ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Winą za podwyżki cen należy obarczać Powella, a nie Putina czy "chciwe" korporacje 
24 kwiecień 2022      Ron Paul
KUKIZ "Samokrytyka (dla Michnika)"  
4 listopad 2014      Kukiz
Tylko zaszczepieni 
1 luty 2023     
ODKRYĆ PRAWDĘ 
31 marzec 2012     
Moja oferta dla Pana Jerzego Kowalczyka 
4 sierpień 2010      tłumacz, wynarodowiony.
Kontynent tyrański
Dawny modelowy region „Wolnego Świata” opiera się na państwie policyjnym i ochłodzeniu społeczeństw.
 
6 listopad 2020      Hannes Hofbauer
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dziewiętnasta 
28 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Interia pilnuje "wolności słowa" tak oto:  
26 maj 2017      Alina
Agresja psychopatów wobec społeczeństwa 
23 lipiec 2014      Artur Łoboda
Polska "krajem rozwiniętym" 
8 lipiec 2012      Artur Łoboda
Jak było naprawdę? Katedra Notre Dame została podpalona... a może to tylko zwarcie elektryczne? 
28 kwiecień 2019      Suwerenny PL
Kilka uwag o tożsamości narodowej 
5 grudzień 2015      Artur Łoboda
W jaki sposób Kukiz - zebrał wymagane podpisy? 
7 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Pójdźmy wszyscy do stajenki 
24 grudzień 2025     
Buszmeni demokracji, czyli jak Kowalski władzę kontrolował 
26 wrzesień 2011      Witld Filipowicz
Podstepna konkurencja ? 
5 kwiecień 2010      Goska
Oni tylko czekają na przejęzyczenie 
10 lipiec 2025     
Sygnaliści twierdzą, że CIA zwerbowała porywaczy na 11 września i ukryła prawdę przed FBI 
4 listopad 2023      Ethan Huff
Niewidzialne rakiety Palestyńczyków 
11 maj 2021     
Pogrobowcy stalinizmu górą 
3 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

22 uwagi dotyczące nowej wojny światowej, która właśnie rozpoczęła się na Ukrainie

 
 
Podobnie jak wielu z was, spędzam dużo czasu na śledzeniu relacji z przerażającej inwazji Rosji na Ukrainę.
Jestem bardzo zdenerwowany, że Rosjanie zdecydowali się najechać na cały kraj, ponieważ teraz została przekroczona granica, której nigdy, przenigdy nie wolno było przekroczyć.
Odtąd będą niekończące się wojny i pogłoski o wojnach, a niezliczona liczba ludzi zginie.
W przyszłości niektórzy historycy mogą spojrzeć wstecz i ustalić, że nadchodząca chińska inwazja na Tajwan była początkiem III wojny światowej, a inni mogą wskazywać na nadchodzący konflikt między Izraelem a Iranem.
Ale dla mnie 23 lutego 2022 roku był początkiem III wojny światowej i nic już nie będzie takie samo.
 
Ponieważ większość z was uważnie śledziła doniesienia o wojnie, nie zamierzam tutaj powtarzać podstawowych faktów.
Rosjanie odnoszą zwycięstwo za zwycięstwem i wydaje się, że bitwa o Ukrainę może zakończyć się w ciągu kilku dni.
 
Ale kiedy bitwa o Ukrainę się skończy, rozpocznie się prawdziwa wojna.
 
Oto 22 obserwacje dotyczące nowej wojny światowej, która właśnie rozpoczęła się na Ukrainie…
 
#1 Teraz, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę, wszelka nadzieja na pokój między Stanami Zjednoczonymi a Rosją odeszła na zawsze.
 
# 2 Konflikt między naszymi dwoma narodami będzie trwał, dopóki jedna lub druga strona nie zostanie całkowicie pokonana.
 
#3 Obie strony są uzbrojone w broń nuklearną i to tylko kwestia czasu, zanim ktoś zdecyduje się z niej skorzystać.
 
# 4 Rozpoczynając inwazję na Ukrainę, Władimir Putin faktycznie ostrzegł inne kraje, że może użyć przeciwko nim broni jądrowej, jeśli spróbują interweniować.
 
#5 Administracja Bidena, Ukraińcy i Rosjanie wciąż nas okłamywali.
 
# 6 Wszyscy powinniśmy być bardzo źli na Władimira Putina. Doszczętnie zniszczył ostatnią nadzieję, jaką świat miał na pokój, kiedy rozpoczął pełną inwazję na Ukrainę. Gdyby trzymał swoje siły tylko w Doniecku i Ługańsku, wciąż byłaby możliwość dyplomatycznego rozwiązania.
 
# 7 Joe Biden mówi, że rozważa uderzenie w Rosję największym cyberatakiem w historii. To byłby akt wojny.
 
#8 Jeśli przeprowadzimy cyberatak na Rosję, zemści się ona własnym cyberatakiem, a my jesteśmy bardzo narażeni.
 
# 9 Rosjanie mają ponad 1000 różnych sposobów na wywołanie bólu i nie boją się grać brudno.
 
#10 Myślę, że Wołodymyr Zełenski jest prawdopodobnie najgłupszą głową państwa, jaką kiedykolwiek widziałem.
 
