|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
więcej -> |
|
Bush, Kwaśniewski i Tortury
|
|

W pierwszych tygodniach kwietnia 2008, wśród kryzysu finansowego, skandalu gubernatora nowojorskiego, piątej rocznicy katastrofalnej i niekończącej się pacyfikacji Iraku, największym skandalem jest formalne zalegalizowanie tortur przez prezydenta Bush’a. Chodzi o stosowanie tortur zagranicą, obecnie i w przeszłości, przez służby USA, pod nadzorem prezydenta, zdecydowanego na gwałcenie praw amerykańskich i międzynarodowych.
Ustawa kongresu zabraniająca tortur została odrzucona za pomocą weta prezydenta Bush’a, którego popiera senator John McCain, kandydat na prezydenta USA w 2008 roku, bohater torturowany przez Wietnamczyków w Hanoi. Według logiki Bush’a jeżeli McCain torturowany był przez wojskowych, to popełnili oni zbrodnię, ale jeżeli był on torturowany przez służby specjalne, to według logiki Bush’a oprawcy, którzy torturowali pilota McCain, mieli prawo to czynić, jako że prezydent Bush formalnie popiera stosowanie tortur, jako legalne poza granicami USA, w tym w Polsce.
Ustawa odrzucona przez Bush’a w marcu 2008 zabraniała brutalnych metod przesłuchiwania przez agentów wywiadu USA, tak, że odrzucenie tej ustawy, ustala nowe oficjalne zasady etyczne i do głębi zmienia na niekorzyść dotychczasowy charakter praw amerykańskich. Protestują ludzie przekonani, że Amerykanie nie torturowali jeńców tak, jak to czyniły służby Hitlera i Stalina. Było nie do pomyślenia, żeby prawa USA legalizowały gdziekolwiek stosowanie tortur, jak to się dzieje teraz pod mianem „usprawnionych metod przesłuchiwania.”
Senator John D. Rockefeller z senackiego nadzoru wywiadu USA, powiedział, że nie zna żadnego zdarzenia, w którym akt terroru nie doszedł do skutku, dzięki stosowaniu tortur w przesłuchaniach, oraz uważa on, że tortury nie dają pewniejszych informacji, niż dozwolone metody w wojsku i na policji. Natomiast senator ten uważa on, że ludzie torturowani nieraz kłamią, w nadziei przerwania tortur.
Korupcja procedury prawnej, spowodowana przez Bush’a, szerzy się w USA w ministerstwie sprawiedliwości, w formie wiążących interpretacji, które w formie tajnych instrukcji nakazują stosowanie tortur. Jest to zaprzeczeniem „wolnej republiki” opartej na prawie. Tajne postępowanie jest typowe dla dyktatorów i tyranów. Na przykład, baza lotnicza USA w Afganistanie, w Bagram, była sceną tortur dziesiątków wię?niów, z których cały szereg poniosło śmierć.
W rezultacie urzędnicy CIA, jak rzecznik Mark Mansfield, 9go marca 2008, napisał w liście do wydawcy ‘The New Yok Times,’ że „poprawność metod przesłuchań CIA została ‘potwierdzona’ przez ministerstwo sprawiedliwości.” Minister sprawiedliwości, M. B. Mukasey, jest ortodoksyjnym talmudycznym Żydem, tak jak Michael Chertoff, obecny szef bezpieczeństwa USA. Obaj oni stosują talmudyczną logikę w sprawie tortur. Według artykułu Anthony Lewis w majowym wydaniu ‘The New York Review of Books’ pod tytułem „The Terror Prezydent,” prezydent Bush będzie znany w historii USA jako „The Torture President.”
Autor ten pisze, że reszta Amerykanów nie musi być narodem oprawców („torture nation”). Były szef sztabu generała Collin’a Powell’a, poprzedniego sekretarza stanu, pułkownik L. B. Wilkerson, napisał: „Musimy zacząć przyznawać się do naszych zbrodni i udziału w zbrodniach. Wszyscy jesteśmy winni i wszyscy, każdy na własną rękę musimy działać. Tortury i znęcanie się powinno być nam zawsze obce, a za tortury popełnione w naszym imieniu, powinniśmy dać zadośćuczynienie.”
Wezwanie to jest słuszne, nie tylko dla Amerykanów, ale również dla Polaków i innych, których więzienia są i były używane do stosowania tortur. Tak było w Polsce, według prasy zachodniej, za kadencji Aleksandra Kwaśniewskiego. Natychmiast śledztwo powinno być wszczęte w sprawie tortur stosowanych w więzieniu niedaleko lotniska Szymany, za pozwoleniem ówczesnego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Śledztwo takie oczyści dobre imię Polski. Polacy zasługują na prawdę w sprawie tortur dokonywanych na polskim terenie, a nie, na przykład, na terenie francuskim lub szwedzkim - terenach, które Amerykanie nie traktują jako „republiki bananowe.”
WWW.pogonowski.com |
|
16 kwiecień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Co pomaga zrozumieć czym był komunizm
luty 26, 2009
Jadwiga Staniszkis
|
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Jak funkcjonują największe gangi (1)
Dla kogo pracuje Marek Belka?
luty 25, 2005
nz
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
|
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
|
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
|
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Nowa Floriańska
marzec 6, 2006
www.krakow.pl
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
więcej -> |
|