ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
więcej ->

 
 

Powtórka z historii 1

Po roku 1989 namnożyło się u nas „autorytetów” nowego chowu.
Te „wybitne” jednostki poprowadziły społeczeństwo ku sytuacji w jakiej znalazło się w chwili obecnej.

Dla pewnej części społeczeństwa takim „autorytetem” stał się Piotr Tymochowicz.
czerpiący kasę z ukrywania wad ludzkich.
Jego wysublimowane lekcje, za które zapewne każe sobie płacić to :
Nie garb się
Nie dłub w nosie
Id? do solarium
Wyrównaj krawat
Nie ubieraj się jak cieć
Mów powoli i wyra?nie
Pozwól się rozmówcy wygadać, po czym spuentuj jego wypowied? w ten sposób, aby zabłysnąć swoją wiedzą

Nie mam zielonego pojęcia co Tymchowicz robi ze swoimi zleceniodawcami, ale ponieważ w materii autoprezentacji istnieją stałe reguły, niezmienne od początku istnienia cywilizacji, dlatego przypuszczam że usługi tego pana sprowadzają się do czegoś w rodzaju przedstawionych wyżej zaleceń.

Dlatego wielki śmiech wywołało u mnie doszukiwanie się działań Tymochowicza w sukcesie wyborczym Andrzeja Leppera.

Pamiętam jak zidiocieli dziennikarze rzucili się na tego stylistę dla jełopów, aby zrozumieć co takiego się stało, że w wyborach sejmowych reprezentowana przez Leppera partia otrzymała tak wysoki wynik wyborczy.

Żaden z dziennikarzy nie pokusił się o zastanowienie, że być może sukces Samoobrony jest wynikiem buntu pewnej części społeczeństwa, wobec działalności polityków i polskich mediów.

Ten bunt z biegiem czasu się rozszerza, ale społeczeństwo szuka innego przewodnika.

Od czasów wyborów parlamentarnych koalicja rządowa popełnia coraz więcej błędów ekonomicznych i społecznych.
Sytuacja taka zwiększa radykalizm społeczny i przysparza coraz więcej zwolenników linii głoszonej przez Ligę Polskich Rodzin i Radio Maryja.

Nikt nie ma patentu na wszelką rację.
Pojęcie „racji” bąd? „obiektywizmu” to wypadkowa wszelkich poglądów mogących służyć społeczeństwu do rozwoju.
Z tego powodu antyunijne poglądy prezentowane przez te dwie instytucje, stały się z jednej strony elementem naszej świadomości społecznej, z drugiej przysporzyły zaciętych wrogów osobom je głoszącym.
Gdyby antyunijne tezy nie były poparte racjonalnymi, nie podlegającymi dyskusji przesłankami, to nikt by się nie przejmował ani Radiem Maryja, ani Ligą Polskich Rodzin.

Zaciętość z jaką LPR i RM głoszą swoje tezy przysporzyła im wiele negatywnych przydomków.
Wcześniej wspomniany Tymochowicz w wywiadzie z grudnia 2001 roku używa nawet stwierdzenia że Liga Polskich Rodzin „to faszyści”.
I w tym momencie pryska cały czar i tajemniczość tego pana, bowiem pokazuje że w kwestiach społecznych, politycznych i historycznych jest zwykłym analfabetą.

Jeżeli pozwoliłem sobie na tak daleko posuniętą krytykę, to należało by wytłumaczyć jej podstawy.

Zarówno w naszym kraju, jak też na całym świecie przyjęło się używać określenia „faszyści” jako synonimu nazizmu.
Trzeba tu jasno wytłumaczyć że faszyzm wywodzący się z socjalizmu był w swojej istocie czymś zupełnie innym niż niemiecki nazizm.
Faszyzm bowiem był reakcją na niedoskonałość systemu parlamentarnego i próbą
tymczasowej regulacji stosunków społecznych.
Jak to zazwyczaj bywa , jeżeli raz przyssie się do koryta, to trudno się od niego oderwać.

Podobnie Mussolini po przejęciu władzy nie dopuszczał do głosu nowych sił blokując dalszy rozwój społeczny
Należy jednak podkreślić, że w sferze socjalnej faszyzm włoski wprowadził rozwiązania będące marzeniem robotników wszystkich krajów świata.
Należały do nich między innymi : opieka zdrowotna pracowników, zasiłki chorobowe, zasiłki dla bezrobotnych, wczasy pracownicze i opieka nad młodzieżą.

Z tego zapewne powodu, niemieccy robotnicy z fascynacją odwracali głowę w kierunku Włoch.
Kiedy na ich podwórku pojawiła się siła, która zaczęła przypominać włoskie wzorce, wielu z nich bez zastanowienia dało się jej ponieść.

Istnieje jednak podstawowa różnica pomiędzy faszyzmem a nazizmem.
Już na etapie tworzenia zarysowuje się wyra?na różnica.

Faszyści włoscy wyszli przede wszystkim z przedwojennych (sprzed I wojny światowej) ruchów socjalistycznych.
Naziści akcentowali przede wszystkim kombatanctwo pierwszej wojny światowej.
To byli żołnierze i oficerowie kajzerowskiej armii stali się główną siłą nowo tworzącej się partii narodowo-socjalistycznej.
W pierwszym etapie naziści zostali zatrudnieni przez wielki kapitał do rozprawienia się z komunistami.
NSDAP była finansowana zarówno przez żydowskich bankierów, jak też przez niemieckich junkrów.
Na krótko wszystkie te siły zostały zjednoczone gdy pojawił się wspólny dla wszystkich wróg – lewica.

A jak to się ma do naszych polskich rzekomych „faszystów” z Ligi Polskich Rodzin ?
Na naszym podwórku jest tylko jedna siła którą można by było porównać do faszystów bąd? nazistów.
Ta siła wywodzi się z kombatantów byłej Służby Bezpieczeństwa, którzy stworzyli w całym kraju bardzo niebezpieczną strukturę.
Jest to cały zespół wszelakich agencji ochrony.
Umundurowanie pracowników jak żywo przypomina stroje faszystów włoskich.
Do tego organizacyjnie ogolone głowy i ćwiczona postawa zbira.
Te bojówki już zostały zatrudnione przez żydowski kapitał do rozgramiania protestów robotniczych.
Podobnie jak to miało miejsce w Niemczech, współpracują z Policją przeciwko niepodważalnym prawom pracowniczym.

Brakuje tylko nowego duce, lub fuhrera, aby wykorzystał ich do przejęcia władzy.

Czyżby historia niczego nas nie nauczyła ?
6 grudzień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
Przerazony stojąc na palcach
styczeń 6, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
Projekt Społeczny Polska 2005. Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
Jak kradli tak kradną dalej. 90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Papież cacy kiedy zwalcza komunę. Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media