ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Milczenie jest zlotem 
20 październik 2010      Goska
Takiego mamy Prezydenta ZŁODZIEJA 
31 maj 2020      PAP
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (23.09.2011) 
14 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
List do Bogusława Maślińskiego 
13 listopad 2011      Artur Łoboda
W czyim interesie działa dziś PiS? 
14 listopad 2021     
Współcześni Rycerze Polski 
3 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Czym naprawdę był socjalizm (1) 
31 sierpień 2017     
Pora na monarchię? 
14 luty 2015      Artur Łoboda
Kaszel 4 października 2021 
4 październik 2021      Artur Łoboda
Tajna wojna Joe Bidena na Ukrainie 
21 lipiec 2022      Philip M. Giraldi
Gra symulacyjna z ekranu 
10 marzec 2021      Christoph Lövenich
O przemówieniu pani premier trochę oczywistości 
16 czerwiec 2017      Alina
Życzenia 
23 kwiecień 2011      Bogusław
Kiedy kulturą polską rządziły "chamy" 
26 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Raport Jana Karskiego o sytuacji w Polsce pod okupacją niemiecką - w 1940 roku 
26 styczeń 2014      Artur Łoboda
Ocenzurowane badanie potwierdza, że ​​strzały COVID-19 spowodowały zgony na całym świecie 
24 lipiec 2023     
Dla kogo są programy polityczne? 
3 lipiec 2015      Artur Łoboda
Kopacz postradała zmysły 
12 czerwiec 2015      Artur Łoboda
To - co dla jednych jest porażką - dla mnie.... 
19 listopad 2016      Artur Łoboda
Uwaga ! Bronek idzie... Część II 
3 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Macron zatrudnił ex-Mossad do zarządzania "zamknięciami" a także dla wykrywania "przypadków" koronawirusa i krajowej produkcji tamponów (do wymazów).

PS.
«Zamieściłem tą informację - choć jest nieczytelna i mocno zagmatwana. Szkoda, że autor podesłania linku nie wysilił się - by choć trochę ją wytłumaczyć».

Informacja NIE JEST ani nieczytelna, ani zagmatwana. A wy tam, w Polsce, to po francusku ani be, ani me?

...................................................................................

Macron zatrudnił ex-Mossad do zarządzania "zamknięciami"...
https://www.maurizioblondet.it/macron-ha-assoldato-unex-mossad-per-la-gestione-dei-lockdown/


Maurizio Blondet ------- 26 luty 2021

... a także dla wykrywania "przypadków" koronawirusa i krajowej produkcji tamponów (do wymazów).

Firma nazywa się Bain & Company, ma siedzibę w Bostonie, wśród jej współzałożycieli jest Mitt Romney, polityk – bardzo bogaty mormon – anty-Trump. Spółka przedstawia się jako firma "globalnego doradztwa w zakresie zarządzania".

Jednak specyficznym obszarem zarządzania, z którego Bain jest szczególnie znany, a z którego korzystają tacy giganci jak IBM i MGM Resort, linie lotnicze i sieci hotelowe, jest redukcja zatrudnienia (downsizing).

Polega to na tym, że kiedy bank lub inna międzynarodowa firma musi zwolnić 3000 pracowników naraz, tak aby nie wywołać najmniejszego oporu ze strony nieszczęśników, dzwoni do Bain'a.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mitt_Romney
https://en.wikipedia.org/wiki/Bain_%26_Company

https://www.bain.com/offices/warsaw/
https://www.bain.com/pl-pl/about/media-center/press-releases/2018/bain-best-strategic-advisor-award-poland-2018/


Jak tenże proceder wygląda w praktyce?

Funkcjonariusz Bain'a, w towarzystwie dwóch ochroniarzy staje przed biurkiem osoby zwolnionej i informuje ją, że za chwilę otrzyma czek z odprawą, że ma zabrać swoje rzeczy osobiste z szuflady i natychmiast wyjść. Tego rodzaju "ton" wystarcza do przekonać nieszczęśnika, by posłusznie, z pochyloną głową – świadomy, że dyrekcja nie przewiduje odwołań – odszedł – razem ze swoim żałosnym kartonem – w asyście strażników.

