|
Lisy w kurniku
|
|
Jak usłyszałam założona przez Sorosa Fundacja Batorego ma zająć się badaniem rzetelności przedostatnich wyborów. Badacze sprawdzą karty wyborcze z tysiąca obwodów głosowania. 700 obwodów wylosują ze wszystkich w Polsce, a dodatkowe 300 tylko z woj. mazowieckiego.
Mają za zadanie ustalić dlaczego w czasie wyborów samorządowych pojawił się tak niezwykle wysoki odsetek głosów nieważnych. Będą mieli pełny dostęp do kart wyborczych. To ciekawe, gdyż jak się dowiedziałam (jako przewodnicząca komisji w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych) nikt nigdy do tych kart nie sięgał. Nawet sąd rozpatrujący protesty wyborcze.
Wolałabym jednak żeby podobnymi badaniami związanymi z dostępem do kart wyborczych zajął się Ruch Kontroli Wyborów.
To nie pierwszy raz w naszej najnowszej historii wpuszcza się lisa do kurnika. Na wniosek Henryka Samsonowicza, ministra edukacji w rządzie Tadeusza Mazowieckiego nieformalny zespół w skład którego wchodzili Bogdan Kroll, Jerzy Holzer, Andrzej Ajnenkiel oraz Adam Michnik został dopuszczony w czerwcu 1990 roku do archiwów Służby Bezpieczeństwa.
Zapewne mieli dostęp do akt osobowych współpracowników UB i SB. Nie wiadomo kto żądał czyjej teczki, kiedy ją zwrócił i co kopiował co jest niedopuszczalne przy pracy w podobnych archiwach ( o czym panowie historycy powinni doskonale wiedzieć) gdyż wiedza zdobyta przy podobnych poszukiwaniach może być wykorzystywana w różnych nieformalnych celach na przykład w celu szantażu politycznego.
Nazwisko Sorosa wiąże się z jeszcze innym zbiegiem okoliczności. Otóż na scenie politycznej ponownie pojawił się Leszek Balcerowicz natomiast zniknął tak zwany „licznik Balcerowicza” czyli Licznik Długu Publicznego w Śródmieściu Warszawy.
Miałam okazję wielokrotnie oglądać jego wskazania dotyczące poziomu zadłużenia kraju przez rządząca koalicję. Myślałam sobie nawet, że Balcerowicz postrzał się, dojrzał, przeszedł na dobrą stronę mocy i zaczął po prostu troszczyć się o kraj. O sancta simplicitas - jeszcze nieistniejąca partia Balcerowicza ma podobno w sondażach 11% poparcia. Widać, że autora brutalnego planu zwijania Polski, kolegę Sachsa i Sorosa nasi wrogowie chcą ponownie wpuścić do polskiego kurnika.
|
|
29 maj 2015
|
|
Izabela Brodacka
|
|
|
|
Skąd Blacerowicz ma 11% poparcia? to dowod ze "wladza medialna" reprezentuje tą ukrytą/realną a sprzedajne partie sejmowe skacza kolo nich jak merionetki.
W calej Europie jest podobnie, im wiecej hakow maja na kogos (zamilowanie do nieletnich, hazard, itp), tym lepszy kandydat, bo jak sie wylamie to presstytutki rozjada takiego goscia w trymiga, jakby powiedzial Dyzma. |
|
2015-05-29
TellTheTruth
|
 |
|
|
To poparcie dla Balcerowicza jest tak prawdziwe - jak wybory w PRL-u.
Jest to oczywiste oszustwo!
Ale informacja ta doskonale dowodzi, że żadnej informacji, podawanej przez łżemedia nie należy wierzyć. |
|
2015-05-29
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zagadka
maj 18, 2005
Bez komentarza
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 9
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
|
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
|
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
|
Pokaż mi swoją żonę a powiem Ci kim jesteś
wrzesień 12, 2007
Artur Łoboda
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
|
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
|
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
|
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Al Queda made in Israel
luty 14, 2003
|
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
|
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
|
|
|