przymusowych opłat, które nasz rząd pewnie wprowadzi, gdyż będzie szukał wszelkich możliwych sposobów zebrania pieniędzy na pokrycie unijnej składki i naszego obowiązkowego wkładu w inwestycje współfinansowane przez Unię. Przykładem była propozycja winiet.
Przez niektóre kraje Unii przetoczyła się fala strajków, a coraz więcej ich mieszkańców jest niezadowolonych ze stanu gospodarki - nie ominęło to nawet bogatych Niemiec. Z czego więc miałyby wzrosnąć nasze płace, zwłaszcza że nie zanosi się na znaczące ożywienie naszej rodzimej gospodarki po wejściu do Unii? Wszak mamy być dla niej jedynie dodatkowym rynkiem zbytu.
INTEGRACJA Z UE NIE SPOWODUJE SPADKU BEZROBOCIA
Jeżeli Unia sama boryka się z bezrobociem, to w jaki sposób nasze członkostwo w UE miałoby przyczynić się do spadku bezrobocia w Polsce?
Według Eurostatu (unijny odpowiednik GUS-u), w czerwcu 2002 r. średnie bezrobocie we wszystkich krajach UE wynosiło 7,7%, a w Strefie Euro, czyli w 12 krajach, które przyjęły wspólną walutę - 8,4%. Średnia nie daje jednak rzetelnego obrazu. Wg danych z kwietnia 2001 r. w niektórych regionach UE poziom bezrobocia wynosi zaledwie 1,2%, a w innych sięga aż 33,3%, czyli co trzecia dorosła osoba jest bez pracy!
Poziom bezrobocia rozkłada się różnie w prawie wszystkich krajach Unii, nawet w najbogatszych Niemczech, gdzie w lipcu 2002 r. bezrobocie przekroczyło "psychologiczną barierę" 4 milionów bezrobotnych, czyli 9,7% (prawie co dziesiąty Niemiec jest bez pracy). Lecz i tam nie rozkłada się ono równomiernie: np. w zachodniej części wynosi 7,8%, a we wschodniej - 18%. We wschodnich Niemczech panował ten sam system ekonomiczno-polityczny, co w Polsce. I pomimo iż są one częścią Unii już od ponad 10 lat, to jednak bezrobocie utrzymuje się na podobnym poziomie, co w naszym kraju. Najwyra?niej więc przynależność do UE nie ma większego wpływu na poziom bezrobocia w danym regionie.
A zatem nasi decydenci zupełnie bezpodstawnie twierdzą, że po wejściu Polski do Unii spadnie u nas bezrobocie.
MŁODZI POLACY NIE ZNAJDˇ ŁATWO PRACY W KRAJACH UNII
Całkowicie gołosłownie obiecuje się młodym, iż znajdą legalne zatrudnienie w dowolnym kraju UE. Bowiem Unia nie radzi sobie z problemem bezrobocia wśród młodych poniżej 25 roku życia. Wg badań Eurostatu, w niektórych regionach UE (np. we włoskiej Campanii) sięga ono 59,9%! Dla odmiany w Belgii bezrobocie wśród młodych wynosi 27,2% (stołeczny region Brukseli), a nawet 34,1% (region Hainaut). Nie lepiej pod tym względem wyglądają niektóre regiony Francji: 22,8% (region Paryża) a nawet 29,7% (region Picardie). Alzacja z odsetkiem 9,5% młodych bezrobotnych wydaje się być przy tym rajem! Szwedzki region Sztokholmu szczyci się jedynie 4,4% młodych bezrobotnych, ale w innym regionie sięga ono 18,4% (Norra Mellansverige).
Jeżeli młody Belg z regionu wysokiego bezrobocia nie może znale?ć zatrudnienia w innym belgijskim regionie o niskim bezrobociu, to jaką szansę na legalną pracę ma tam młody Polak? Takie samo pytanie można zadać o dowolny kraj Unii...
Wystarczy jednak przyjrzeć się obecnym młodym obywatelom UE. Jeżeli we włoskiej Campanii aż 59,9% młodych jest bez pracy, a w holenderskim Utrechtcie zaledwie 2,1% - to dlaczego młody Włoch nie może otrzymać pracy w regionie Utrechtu? Przecież pośród krajów "Piętnastki" nie obowiązują żadne okresy przejściowe (za pomocą których niektóre kraje UE zabezpieczyły swoje rynki pracy przed napływem polskiej sily roboczej) i istnieje swobodny przepływ ludności! Czyżby cała ta unijna propaganda o "lepszym jutrze dla Polaków" w Unii Europejskiej była tak samo prawdziwa jak PRL-owska propaganda, według której "już w następnej pięciolatce" mieliśmy nie tylko dogonić, ale i przegonić dobrobytem USA?
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
|
|
25 maj 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
|
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
|
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
|
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
|
Międzynarodowe Prawo Dżungli
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
|
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
|
Imperium czy hegemonia
wrzesień 7, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
|
Czwarta władza SOBCZAK i SZPAK
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
|
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
|
Wywczasy
maj 19, 2008
Marek Jastrząb
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
|
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
|
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
|
więcej -> |
|