ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dane ubezpieczeniowe potwierdzają gwałtowny wzrost „nagłych zgonów” po wprowadzeniu szczepionki covidowej 
20 styczeń 2023     
Piękne słowa i obrazy; Wigilia to inaczej, Oczekiwanie  
24 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zniewolona medycyna 
24 sierpień 2020      Artur Łoboda
Ludzie naprawdę w to wierzą 
13 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Polska kultura w Polsce 
29 styczeń 2016      Artur Łoboda
Pani X. urządza swoje urodziny! /z teki Teatru ESSE/ 
31 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
Sędzia Giorgianni: „Morderstwa i porwania: kto za tym stoi?” 
3 sierpień 2020     
Kto sieje wiatr (2) 
22 listopad 2016     
Bakterie były prawdziwymi zabójcami w pandemii grypy 1918 roku. 
25 kwiecień 2022     
Kołodko zaczyna mówić prawdę o stanie polskiej gospodarki 
3 grudzień 2011      Grzegorz Kołodko
"Covid-19"... już w roku 2015  
27 luty 2021     
Naczelny chirurg Florydy wierzy, że kiedy prawdziwa prawda wyjdzie na jaw na temat szczepionek przeciwko Covid-19, firma Pfizer przestanie istnieć… 
6 styczeń 2024     
Uwaga Podstawą Nowego „Internetowego Darwinizm” 
8 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Informacje w TVN dzielą się na: 
5 luty 2019      Alina
Wiersze z książki "W ramionach księżyca"  
10 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nasz narodowy płyn do dezynfekcji. 95 złotych za opakowanie 
15 marzec 2020     
Świetne wystąpienia, szczególnie pana Marcina Dybowskiego, wydawcy, właściciela wydawnictwa "Antyk" 
28 styczeń 2019      Alina
Rząd wszystko może... 
31 październik 2020     
Czy rozdziobią nas kruki i wrony? 
27 marzec 2020      Alina

 
 

Zwolniona pielęgniarka z OIOM wypowiada się na temat protokołów COVID i urazów poszczepiennych

 
W ekskluzywnych wywiadach dla „Vax-Unvax” Bus i The Defender z CHD.TV pielęgniarka z oddziału intensywnej terapii w Kalifornii, Gail Macrae, podzieliła się swoją historią sprzeciwiania się szpitalnym protokołom dotyczącym COVID-19, które jej zdaniem naruszały etykę lekarską i skutkowały większymi szkodami dla pacjentów.
 
Macrae pracowała w szpitalu Kaiser Permanente w Santa Rosa od 2015 do 2021 roku, kiedy to została zwolniona za nieprzestrzeganie wymagań dotyczących szczepień dla personelu.
 
Po wprowadzeniu szczepionki na Covid-19 Macrae była świadkiem dramatycznego wzrostu liczby hospitalizacji z skutkami ubocznymi, których nigdy wcześniej nie widziała. 
W międzyczasie zakazano sprawdzonych i zalecanych metod leczenia, a systemy prowadzenia dokumentacji manipulowano, aby zaciemnić urazy związane ze szczepionkami i przypadki przełomowych infekcji – dodała.
 
Personel szpitala groził groźbami za zgłaszanie zdarzeń niepożądanych i odwetem za sprzeciw wobec protokołów izolujących pacjentów i odmawiających rodzinom dostępu i wkładu w przebieg leczenia .
 
W swojej nowej książce „ Co widziały pielęgniarki : dochodzenie w sprawie systemowych morderstw medycznych, które miały miejsce w szpitalach podczas paniki związanej z koronawirusem oraz pielęgniarki, które walczyły” - Ken McCarthy szczegółowo opisuje podobne wydarzenia.
 
