ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ujawniono marionetki Klausa Schwaba „Młodzi światowi liderzy” — Trudeau w Kanadzie, Buttigieg w USA, Macron we Francji i wiele innych 
20 luty 2022     
Rosja Wzmacnia Swoją Flotę U Wybrzeży Syrii 
17 maj 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Kto zrozumiał magię życia: Antoine Bechamp czy Louis Pasteur? 
31 sierpień 2021     
Ostrzeżenie i prośba do Rodaków 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Chore pomysły z Pałacem Stalina. 
16 listopad 2017      Artur Łoboda
Ujawniono pandemię oszustwa: CDC przyznaje, że testy PCR nie działają  
11 styczeń 2022      Kevin Hughes
Historia nauczycielką życia 
21 październik 2009      Artur Łoboda
Senat zatwierdza szeroko zakrojone sankcje wobec Iranu. Izrael i USA odbywają największe (utajnione) manewry w historii 
31 październik 2009      Rebel
76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w TVP przypomina koncepcję "karuzeli" Miłosza. 
1 sierpień 2020     
Badanie masowej histerii ponad 1 stopień w zmianach klimatu od 1850 r. 
10 wrzesień 2021      Misz
Cargo 
31 październik 2010      Goska
500-lecie reformacji 
21 grudzień 2017     
Odwracanie naszej uwagi - za pośrednictwem wiary 
18 luty 2015      Artur Łoboda
COVID-19 nie jest wirusem, jest egzosomem wytwarzanym pod wpływem zanieczyszczeń elektromagnetycznych 
6 czerwiec 2021     
Trzy razy przegraliśmy tą wojnę. Czy po raz czwarty się uda? 
23 lipiec 2016      Artur Łoboda
Brudny sekret Big Pharmy: Jak leki na receptę pozbawiają Twój organizm niezbędnych składników odżywczych 
7 maj 2025     
Krystyna Grzybowska o niemieckiej polityce historycznej 
14 grudzień 2013     
Rząd twierdzi, że nie będzie już więcej badań nad promieniowaniem telefonów komórkowych i zdrowiem człowieka 
30 styczeń 2024     
Targowica wystąpiła pod znakiem krzyża.... Kaczyński również. 
11 listopad 2009      Artur Łoboda
Już 26 islandzkich bankierów zostało skazanych na wyroki więzienia o łącznej długości 74 lat 
24 październik 2015      Money.pl

 
 

Zapytanie o przyczynę zamknięcia Sądu w 2020 roku

Artur Łoboda   
Polskie Niezależne Media                         Kraków 2.01. 2023 r.




Szanowna  Pani
Anna Dumas
Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie


Drugie  wezwanie do podania podstawy prawnej działań Prezes Sądu i całkowitego zamknięcia Sądu w 2020 roku.


W 2020 roku doszło w Polsce do zamachu stanu pod pretekstem fikcyjnej pandemii.
W zamachu tym uczestniczył również Wojewódzki sąd Administracyjny - zamykając dostęp  Obywateli do Sądu, Rozpraw i Akt spraw.

12 grudnia 2022 roku wezwałem Panią do podania kto i na jakiej podstawie prawnej zamknął Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie -  w  2020 roku?

Podkreśliłem, że wnoszę o podanie podstawy prawnej a nie BEZPRAWNEGO Rozporządzenia Rady Ministrów - wprowadzającego w Polsce TERROR kowidowy.

W odpowiedzi na moje wezwanie Pan Andrzej Irla - Przewodniczący Wydziału Informacji Sądowej NIE PODAŁ ANI JEDNEJ PODSTAWY PRAWNEJ zamknięcia Sądu w 2020 i 2021 roku, a jedynie BEZPRAWNE Rozporządzenia, które nie mogą być podstawą zamknięcia Sądu.

Można by je WYJĄTKOWO przyjąć za stan Wyższej Konieczności, ale tylko w wypadku - gdyby RZECZYWIŚCIE PANOWAŁA JAKAŚ EPIDEMIA.
Aby mówić o epidemii - musi być wskazane jej źródło!


