ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Atak z Europy Wschodniej


Według szkockiego „Sunday Herald”, Europa Wschodnia ma być amerykańską bazą wypadową podczas napaści
na Iran, której należy spodziewać się w najbliższych miesiącach

Na podstawie doniesienia bułgarskiej agencji prasowej Nowinite, Gabriel Ronay pisze w „Sunday Herald”, że prezydent George W. Bush przygotowuje atak na instalacje jądrowe w Iranie, że napaść ta ma nastąpić przed końcem kwietnia br. i że jako wsparcie zostaną wykorzystane nowe bazy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (USAF) w Bułgarii i Rumunii.

Agencja Nowinite doniosła: „Wojska amerykańskie mogłyby użyć dwóch baz USAF w Bułgarii i jednej w Rumunii na wybrzeżu Morza Czarnego, do ataku na Iran w kwietniu.” Zdaniem Ronaya, takie zamiary potwierdza dyslokacja wojsk amerykańskich wzdłuż Morza Czarnego w połączeniu z niedawnym zajęciem pozycji w pobliżu przesmyku Hormuz przez dwa amerykańskie lotniskowce i ich grupy uderzeniowe.
„W obecnym stadium trudno jest ocenić, czy informacja podana przez bułgarską agencję prasową jest manewrem taktycznym, który ma wprowadzić w błąd, czy wydarzeniem o strategicznym znaczeniu”, pisze Ronay. „Jednak w połączeniu z wzmocnieniem baz amerykańskich we Włoszech i uzyskaniem baz obrony antyrakietowej w Czechach i Polsce, wydarzenia na Bałkanach wydają się świadczyć o tym, że globalna wojna Busha z terroryzmem wkracza w nową fazę.”
Wiadomość z Sofii o zaawansowanych przygotowaniach wzdłuż Morza Czarnego do wojny potwierdzają pewne istotne detale. Jeden z nich to utworzenie nowych punktów zaopatrzenia amerykańskich bombowców wyposażonych w techniki Stealth, które pozwalają radykalnie zmniejszyć ich wykrywalność. Bombowce te miałyby być w czołówce ataku na Iran.
„Rozmieszczenie ważnych instalacji zaopatrzenia bombowców B-2 w paliwo w niezwykłych miejscach, w tym w Bułgarii, mieści się w ramach perspektywy takiego ataku”, donosi bułgarska agencja prasowa, przypisując te rewelacje płk. Samowi Gardinerowi, „oficerowi amerykańskich służb specjalnych stacjonującemu w Bułgarii”.
Ronay zwraca uwagę na to, że w informacji agencyjnej podano, iż choć Tony Blair, główny sojusznik Busha w globalnej wojnie z terroryzmem, ma opuścić urząd premiera, prezydent postanowił upierać się przy ataku na Iran w kwietniu. „Zaplanowano”, pisze Ronay, „że przed końcem marca «na zasadzie rotacji» przybędą do baz amerykańskich w Bułgarii 3 tysiące żołnierzy. Na podstawie amerykańsko-bułgarskiego porozumienia o współpracy wojskowej, podpisanego w kwietniu 2006 r., Amerykanom wydzierżawiono bazę lotniczą w Bezmer, drugie lotnisko w Graf Ignitiewo i poligon w Nowo Seło. Jest rzeczą znamienną, że prowadzone w zeszłym roku rokowania w sprawie baz w pewnej chwili napotkały trudności, bo Sofia zażądała «powiadomienia jej z góry, jeśli Waszyngton zamierza wykorzystać ziemię bułgarską do ataków na inne państwa»”.
„Rumunia, inny kraj nad Morzem Czarnym goszczący wojska amerykańskie, korzysta z dolarowej bonanzy, w miarę jak baza im. Mihaila Kogalniceanu koło Konstancy zamienia się w amerykański plac broni. Ona też ma żywotne znaczenie dla scenariusza ataku na Iran. Ostatnio bukareszteński dziennik «Evenimentual Zilei» ujawnił, że baza ta ma służyć samolotom F-15, F-16 i A-10. Admirał Gheorghe Marin, szef sztabu generalnego armii rumuńskiej, potwierdził, że «w Rumunii tymczasowo będzie stacjonować do 2 tysięcy osób należących do amerykańskiego personelu wojskowego»”.
Ronay podkreśla, że w Europie Środkowo-Wschodniej w centrum uwagi strategicznej Pentagonu znalazły się Czechy i Polska. Ostatnio premier Czech Mirek Topolanek i Rada Bezpieczeństwa Narodowego tego państwa zgodziły się na rozlokowanie w Nepolisach systemu amerykańskiej antyrakietowej obrony radarowej. Również Polska faktycznie zgodziła się już na zainstalowanie amerykańskiej bazy wyrzutni antyrakietowych.
Rosja uważa instalowanie tarczy antyrakietowej w Czechach i w Polsce za „otwarte zagrożenie dla Rosji”, zaznacza Ronay. Rosyjski minister obrony Siergiej Iwanow oświadczył: „Ponieważ ani Teheran, ani Phenian nie posiadają rakiet międzykontynentalnych zdolnych zagrozić Stanom Zjednoczonym, przed kim ta nowa tarcza antyrakietowa ma chronić Zachód? W rzeczywistości wszystko sprowadza się do tego, że Praga i Warszawa chcą dowieść Waszyngtonowi swojej lojalności.”
Zdaniem Ronaya, „plan ataku Busha na Iran może postawić na ostrzu noża sprawę możliwych kosztów, które poniesie Europa Środkowo-Wschodnia za to, że jest «filarem PAX Americana»”.
3 marzec 2007

z.m.k. 

  

Archiwum

Ankieta: Oszacuj kompromitująco niską frekwencję
wrzesień 28, 2008
tłumacz
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media