„Czułam się, jakbym złamała przysięgę”
 
Według Macrae w pierwszych miesiącach pandemii szpitale były prawie puste, ponieważ wstrzymano zabiegi planowe, co kontrastowało z twierdzeniami mediów o nadmiernej liczbie miejsc.
Nawet podczas zimowego wzrostu liczby hospitalizacji z powodu normalnych problemów z oddychaniem w latach 2020–2021 stwierdziła, że ​​„ani razu” szpitale nie były przepełnione – co potwierdziła współpracownikami z całego stanu.

„Opinia publiczna została okłamana” – stwierdziła. „To naprawdę otworzyło mi oczy na fakt, że dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca”.

Macrae poinformowała o wdrożeniu rygorystycznych protokołów izolacji pacjentów z Covid-19, które zabraniają wizyt rodzinom pacjentów i ich znajomym. 
Twierdziła, że ​​ta restrykcyjna polityka ułatwia niekontrolowane „sianie strachu w mediach”, usuwając jednocześnie system wsparcia, który zapewniłby bufor przed przymusem administracyjnym.
 
 
Mimo że COVID-19 jest „najbardziej zapalnym procesem chorobowym, jaki ludzkość kiedykolwiek widziała”, doświadczonemu personelowi szpitala zakazano podawania sterydów – „najlepszego leczenia procesu zapalnego” – powiedziała Macrae.

„Dlatego też dla rządu, CDC [Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom] oraz tych składających się z trzech liter organizacji mówienie lekarzom, że nie mogą podawać sterydów… było absolutnie przestępstwem” – stwierdziła.
 
Kalifornia nie była jedynym stanem, który wprowadził zakaz stosowania sterydów. 
niedawnym wywiadzie dla AMP News McCarthy powiedział, że „po prostu zdumiewało go”, gdy pielęgniarki powiedziały mu, że standardowe leki przeciwzapalne, takie jak sterydy, są zakazane na mocy sztywnych protokołów w szpitalach w całych Stanach Zjednoczonych.
 
Tymczasem remdesivir , już uznany za nieskuteczny w leczeniu wirusa Ebola , był podawany zgodnie ze sztywnymi protokołami, chociaż dowody wskazywały, że „wywołuje więcej szkody niż pożytku” – powiedział Macrae, dodając, że leki przeciwwirusowe na ogół nie działają „więcej niż dwa dni od wystąpienia objawów początek."
 
Macrae zasugerowała, że winę za to ponosi motyw zysku, zauważając, że „każda z tych dawek kosztowała ponad 3000 dolarów”.
 
W obliczu tych wszystkich nowych, restrykcyjnych zasad i protokołów Macrae powiedziała:
„Każdego dnia jako praktykująca czułem, że łamię przysięgę”.
 
Po wprowadzeniu szczepionki, gwałtowny wzrost liczby hospitalizacji, alarmy z „niebieskim kodem”.

Po wprowadzeniu szczepionek przeciwko Covid-19 na początku 2021 r. Macrae zgłosiła natychmiastową i drastyczną zmianę, obejmującą „300% wzrost liczby hospitalizacji”, a personel szpitala był przytłoczony nietypowym stanem pacjentów.

Macrae powiedziała, że alerty „kodu niebieskiego” – gdy ktoś przestaje oddychać lub jego serce się zatrzymuje – co zdarzało się być może raz na zmianę, zaczyna pojawiać się aż 10 razy na zmianę.

„Zawsze wzywali ich na niższy poziom szpitala, gdzie była klinika szczepień” – powiedziała.
 
Dwie pielęgniarki, które bezpośrednio podały zastrzyki – koleżanki, których poznała poprzez grupę wsparcia praktyków w swojej społeczności – stwierdziły , że codziennie doświadczają od 10 do 20 epizodów wstrząsu anafilaktycznego . 
Powiedzieli Macrae, że grozi im zwolnienie, jeśli powiedzą coś na ten temat publicznie.
 
