|
Skutki eksplozji atomowych na ziemi
|
|
Czasem niezauważenie jednej informacji może prowadzić do całkowicie błędnych wniosków.
Ale, przecież to nie ja otrzymuję pieniądze za analizy naukowe, ale cała masa bezużytecznych oportunistów.
W swojej krytyce eko-klimatystów nieraz przywoływałem fakt, że gwałtowne zmiany klimatu miały miejsce w przeszłości.
Jako przykład bardzo suchego roku - przywołałem rok 1962 - gdy jako małe dziecko przechodziłem wpław - przez Wisłę w Krakowie.
Ale - wbrew mojemu odczuciu pogody - meteorolodzy twierdzą, że było to również najchłodniejsze lato drugiej polowy XX wieku.
A po nim przyszła "zima stulecia", - gdy zasypało śniegiem nawet na kilka metrów.
Ja pamiętam pewien zimowy poranek - gdy zobaczyłem na piecu lód w szklance z herbatą.
Nie wiem - czy to był akurat ten rok, ale wszystko wskazuje, że była to zima 1962-1963.
I wszystko przeszłoby w zapomnienie - gdybym nie przypomniał sobie o eksplozji "Car-bomby".
Ładunek nuklearny o mocy co najmniej 50 milionów ton trotylu, a więc 1% mocy Słońca - zdetonowano 30 października 1961.
W odpowiedzi na sowiecką eksplozję - Stany Zjednoczone dokonały własnych eksplozji - z których bodaj najbardziej znaną jest eksplozja Starfish Prime przeprowadzona na dużej wysokości 9 lipca 1962 roku.
W ten sposób z pewnością zniszczyli znaczną część powłoki ozonowej Ziemi.
A przecież eksplozje jądrowe dokonywała również Francja, Anglia, Chiny, Indie, Pakistan, Izrael, Korea Północna.
Do dnia dzisiejszego przeprowadzono ponad 2000 eksplozji nuklearnych, które z pewnością wpłynęły na atmosferę Ziemi.
Działający na zlecenie eskimosów - EKOTERRORYŚCI chcą wmówić Światu, że biedna babina paląca kiepskiej jakości węglem - może "doprowadzić do zagłady Planety".
Zarówno broń atomowa, pseudopepidemia kowida - jak też ekoterroryzm mają służyć zniewoleniu Ludzkości.
Ludzkość musi mieć tego świadomość.
|
|
27 październik 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Broń atomowa, w przeciwieństwie do energii
jądrowej, jest tak prawdziwa jak lądowanie na ksieżycu (istniejące tylko w studiu filmowym), ale jednocześnie to wspanialy czynnik odstraszający i działjący na wyobrażnie. Podobnie jak nie istniejące wirusy, nikt tego nie widział a prawie każdy siẹ ich boi. Te demony mają mnőstwo takich asőw w rẹkawie. Stworzyli Matrix wyimaginowanej rzeczywistości, nie mówiąc o historii.. |
|
2024-10-31
TellTheTruth
|
|
|
|
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
|
Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu
styczeń 13, 2007
Adam Sandauer
|
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
|
Rosja i Chiny popierają Iran
czerwiec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
|
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
|
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
|
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Pipsztyk
wrzesień 15, 2002
korekta (ku pamięci)
|
Dlaczego.............?
listopad 9, 2008
tłumacz
|
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|