|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
więcej -> |
|
Prezydencka troska, czy gra pozorów
|
|

Z informacji Kancelarii Prezydenta dowiadujemy się, że Prezydent (Lech Kaczyński) „poszukuje kobiet, którym przymusowo odebrano dzieci. - Ich losy to żywa historia Polski, której jeszcze nikt nie opisał...”
W dzisiejszej sytuacji, kiedy Polska jest na samym końcu europejskiej stawki państw tworzących Unię pojawia się kolejna inicjatywa - grzebania w przeszłości; kolejne odwoływanie się do uczuć osób, które doznały krzywdy od ówczesnego systemy sprzed ponad pół wieku.
Jak dotąd, ponad wszelką wątpliwość, z rozliczeniami w tym kraju każda władza ma problem. Lustracja do poprawki! Dekomunizacja – Nie(!), albowiem w obecnym rządzie zasiada spora liczba gatunkowo ważnych komuchów, którzy - co wynikało z deklaracji programowej PiS - mieli zostać odsunięci od życia publicznego. Najwyra?niej mamy do czynienia ze statusem równych i równiejszych. PiS przygarnął te „sieroty” socjalizmu PRL-u uznając tym samym, że prawo jest prawem silniejszego i potwierdza starą maksymę, która głosi: każda władza korumpuje, władza absolutna korumpuje absolutnie(sic).
Do kogo zatem jest skierowana obecna inicjatywa prezydencka, skoro Prezydent nosi się z zamiarem „oddawania sprawiedliwości i hołdu ofiarom czasów PRL, a także dotąd nieuhonorowanym lub zapomnianym bohaterom stanu wojennego i opozycji demokratycznej.”
Spoglądając na poczynania Lecha Kaczyńskiego i na skład (osobowy) rządu brata prezydenta, obecna inicjatywa zdaje się być grą pozorów. Ta gra pozorów jest o tyle niebezpieczna co nieuczciwa w stosunku do większości obywateli w tym kraju, którym grzebanie w kolejnych sklejonych przez ludzi wiadomego autoramentu szafach zda się niczym psu na budę. Pomijając hipokryzję, jaka i tej inicjatywie towarzyszy, kolejna inicjatywa tylko zdaje się potwierdzać opinię francuskiego „Le Monde” (04-04-2007) „Polska jest latarnią konserwatyzmu”. W domyśle możemy doprecyzować – zacofania. Im dalej władza sięga wstecz z pomysłami na rozliczenia, tym dalej odsuwa Polskę od cywilizowanej Europy.
Nie wiem jak bardzo trzeba naciągnąć moherowy beret, aby tego co się wyprawia udawać, że się nie widzi: nie wiem jak mocno trzeba podkręcić radio (...), aby tego, co się dzieje nie słyszeć...
Najwyra?niej Prezydent zleci (lub już zlecił) napisanie historii, której nikt dotąd jeszcze nie napisał, nie oglądając się na to jak nas (Polskę) widzą i co o nas piszą.
Starogard Gd. 6 kwietnia 2007
|
|
10 kwiecień 2007
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE
(znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
|
TAŃCZˇ KOMARY WEDLE HASEŁ SWÓJ CZAS
grudzień 16, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
SYSTEM PODATKOWY
Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
|
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
więcej -> |
|