ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zagrożenie Nuklearne  
8 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński SZUDROCZYĆ - część druga 
26 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
"Opcja zerowa" . Apel do środowisk patriotycznych 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Dla Lecha K. już tylko Gruzja, Ukraina i Izrael... 
1 wrzesień 2009      tłumacz
Konieczna de-bizantyzacja życia publicznego 
10 luty 2016      Artur Łoboda
Zmarł Adam Sandauer 
15 marzec 2023     
Szok: Własne dokumenty firmy Pfizer przyznają, że szczepionki z mRNA covid spowodują masową depopulację 
14 czerwiec 2022      Ethan Huff
Odebrać rządzącym władzę nad fałszowaniem historii 
9 maj 2013      Artur Łoboda
Szymon Perez: Wykupujemy Manhattan, Rumunię, Węgry, Polskę, nie mamy z tym problemu... X 2007 roku 
13 lipiec 2017      Alina
Rządowe kajdany finansowe 
19 lipiec 2021     
Bomba klimatyczna  
9 grudzień 2022      Artur Łoboda
Obywatelski projekt ustawy ws. wieczystego 
2 styczeń 2015      sprzeciw21
Dwukrotna zdrada Polski  
15 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Naruszenia Kodeksu Norymberskiego w programie kontroli Covid-19 
7 grudzień 2023     
Na ile to robota Kurskiego?  
13 lipiec 2020     
Temat zastępczy, który mnie wkurza 
9 lipiec 2015      Artur Łoboda
Zmarnowana szansa na pokój 
9 sierpień 2026      Artur Łoboda
Sprawdź, czy popełniasz grzech narodowy.  
13 luty 2014      www.polskawalczaca.com
It is not 5G alone that causes the covid  
3 kwiecień 2021     
Tony Greenstein przeciwko żydowskiemu rasizmowi 
4 styczeń 2024     

 
 

Prawie nikt na Haiti nie zmarł z powodu Covid-19, ponieważ prawie nikt tam nie został „zaszczepiony”

 
 
Zubożały karaibski naród Haiti pozostaje chroniony przed koronawirusem z Wuhan (COVID-19) , ponieważ prawie nikt w kraju nie został na niego „zaszczepiony” - po rozpoczęciu operacji Warp Speed.

 
Według doniesień Haiti, jeden z najbiedniejszych krajów na świecie, ma również najniższy na świecie wskaźnik zgonów z powodu Covid-19. 
Do końca kwietnia na Haiti zmarły zaledwie 254 osoby z powodu wirusa uznanego przez władze za Covid – a nawet ta liczba jest prawdopodobnie przesadzona, biorąc pod uwagę, że SARS-CoV-2 nigdy nawet nie został wyizolowany ani nie udowodniono, że istnieje.
 
W porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie obecnie wskaźnik zgonów z powodu Covid-19 wynosi około 1800 na milion osób, na Haiti wskaźnik zgonów z powodu Covid-19 wynosi zaledwie 22 na milion osób.
 
NPR w raporcie o Haiti przyznaje, że nikt tam nie nosi maski, a życie codzienne toczy się normalnie, w autobusach i na targowiskach, - są ruchliwe i zatłoczone.
 
„A Haiti nie podało jeszcze ani jednej szczepionki przeciwko Covid-19” – ujawnia dalej Jason Beaubien z NPR .
 
 

Zastrzyki na Covid niszczą odporność, dlatego „w pełni zaszczepieni” nadal chorują i umierają


 
Okazuje się, że Haiti miało własną wersję Tony’ego Fauciego, niejakiego doktora Jeana „Billa” Pape, który podczas „pandemii” stał na czele komisji mającej zaradzić skutkom ubocznym. 
Ostatecznie jednak komisję rozwiązano, ponieważ Haiti było i nadal jest wolne od Covid-19.
 
„Powodem jest głównie to, że mamy bardzo, bardzo niewiele przypadków Covid-19” – powiedział Pape, dlaczego komisja została ostatecznie rozwiązana.
 
GHESKIO, lokalna agencja zdrowia, na której czele stoi Pape, również zamknęła jesienią ubiegłego roku swoje oddziały zajmujące się COVID z powodu braku pacjentów. 
Podczas gdy świat zachodni jest opanowany przez hordy „w pełni zaszczepionych” ludzi, - którzy są teraz chorzy jak psy, Haiti wróciło do normalności dzięki odrzuceniu zastrzyków.
 
„Czasami są to dwa przypadki, czasem zero, czasem 20 przypadków” – powiedział Pape. 
„Ale nie jesteśmy świadkami drugiej fali, jak sądziliśmy”.
 
W przeciwieństwie do większości reszty świata, Haiti pozostało otwarte podczas „pandemii”. 
Targowiska nigdy nie zostały zamknięte, a tamtejsi ludzie nadal pracowali, ponieważ schronienie się na miejscu i praca zdalna nie są czymś, na co przeciętny Haitańczyk może sobie pozwolić.
 
„Większość ludzi nie nosi masek” – dodał Pape, zauważając, że Haitańczycy przez cały czas trwania tego oszustwa pracowali normalnie, ponieważ „jeśli nie pracują, nie jedzą – ich rodzina nie je”.
 
Kiedy AstraZeneca próbowała sprzedać Haiti zastrzyk na Covid-19, rząd Haiti odmówił jego przyjęcia. 
Okazuje się, że środowisko medyczne na Haiti usłyszało o wszystkich „rzadkich” skutkach ubocznych szczepionki i dlatego ją odrzuciło.
 
„COVID nie wpłynął na nas tak źle” – stwierdziła dr Jacqueline Gautier, która należy do krajowej grupy doradców technicznych ds. szczepień przeciwko Covid-19 na Haiti. 
„Właściwie ludzie uważają, że [szczepionka] nie jest tego warta”.
 
Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że ​​Haiti może pochwalić się niesamowitą historią sukcesu w porównaniu z innymi krajami, jest fakt, że jego populacja jest bardzo młoda. 
Średni wiek na Haiti wynosi około 23 lat, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych jest bliżej 40 lat.
 
Młodsi ludzie mają zwykle silniejszy układ odpornościowy niż osoby starsze. 
A bez szczepień przeciwko wirusowi Covid-19, które miały je zniszczyć, miliony niezaszczepionych ludzi na Haiti radziły sobie dobrze w porównaniu z resztą świata.

„Ponadto istnieje wiele innych poważnych problemów, przed którymi stoi kraj” – dodał Gautier. 
„Dlatego ludzie nie postrzegają Covid-19 jako naszego głównego problemu. I kto może ich za to winić?”
 
 
 
 Źródło:
vaccinedeaths.com/2023-09-03-nobody-died-covid-haiti-nobody-got-vaccinated.html

5 wrzesień 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

 

Wszyscy to wią*, ale dla porządku wspomnę, że podobnie stało się na Białorusi, która jakoś nie wymarła. A i Afryka rozmnaża się nieprzytomnie. Jak się im nie wtryniać z 'postępem' to mają całkiem znośnie.

Natomiast w Chinach rozrodczość gwałtownie pikuje i władze muszą 'podjąć środki". Wprowadzono np. specjalne przerwy w nauce dla studentów i dla pracujących pod hasłem "Czas Na Miłość".

Prawda, jaki cudny zwrot przez rufę? Bo Chińczyk ze szklanki to może być nie to.

2023-09-05
hens

  

Archiwum

Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
POLSKA - UNIA 10
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
Rosja nadal silna na Morzu Czarnym
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Portret szmaty
lipiec 22, 2004
PAP
 "Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
Zawodowi macherzy od losu
październik 18, 2007
.
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media