To właśnie ta scena, którą widzimy na początku arcydzieła «Margin Call»: Kobieta, która wzywa Stanley'a Tucci do odejścia jest funkcjonariuszką Bain'a. Jest nawet podobna do pani CEO:

VIDEO: «Margin Call» (2011) – Official HD Trailer Debut
https://youtu.be/IjZ-ke1kJrA
https://en.wikipedia.org/wiki/Margin_Call

Można się zastanawiać, skąd Bain wziął ów "ton", który nie dopuszcza żadnej reakcji – i tęże "nutę" niepowtarzalnej brutalności, wygrywającej ze słabymi – tak bardzo cenioną przez globalnych CEO?

Otóż, od lat 70-tych, na czele Bain & Company stoi dr. Orit Gadiesh, Izraelka, która była wcześniej wysokim oficerem w Mossadzie i która jest córką pułkownika Tsahalu.
http://www.profession-gendarme.com/le-deconfinement-des-francais-est-gere-par-lamericain-bain-annexe-bien-connue-du-mossad/
https://en.wikipedia.org/wiki/Orit_Gadiesh

Łatwo zgadnąć, dlaczego Macron – identyfikację osób "pozytywnych" oraz orzekanie w sprawie tzw. zamknięć swych krajan powierzył firmie zagranicznej, która specjalizuje się w masowych redukcjach personelu, zamiast oddać ją organowi francuskiemu złożonemu z lekarzy i naukowców oraz urzędników państwowych z prestiżowej ENA.

Nasza hipoteza:
Kiedy zostaną podjęte środki przewidziane przez harmonogram Wielkiego Resetu opublikowany w Kanadzie – tj. "bardziej zaawansowane restrykcje blokujące" oraz internowanie jednostek niesubordynowanych w "ośrodkach izolacyjnych" – Francuzi mogliby ulec jakimś szczątkowym, chrześcijańskim uczuciom współczucia, a przynajmniej sentymentowi miłości do kraju.

Natomiast firma zagraniczna, kierowana przez osobę, która nauczyła się od swojej kultury tego, że inni ludzie to «mówiące zwierzęta» - zapewni maksymalnie precyzyjne i skuteczne wdrożenie Wielkiego Resetu, a więc pozbawione humanitarnych – czy po prostu ludzkich – "mazgajstw".

The Canadian Report – 14 październik 2020 – harmonogram Wielkiego Resetu opublikowany w Kanadzie pod linkiem:
Is this leaked info really Trudeau’s crazy COVID plan for 2021? You decide …
https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/

Dziennikarz zajmujący się ekonomią, Pierre Jovanovic informuje o stawkach Bain & Co: za masowe zwolnienia, które pozwalają zaoszczędzić firmie 150 milionów dolarów, Bain & Company bierze od 20 do 30 milionów.

Dobrze byłoby dowiedzieć się, ile Bain & Company policzyła sobie za uwięzienie 60 milionów Francuzów i za ich "przystąpienie" do World Debt Relief.

A to dlatego, ponieważ program realizowany jest konsekwentnie przy pomocy wymuszanych etapów, jak wynika z niektórych nagłówków prasowych:

Merkel chce cyfrowego świadectwa szczepień UE w ciągu najbliższych trzech miesięcy
https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509976/Merkel-will-digitalen-EU-Impfpass-in-den-naechsten-drei-Monaten

...............

Skandal w Ameryce Łacińskiej. Pfizer narzucił państwom hipotekę na majątek publiczny! (INQUIRY)

Publikacja Biura Dziennikarstwa Śledczego (TBIJ), we współpracy z peruwiańskim Ojo Público, ujawnia, że Pfizer, międzynarodowa firma farmaceutyczna z siedzibą w USA, narzuciła nielegalne warunki rządom Ameryki Łacińskiej w negocjacjach dotyczących zakupu szczepionek Covid-19.

W śledztwie twierdzi się, że jednym z żądań firmy było zastawienie majątku publicznego państw, w tym ambasad i baz wojskowych, a także rezerw banków centralnych. Ma to na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi pozwami sądowymi z powodu możliwych skutków ubocznych wynikających z zaszczepienia szczepionkami. W odpowiedzi anonimowe źródło nazwało stanowisko Pfizera "zastraszaniem na wysokim szczeblu".

https://ojo-publico.com/2502/las-abusivas-exigencias-de-pfizer-con-las-vacunas-covid-19
https://www.lantidiplomatico.it/dettnews-scandalo_in_america_latina_pfizer_ha_imposto_ipoteca_beni_pubblici_agli_stati_inchiesta/38822_39897/

26 luty 2021

Ives 

  

Komentarze

 

Przyznaję
nie znam francuskiego.
A tłumacz google wyświetlał jakieś bzdury.

2021-02-26
Artur Łoboda

  

Archiwum

Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007 List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media