Pewnego dnia pod koniec czerwca 2021 r., kiedy pracowała na 16-godzinną zmianę pomiędzy dwoma oddziałami, Macrae powiedziała, że ​​otrzymała raport, że każdy pacjent na obu oddziałach – łącznie 60 – miał nietypowe obrażenia, które prawdopodobnie były wynikiem szczepień na Covid-19.
Opisała rzadkie zakrzepy krwi , krwawienia , zawały serca, udary i porażenie Bella, których częstotliwość wzrastała w pierwszych miesiącach kampanii szczepień.
„Były te wszystkie dziwaczne zaburzenia krzepnięcia naczyń obwodowych ” – powiedziała – „i dosłownie nigdy wcześniej o nich nie słyszałam ani nie widziałam”.
Widziała nawet cztery przypadki zespołu Guillain-Barré o „szybkim początku” w porównaniu z zaledwie dwoma przypadkami w ciągu wszystkich poprzednich lat jej doświadczenia jako pielęgniarki zajmującej się doraźną opieką.

Macrae zapytał dwóch z tych pacjentów, co ich zdaniem jest przyczyną ich stanu, i odpowiedzieli, że otrzymali zastrzyki na Covid-19 „w ciągu 24 godzin od wystąpienia” objawów.
W tym czasie szpital i prasa utrzymywały, że szpitale zapełniły osoby niezaszczepione – dodała.
 
Macrae powiedział, że szpitalny system tworzenia wykresów został również tak skonfigurowany, aby nie pokazywać przełomowych infekcji poszczepiennych. 
„Każdy pacjent, u którego zdiagnozowano Covid-19, na wykresie zostanie automatycznie wpisany jako „nieszczepiony”. 
Jeśli ktoś próbowałby to zmienić ręcznie, jedyną inną opcją byłby „stan szczepienia nieznany”.
Jest to funkcja oprogramowania Epic używanego we wszystkich szpitalach Kaiser Permanente, stwierdziła Macrae, a ograniczenie potwierdzają inni.
„Rozmawiałam z pielęgniarkami w całym kraju, które widziały oszukiwanie systemów tworzenia wykresów” – powiedziała.
 
„Poniżany, oświetlony gazem lub podważany”
 
Macrae stwierdziła, że ​​personel jej szpitala był zniechęcany do wyciągania logicznych wniosków lub składania raportów, twierdząc, że jej menadżer powiedział jej:
„Nie możemy tego zgłosić, ponieważ nie możemy udowodnić, że to [zastrzyki] są przyczyną”.
 
„Czułam się, jakbyśmy byli skuwani w kajdanki, zaklejani taśmą na ustach i grożono nam krzywdą” – powiedziała.
 
Macrae powiedziała, że ​​tylko około 30% jej kolegów widziało to, co ona – lub było skłonnych to powiedzieć.

Wywiady McCarthy'ego z innymi pielęgniarkami w całym kraju ukazały podobne wzorce represji. 
Jeśli pielęgniarki składały raporty dotyczące obrażeń spowodowanych wstrzyknięciami lub rozmawiały z mediami, ryzykowały utratą pracy i reputacji zawodowej.

„Każda pielęgniarka, która wstała, została nie tylko zwolniona, nie tylko pozbawiona licencji, ale także osobiście zaatakowana” – powiedział. 
Jedna z pielęgniarek została nawet zmuszona do opuszczenia domu i zmiany nazwiska po otrzymaniu gróźb śmierci – dodał.
 
McCarthy powiedział, że były to „zorganizowane armie trolli szturmowych” ścigające pielęgniarki i że jednym z fundatorów tych wysiłków była Organizacja Narodów Zjednoczonych. 
„Mamy nagranie wideo, na którym podsekretarz ds. komunikacji ONZ przechwala się grupą zwaną Zespołem Halo ” – powiedział.
 
W sierpniu 2021 r. Macrae stwierdziła, że presja na personel szpitala, aby przyjął szczepionkę, wzmogła się. 
Pokazała pracodawcy wyniki badań krwi, potwierdzające, że ma naturalną odporność , ale bezskutecznie.

