|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
więcej -> |
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
|
|

Stowarzyszenie Primum Non Nocere zwróciło się z sześcioma pytaniami do osób o których mówi się (lub mówiono) iż będą kandydować w wyborach do urzędu Prezydenta RP (był jeszcze wtedy wśród nich Marszałek Włodzimierz Cimoszewicz).
Pytania dotyczą poglądów na podstawowe sprawy związane z kierunkiem reform systemyu ochrony zdrowia i prawa pacjenta w Polsce.
Są to sprawy podstawowej wagi.
Kopię listu z pytaniami można przeczytać w linku ponizej:
http//www.sppnn.org.pl/wybory2005/list1.doc
Na odpowiedzi przyszłych kandydatów, odpowiedzi które będą przekazane do wiadomości mediom i które będą opublikowane na naszej stronie internetowej, czekamy do dn. 10 czerwca.
Celem tych działań jest ujawnienie społeczeństwu, jeszcze przed wyborami, poglądów na system ochrony zdrowia i prawa pacjenta, osób które ubiegają się o sprawowanie władzy w państwie.
Celem tych działań jest uzyskanie jednoznacznych deklaracji polityków dotyczących kierunku ich działań, w sprawie tak zasadniczej jak system ochrony zdrowia i prawa pacjenta.
Celem tych działań jest też wzmocnienie tych opcji politycznych poglądy uzyskają, rzeczywiście a nie drogą manipulacji, największe poparcie społeczeństwa.
Nie ulega wątpliwości iż wokół kandydatów do urzędu Prezydenta RP albo już istnieją, albo będą się tworzyć ugrupowania polityczne które będą startować w wyborach parlamentarnych. Chcemy wiedzieć jakich kierunków zmian możemy spodziewać się popierając tą czy inną osobą lub to czy inne ugrupowanie.
Jednocześnie zwracam się do innych organizacji społecznych o podjęcie podobnych działań i zadawanie pytań kandydatom i wywieranie presji dla uzyskania odpodwiedzi w tych sprawach które organizacje uważają za najistotniejsze.
|
|
20 maj 2005
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
|
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS? (2)
kwiecień 22, 2006
Artur Łoboda
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
|
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
|
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
|
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
|
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
|
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|