Tymczasem Andrzej Irla twierdzi, że wskazanie dowodu, że SARS CoV-2 w ogóle istnieje "nie mieści się w zbiorze spraw zawartym w art. 6. ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U.2022.902), określającym przedmiot informacji publicznej".

Otóż mieści się w kategorii informacji publicznej - bo ma ścisły związek z decyzjami podjętymi przez polityków i Sądy i przez Panią!

Dowód naukowy odkrycia  SARS CoV-2 jest WARUNKIEM PRAWORZĄDNOŚCI podjętych przez Panią decyzji i WSZYSTKICH "Rozporządzeń", na które się Pani powołuje.!


Do października 2020 roku - gdy BEZPRAWNIE zamknęła Pani Wojewódzki Sąd Administracyjny - śmiertelność w Polsce była o 5 tysięcy niższa - niż w latach wcześniejszych.
W wyniku różnych działań przestępczych Rządu Mateusza Morawieckiego - w ciągu kolejnego roku zmarło w Polsce ponad 200 tysięcy osób więcej - niż w latach poprzednich.
I nie były to żadne ofiary mitycznego kowida, ale ludzie bezprawnie  pozbawieni opieki  medycznej!
 
Jeżeli nie poda Pani publikacji naukowej dowodzącej, że SARS COV-2 w ogóle  istnieje, to oznaczać będzie że świadomie współuczestniczyła  Pani w  zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim!


Zanim Pani BEZPRAWNIE zamknęła Sąd w październiku 2020 roku  to ja
 - by udowodnić, że ta rzekoma pandemia jest fikcyjna wielokrotnie zgłaszałem się do takich BANDZIORÓW - jak Niedzielski, Horban, Wojewoda Małopolski, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i innych instytucji - by pracować jako wolontariusz na RZEKOMYCH oddziałach "kowidowych".

Z racji faktu, że jestem podoficerem rezerwy Obrony Cywilnej i przeszedłem w latach 1979-1982 szkolenie w zakresie obrony przed bronią biologiczną posiadam wystarczające kwalifikacje - do takiej pracy.
Ale ŻADNA z zapytanych osób/instytucji nie odpowiedziała na moje zapytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przypominam, że w mediach ci BANDYCI kilkakrotnie wzywali "niedowiarków" do pracy na "oddziałach kowidowych", które w rzeczywistości NIE ISTNIAŁY!

Zbrodnia kowid została  OSTATECZNIE zdemaskowana po 24 lutego 2022 roku - gdy kilka milionów Ukraińców przybyło do Polski i ŻADEN - nieszczepiony i bez maski - nie zachorował na tą oszukaną pseudo-chorobę!


Nie byłoby tej interwencji - gdyby w trakcie zamknięcia Sądu nie doszło do wielu naruszeń Prawa przez Sędziów WSA w Krakowie, - gdy  Skarżących pozbawiono  należnych Im Praw do sprawiedliwego Procesu.

Jeżeli 97. letnia  Irmgard Furchner  została skazana za pracę sekretarki w obozie Stutthof - od której nie miała żadnego odwołania  -  to KAŻDY - kto dobrowolnie współpracował  z MORDERCAMI - mordującymi Polaków pod przykrywką  fikcyjnej  "epidemii" - jest współodpowiedzialny zbrodni.  
A mogła  Pani odmówić wykonania bezprawnych nacisków .

Hitlerowcy tłumaczyli się, że "tylko wykonywali (zbrodnicze) polecenia".
To ich nie zwolniło z odpowiedzialności.
 
Wnoszę ponownie o podanie PODSTAWY PRAWNEJ zamknięcia przez Panią Wojewódzkiego  Sądu Administracyjnego 16 października 2020 roku, oraz podanie choć jednego dowodu naukowego, że SARS CoV-2 istnieje - co ma ścisły związek z Pani decyzjami na stanowisku Prezes  Sądu.
3 styczeń 2023

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Obrona Izraela przed raportem komisji Baker’a
grudzień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
sierpień 17, 2004
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media