Powiedziała, że ​​w poprzedzających to miesiącach osoby, które odmówiły przyjęcia szczepionek – zarówno personel, jak i pacjenci – były często „poniżane, lekceważone lub osłabiane” na różne sposoby.

We wrześniu Macrae oficjalnie wręczyła swojej menadżerce i kierownikowi ds. zasobów ludzkich szpitala „oświadczenia pod przysięgą zawierające prawdę i fakty”, jak powiedziała, składające się z poświadczonych notarialnie oświadczeń i dwóch badań krwi potwierdzających jej naturalną odporność oraz powołując się na przepisy stanowe, federalne i międzynarodowe dotyczące jej prawa do odrzucenia „produktu do użytku eksperymentalnego”.
 
„Nie chciałam składać wniosku o zwolnienie ze względów religijnych” – powiedziała, więc zamieściła „ponad 70 artykułów wykazujących, że naturalna odporność jest równie skuteczna lub skuteczniejsza niż szczepionki stosowane w eksperymentach”.
 
Następnego dnia Macrae została wysłana na urlop, a po tygodniu została zwolniona. 
Szacuje, że co najmniej 25 osób z jej placówki – a także tysiące lekarzy w całej Kalifornii – spotkało podobny los.

Macrae oszacowała, że ​​do czasu jej wyjazdu ponad 90% pacjentów hospitalizowanych w jej placówce było w pełni zaszczepionych.
 
Macrae stwierdziła, że ​​ostracyzm nie ustał, ubolewając, że nadal spotyka się z odrzuceniem ze strony ludzi, którzy oskarżają ją o płacenie za krytykowanie systemu medycznego lub nazywanie go „potworem”.
„Wszyscy ci naiwniacy, którzy po prostu nie chcą zobaczyć prawdy”, są bardzo uważnie obserwowani” – powiedziała. 
„Nie wiem, co im powiedzieć. 
Czy naprawdę rozsądne jest patrzenie na ludzi takich jak ja i w jakiś sposób wmawianie sobie, że robię to z jakiegoś ukrytego powodu?”

Macrae uważa, że ​​wiara, mąż – formalnie inżynier budownictwa lądowego, obecnie student prawa – oraz 20-letnie małżeństwo dodały jej siły, której potrzebowała, aby przetrwać ostatnie kilka lat.
 
„Nie zabrałbym członka rodziny do szpitala”
 
Macrae stwierdziła, że ​​martwi się o przyszłość medycyny w tym kraju, „ponieważ uznaliśmy za przestępstwo i zdyscyplinowaliśmy wszystkich lekarzy”, którzy byli gotowi „chronić naszych pacjentów i rodziny”.
 
„Nie zabrałabym członka rodziny do szpitala” – powiedziała.
„To niebezpieczne miejsce”.
 
McCarthy powtórzyła tę ocenę, stwierdzając wyraźnie:
„Chcę bardzo jasno powiedzieć wszystkim:
te morderstwa, to są morderstwa…
 mają miejsce w tej chwili. 
Nie zatrzymali się.”
 
„Nadal stosują te protokoły” – powiedziała McCarthy, która opisała przepis na leczenie Covid-19 w następujący sposób:
„Nie podawajcie im wody. 
Odetnij ich od bliskich. 
Podajcie im silne leki psychoaktywne, zmuszajcie i zastraszajcie, aby poddali się intubacji i wentylacji”.
 
„Mniej osób umiera, ponieważ mniej osób jest diagnozowanych i trafia w szpony tych szpitali” – stwierdziła.
 
McCarthy ostrzegła przed przyjmowaniem środków uspokajających. 
„W chwili, gdy zażywasz w szpitalu lek psychoaktywny, stajesz się kimś, kogo mogą przetrzymywać wbrew twojej woli” – powiedziała. 
"Dlaczego? 
Ponieważ teraz stanowisz zagrożenie dla siebie i innych.
 