#11 Zelensky wrzucił wszystkie swoje żetony na środek stołu, gdy Rosjanie doskonale wiedzieli, że nie ma żadnych kart. Teraz straci cały kraj.
 
#12 Wygląda na to, że Zełenski rzeczywiście wierzył, że Stany Zjednoczone i inne zachodnie mocarstwa przyjdą mu z pomocą, jeśli Rosjanie dokonają inwazji. Po tym, czego byliśmy świadkami przez ostatni rok, było to niewiarygodnie głupie w to wierzyć.
 
# 13 Biden i jego sługusy mieli plan na to, co chcieli osiągnąć na Ukrainie, a ten plan dramatycznie się nie powiódł.
 
#14 Na tym etapie myślę, że administracja Bidena będzie próbowała obrócić resztę świata przeciwko Rosjanom i będzie próbowała ekonomicznie wydusić z nich życie. Ale to nie zadziała, ponieważ Rosja jest bardzo samowystarczalna, jeśli chodzi o żywność, energię i inne niezbędne produkty, a Putin również podpisał bardzo szerokie umowy handlowe z Chinami.
 
#15 Nie sądzę, aby Putin wykonał ten ruch, gdyby nie miał porozumienia z Chinami za kulisami. Chińczycy pozwalają Rosjanom zaatakować Ukrainę, ale w zamian wierzę, że Rosjanie zgadzają się wspierać Chiny, kiedy Chińczycy w końcu zaatakują Tajwan.
 
#16 Teraz, gdy Chińczycy zobaczyli, jak słabo zachodnie mocarstwa zareagowały na inwazję na Ukrainę, to sprawia, że ​​inwazja na Tajwan jest znacznie bardziej prawdopodobna.
 
17. Jeśli Chińczycy zdecydują się pociągnąć za spust, prawie na pewno to zrobią, dopóki pozostaje jeszcze dużo czasu w kadencji Bidena.
 
# 18 Putin nie jest tak mądry, jak myślałem. Wygra bitwę o Ukrainę, ale teraz jego kraj nie może mieć już nigdy pozytywnych relacji z narodami zachodnimi.
 
#19 Globalny kryzys energetyczny jeszcze się pogorszy. Rosja eksportuje ogromne ilości energii, a narody europejskie pożerają ją jak narkomani. Ten konflikt grozi zakłóceniem przepływu globalnej energii w stopniu, jakiego nie widzieliśmy od II wojny światowej.
 
#20 Wielu ostrzegało, że nasze katastrofalne wycofanie się z Afganistanu ośmieli Rosjan do wystąpienia przeciwko Ukrainie. Ci, którzy wydali takie ostrzeżenia, mieli rację.
 
#21 Armia amerykańska jest w najgorszym stanie, jaki kiedykolwiek widziałem w całym moim życiu (szczepienia). W tym momencie armia amerykańska nie jest w ogóle przygotowana do walki z Rosjanami ani z kimkolwiek innym w tej sprawie.
 
22. Wielu ludzi uwielbia krytykować prezydenta Trumpa, ale nawet on rozumiał, że nie zadzierasz z Rosjanami. O ile nie zadzierają z tobą, najlepszą rzeczą do zrobienia z Rosjanami jest po prostu zostawienie ich w spokoju. Przez całą historię ci, którzy zdecydowali się podjąć walkę z Rosją, w końcu tego żałowali. Rosjanie zrobią wszystko, aby wygrać, i są absolutnie bezwzględni.
 
 
To naprawdę smutny dzień, bo to nie musiało się zdarzyć.
 
Jak opisałem w innych artykułach, tak łatwo byłoby osiągnąć porozumienie dyplomatyczne, które całkowicie trzymałoby Rosjan poza Ukrainą.
 
Niestety nie warto już o tym mówić, bo czas na dyplomację minął.
 
Mam nadzieję, że wielu z was zaczyna pojmować powagę tego, przed czym stoimy.
Od lat nieustannie ostrzegam , że zbliża się wojna z Rosją, a teraz jest.
 
Próbowałem wszystkich ostrzec, co by się stało, gdybyśmy pozostali na ścieżce, którą szliśmy, ale teraz jest już za późno.
 
Nic więcej nie da się zrobić, bo III wojna światowa już się rozpoczęła.
 
Od tego momentu wydarzenia na świecie będą szybko eskalować. Zachęcam wszystkich do odpowiedniego przygotowania.
 
 
 
opublikowane 24 lutego 2022r.
 
https://theeconomiccollapseblog.com/22-observations-about-the-new-world-war-which-just-started-in-ukraine/
28 luty 2022

Michael Snyder 

  

Komentarze

 

Warto się zastanowić kto jest dla ludzkości groźniejszy, Putin czy Schwab i jego zakonspirowani promotorzy, których nazwać po imieniu ten świat śmiertelnie się boi!

A Putina się nie boi!

I pytanie, czy tak chwalony obecnie Anonymus jest z tej samej stajni co Pegasus?

2022-02-28
hens

  

Archiwum

Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityka polska
sierpień 26, 2003
Nowy Przegląd
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
List otwarty do Edwarda Moskala Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Bliżej koryta
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
Merry Christmas to you from the Holy Land!
grudzień 23, 2005
Israel Adam Shamir
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow, a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media