ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
więcej ->

 
 

Szmatława Strategia?



Znany dziennikarz Robert Scheer zapytał: „Czy nie jest dziwną rzeczą, że po ataku scyzorykami wartości dwu dolarów USA ugania się za fantastyczną bronią?” Chodziło mu o to, że w ataku na wieżowce nowojorskie użyto tanich scyzoryków, żeby przejąć kontrolę samolotów. Dlatego w przyszłości Amerykanie będą dziwić się obecną „Globalną Wojnę z Terrorem.”

Problem ten stara się ostrożnie zanalizować Jaff Huber, autor analiz strategicznych w artykule pod tytułem: „Strategy Schmategy,” co na polski można przetłumaczyć jako „Szmatława Strategia” zabijania terrorystów. Na przykład bardzo drogi bombowiec nie widzialny na radarze B-2 z załogą dwu ludzi, którzy żywią się obiadami z pudełek i mogą wypróżniać się bez wstawania z krzesła w samolocie, skutecznie konkuruje z atomowymi łodziami podwodnymi, które są wyposażone w cruise missles. Jeżeli B-2 spadłby na ziemię w czasie bombardowania jakiejś wioski podejrzanej o terroryzm, to mogłoby wydawać się, że został on strącony przez wieśniaków, a do takiego wstydu lotnictwo USA nie może dopuścić.

Natomiast, kiedy nuklearna łód? podwodna wystrzeli pocisk „Tomahawk,” to pocisk ten ma sam w sobie siłę napędową i jest droższy niż bomby dowożone przez B-2. Ostatnio celem takiego pocisku był Saleh Ali Saleh Nabhan, podejrzany o terroryzm człowiek, który nie jest na liście FBI najbardziej poszukiwanych złoczyńców, na którą to listę dostają się ludzie, skazani sądownie za terroryzm. Saleh Ali Saleh Nabhan był na liście FBI ludzi, od których FBI chce informacji.

Zgodnie z oficjalnymi raportami nuklearna łód? podwodna stacjonowana u wybrzeży Somalii wystrzeliła dwa pociski typu „Tomahawk” w miasto Dobli 3go marca, 2008. Łodzie podwodne zwykle strzelają dla pewności dwa pociski, ponieważ pociski czasem nie wybuchają lub są defektywne. Widomo, że przynajmniej jeden z tych pocisków wybuchł w mieście Dobli i zabił tam sześcioro osób, co do których nie wiadomo czy byli oni terrorystami, czy nie. Agencja Associated Press twierdzi że Saleh Ali Saleh Nabhan był między nimi; zaprzecza temu Los Angeles Times i twierdzi, że jednym z zabitych buł Hassan Turki. Ciekawe czy marynarz, który wystrzelił pociski wiedział do kogo strzela?

Jeżeli celem był Saleh Ali Saleh Nabhan i nie został zabity, to może okazać się że FBI jeszcze będzie chciało schwytać go i przekazać CIAw celu wymuszenia z niego informacji za pomocą tortur stopniowego topienia (słynnego „waterboarding”) i otrzymać te informacje, które od Saleh Ali Saleh Nabhan wcześniej chcieli otrzymać, zanim wydali rozkaz, żeby go w końcu zastrzelić za pomocą dwu bardzo kosztownych pocisków. Przyjemniej by było nie używać takich słów jak morderstwo i zabijanie, ale mówić o „akcie wojennym.”

Niestety Akt Kongresu z 1973 roku dotyczący działań wojennych wymaga, żeby takie działania były zatwierdzone przez kongres w Waszyngtonie, jeżeli walki trwają ponad 90 dni. Marynarka USA strzela do mieszkańców Somalii znacznie dłużej niż 90 dni bez pozwolenia kongresu. Podobnie dzieje się w Pakistanie.

Niektórzy deputowani w kongresie w Waszyngtonie narzekają, że działania wojenne w Sojami i w Pakistanie nie były zatwierdzone przez kongres i wymagają pozwolenia kongresu na atak na Iran i zabraniają ataku na Iran bez ich pozwolenia. Niestety nic nie mówią o zabijaniu ludzi w Somalii i w Pakistanie przez siły USA. Dziwne jest ze kongresmani nie protestują przeciwko zabijaniu przez siły USA ludzi w Somalii i w Pakistanie pod pretekstem prawdopodobieństwa lub możliwość zagrożenie lub podejrzenia, że są oni terrorystami na podstawie takich samych raportów wywiadu jak te, które twierdziły, że Irak zagraża USA bombami nuklearnymi i inną bronią masowego rażenia.

Kompleks wojskowo-przemysłowo-syjonistyczny wydaje „sumy bajońskie” naszych czasów na zbrojenia bez porównania większe, niż suma zbrojeń reszty świata pod pretekstem konieczności zniszczenia wszystkich domniemanych i możliwych terrorystów „islamo-faszystowskich.” Dziwne, że nie znajdzie się nikt w kongresie, żeby zwrócić uwagę na skutki rozrzutność pieniędzy skarbu USA. Wiadomo, że są ludzie, którzy powiedzą, że te zbrojenia nie są potrzebne w walce z fikcyjnym podbojem świata przez siły „islamo-faszyzmu.

W lutym 2008 Pentagon napisał projekt budżetu na 2009 rok w wysokości 515 miliardów dolarów - budzetu największego po Drugiej Wojnie Światowej, jeżeli będzie on zatwierdzony przez kongres. Budżet ten jednak nie zawiera funduszy na pokrycie kosztów pacyfikacji Iraku i Afganistanu oraz innych krajów, jak też kosztów Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA i wywiadu, etc.

Naczelny dowódca sił USA na Bliskim Wschodzie, którego minister obrony Robert Gates nazywa: „Jednym z najbardziej kompetentnych strategów w amerykańskim mundurze,” Admirał William Fallon podał się do dymisji, ponieważ nie chciał udawać, że popiera „globalną wojnę przeciwko terrorowi” neokonserwatywnego rządu Bush’a. W wojnie tej prezydent udaje generała, generałowie udają polityków, a politycy udają głupich.

Huber jest autorem książki humorystycznej pod tytułem „Bathtub Admirals,” która ma ukazać się w kwietniu 2009. Bohaterzy tej humorystycznej książki są motywowani głupotami szczegółowo opisanymi na przykładach z globalnej wojny przeciwko terrorowi. Książka ta pokazuje rozmaite nonsensy w marynarce USA. Prawdopodobnie, tak jak artykuł „Szmatława Strategia,” ta nowa książka będzie pomijać wpływ osi USA-Izrael, której samo istnienie faktycznie czyni strategię USA „szmatławą.”

WWW.pogonowski.com
24 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
Lichwarscy "cudotwórcy"
marzec 11, 2005
PAP
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
Społeczeństwo inwigilowane
marzec 29, 2003
Lig
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Moja Polsko
luty 4, 2003
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media