„Istnieje prawo, które pozwala im cię przetrzymać. 
Nazywa się to porwaniem medycznym” – powiedziała.
Macrae powiedziała, że ​​tkwi w niej optymistka „chce wierzyć, że ten system medyczny się rozpadnie i odbudujemy coś w oparciu o etyczne i integralne interakcje międzyludzkie, co moim zdaniem zostało w dużej mierze usunięte z tych systemów”.
 
Droga stąd
 
Macrae i kilku lekarzy, w tym dr Christiane Northrup , założyli organizację Stand Firm Now , której celem jest gromadzenie zeznań biegłych lekarzy na podstawie notarialnych oświadczeń, które będą „dostępne dla każdego prawnika prowadzącego postępowanie sądowe na świecie” – powiedziała.
 
„Tego właśnie brakowało w sądach” – stwierdziła, odnosząc się do pozwów – w tym jednego złożonego w jej imieniu  przez America’s Frontline Doctors – które zostały odrzucone przez „sędziów, którzy również wykonują zawód”.
Poświadczone notarialnie zeznania pozwolą stronom sporu „właściwie wzmocnić” swoje sprawy „dowodami o jakości i ilości wymaganej, aby przekonać sędziego do wszczęcia śledztwa” – stwierdziła. 
Bez takich dowodów sędziowie myślą:
„To wszystko teorie spiskowe i dezinformacja” – stwierdziła.
 
Niedawno Macrae złożyła pozew jako strona prawna przeciwko siedmiu osobom, które pracowały dla Kaiser Permanente, przeciwko stanowym i okręgowym urzędnikom ds. zdrowia oraz przeciwko przedstawicielowi związku zawodowego, który - jak twierdziła, nie reprezentował jej, gdy szpital wydał nakaz stosowania leku eksperymentalnego. 
Według Macrae pozew został odrzucony, ale obecnie trwa apelacja na szczeblu federalnym.
 
„Jestem tym bardzo podekscytowana” – powiedziała, zauważając, że złożenie wniosku przeciwko osobom fizycznym, a nie korporacjom, „zmienia jurysdykcję prawną”.

Macrae powiedziała, że ​​zawiera umowy z ludźmi w całym kraju w celu rozpoczęcia współpracy i rozwoju „nowego prywatnego, równoległego systemu opieki zdrowotnej poza prawnym zasięgiem trzyliterowych agencji, które nieustannie zmuszają nas do popełniania przestępstw przeciwko złożonej przysiędze” .”
 
„Musimy usunąć się spod jurysdykcji skorumpowanego rządu federalnego i organizacji regulacyjnych, które zniszczyły system medyczny” – powiedziała, dodając, że w nowym systemie będzie realizowany proces zapewniający „zgodność etyczną i moralną”.
 
McCarthy mówił o American Frontline Nurses i Nurse Freedom Network , organizacjach non-profit oferujących usługi rzecznictwa, edukacji i opieki bezpośrednio społeczeństwu.
Te pielęgniarki „chronią ludzi, którzy są w maszynce do mięsa z powodu Covid-19” – powiedziała. 
„Faktycznie interweniują i pomagają ludziom. 
Radzą sobie ze szpitalami. 
Mają do czynienia z administratorami szpitala”.

„Ale trzymają cię też z dala od szpitala, co powinno być twoją ostatnią deską ratunku” – powiedziała.

Obejrzyj wywiad CHD.TV z Macrae:

 
 
John-Michael Dumais
John-Michael Dumais jest redaktorem wiadomości w The Defender. Był pisarzem i organizatorem społeczności zajmującym się różnymi kwestiami, w tym karą śmierci, wojną, wolnością zdrowotną i wszystkimi kwestiami związanymi z pandemią Covid-19.
 
 
 
 
Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/gail-macrae-california-icu-nurse-covid-protocols-vaccine-injuries/
27 styczeń 2024

John-Michael Dumais 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Z funkcją muzealną
marzec 9, 2006
Dziennik Polski
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media