ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
więcej ->

 
 

Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !

http://www.lewica.pl/?id=13800

DEKLARACJA PRASKA

Przygotowana przez uczestników Międzynarodowej Konferencji Przeciw Militaryzacji Europy

Mówimy "nie" amerykańskiemu systemowi obrony rakietowej w Europie

W związku zapowiedzianymi na 10 maja rozmowami o nowych amerykańskich planach wojskowych z władzami Czech i Polski, sygnatariusze niniejszej deklaracji stwierdzają:

Wyrażamy nasz protest wobec planów administracji Busha zainstalowania "narodowego systemu obrony rakietowej" mającego chronić terytorium USA na obszarze Republiki Czeskiej i Polski. Większość ludzi w Republice Czeskiej i Polsce, jak i w pozostałych krajach Europy, odrzuca plany przyjęcia na terytorium Europy tego systemu. Odrzucamy oficjalne motywy instalacji tego systemu jako zwykłe preteksty.

Realizacja amerykańskiego planu nie przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa. Przeciwnie – doprowadzi do powstania nowych zagrożeń i niepokojów.

Mimo, iż system opisuje się jako "obronny", w rzeczywistości umożliwi on Stanom Zjednoczonym atakowanie innych krajów bez obawy przed odwetem. Jednocześnie kraje "goszczące" system staną się państwami frontowymi w przyszłych wojnach toczonych przez USA.

Rządy Republiki Czeskiej i Polski lekkomyślnie ryzykują rozpętanie nowego wyścigu zbrojeń, stwarzając zagrożenie dla obecnego systemu porozumień międzynarodowych o nie rozprzestrzenianiu broni jądrowej oraz broni konwencjonalnej na świecie, a zwłaszcza w Europie.

To, czego nam naprawdę trzeba, to rozbrojenia jako warunku wstępnego dla pokoju i prawdziwego bezpieczeństwa dla ludzi.

Dla powstrzymania kryzysu ekologicznego potrzebujemy międzynarodowej współpracy i zaufania, a nie konfrontacji.

Inicjatywy pokojowe, demokratyczne i emancypacyjne siły polityczne, ruchy kobiece i ekologiczne, związki zawodowe i działacze religijni muszą wspólnie stawić opór tej próbie przeciwstawiania jednych krajów europejskim innym. Uważamy nasz protest za część globalnego ruchu sprzeciwu wobec zagranicznych baz wojskowych i innych elementów infrastruktury wojennej będących narzędziem wojen napastniczych. To nasz wkład w budowę pokoju w Europie i na świecie oraz w przygotowanie społeczności lokalnych do wspólnego działania, do walki o swe prawa i zagwarantowania ich roli w życiu publicznym.

Państwa Unii Europejskiej i NATO nie powinny uczestniczyć w tej nowej awanturze wojennej administracja Busha. Naszym głównym celem pozostaje pokój.

Domagamy się od osób, które odpowiadają za politykę Unii Europejskiej, a zwłaszcza od prezydentów Klausa i Kaczyńskiego, aby kierowali się wolą mieszkańców Unii Europejskiej. Domagamy się, aby postąpili zgodnie z zasadami demokracji i rozpisali wiążące referenda na temat rozmieszczenia elementów Systemu Obrony Rakietowej w swoich krajach.

Zdecydowanie odrzucamy próby legitymizowania planów USA tylnymi drzwiami za pomocą NATO czy decyzji na szczeblu UE. W imieniu wielu narodowości i środowisk apelujemy do was: Razem zróbmy wszystko, aby zapobiec by Europa stała się sceną, na której rozegra się nowy wyścig zbrojeń i nowa konfrontacja polityczna. Apelujemy do wszystkich, aby brali udział w demonstracjach, rozmawiali i pisali do swoich demokratycznie wybranych przedstawicieli, członków rządu i głów państw, by im powiedzieć, że nie chcą nowej polityki konfrontacji i że będziemy o tym pamiętać podczas wyborów.

Uczestnicy Międzynarodowej Konferencji Przeciwko Militaryzacji Europy

Praga, 5 maja 2007

Helena Franke, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Thomas Franke, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Erazim Kohák, čestný člen Iniciativy Ne základnám, Republika Czeska
Rudolf Převrátil, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Ivona Novomestská, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Jan Májíček, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Karel Černík, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Jaroslava Richterová, Iniciativa Ne základnám, Republika Czeska
Oskar Krejčí, politolog, Republika Czeska
Zdenka Řeháková, Republika Czeska
Dagmar Wernerová, Republika Czeska
Stanislav Holubec PhD., SOK, Lavka.info (network for left policy in CE Europe), Republika Czeska
Maciej Konieczny, "Stop Bazom USA"/Młodzi Socjalisci, Polska
Bolesław Jaszczuk, Stowarzyszenie "Stop Tarczy", Polska
Andrzej Żębrowski, Inicjatywa "Stop Wojne", Polska
Grażyna Stawowska, Inicjatywa "Stop Wojne", Polska
Piotr Kawiorski, Lavka Info (network for left policy in CE Europe), Polska
Szymon Martys, Lubelska Koalicja Antywojenna, "Stop Bazom USA", Polska
Péter Petak, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Alex Sólyom, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Kata Lenard, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Erzsébet Nagy, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Angela Thiesz, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Krisztián Pamuki, Civilek a Mecsekért Mozgalom CMM, Węgry
Cinzia Della Porta, Disarmiamoli!, Włochy
Olol Jackson, Presidio Permanente No Dal Molin, Vicenza, Włochy
Donato Tagliapietra, Presidio Permanente No Dal Molin, Vicenza, Włochy
Tobias Pflßger, MdEP, Niemcy
Torsten Schleip, AG Flughafen Natofrei, Niemcy
Margit Janiel, AG Flughafen Natofrei, Niemcy
Tanja Grobitzsch, AG Flughafen Natofrei, Niemcy
Susan Anger, AG Flughafen Natofrei, Niemcy
Hannelore Toelke, Deutscher Friedensrat, Niemcy
Nicole Noel, Ansbacher Friedensbßndnis (Ansbach Peace Coalition), Niemcy
Andreas Bockl, Ansbacher Friedensbßndnis (Ansbach Peace Coalition), Niemcy
Boris-André Meyerl, Ansbacher Friedensbßndnis (Ansbach Peace Coalition), Niemcy
Marko Forberger, Lavka.info (network for left policy in CE Europe), Niemcy
Jule Nagel, Lavka.info, (network for left policy in CE Europe), Niemcy
Thomas Kachel, Lavka. info, (network for left policy in CE Europe), Niemcy
Hans Lammerant, Bombspotting – Vredesactie, Belgia
Roland Nivet, Mouvement de la Paix, Francja
Yves-Jean Gallas, Mouvement de la Paix, Francja
Kate Hudson, Campaign for Nuclear Disarmament, Wielka Brytania
Athanasios Pafilis, World Peace Council, Grecja
Elsa Rassbach, American Voices Abroad (AVA) Military Project, USA

Deklarację można podpisać pod adresem www.prague-declaration.org.
20 maj 2007

przysłał marduk 

  

Archiwum

bezrobotny
wrzesień 5, 2006
michal
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dotychczasowy Koszt Napadu USA Na Irak: Trzy Tysiące Miliardów Dolarów
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
Lista Hausnera
luty 11, 2005
Włodzimierz Knap
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Blisko 10 tysięcy złotych na statystycznego Polaka
Tyle pieniędzy odbiorą nam w podatkach
tylko z czego?

styczeń 23, 2003
PAP
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media