|
Portugalski sąd orzeka, że testy PCR są nierzetelne i niezgodne z prawem dla osób poddawanych kwarantannie
|
|
Portugalski sąd apelacyjny orzekł, że testy PCR są niewiarygodne i zabronione jest poddawanie ludzi kwarantannie wyłącznie na podstawie testu PCR.
Sąd stwierdził, że wiarygodność testu zależy od liczby zastosowanych cykli i obecnego obciążenia wirusem.
Cytując Jaafara i wsp. Sąd uznał to za rok 2020
„Jeśli ktoś uzyska pozytywny wynik testu PCR przy zastosowaniu progu 35 cykli lub wyższego (co jest regułą w większości laboratoriów w Europie i USA), prawdopodobieństwo zakażenia tej osoby jest mniejsze niż 3%, a prawdopodobieństwo że ten wynik jest fałszywie dodatni to 97%. ”
Trybunał zauważa ponadto, że próg cyklu stosowany do testów PCR obecnie wykonywanych w Portugalii jest nieznany.
Cykle progowe stosowane w testach PCR w Indiach wynoszą od 37 do 40, co sprawia, że wiarygodność testu PCR jest mniejsza niż 3%, a odsetek fałszywie pozytywnych wyników sięga 97%.
Sprawa dotyczyła faktu, że cztery osoby zostały poddane kwarantannie przez Regionalny Urząd Zdrowia.
Jeden z nich miał pozytywny wynik na COVID przy użyciu testu PCR; pozostałych trzech uznano za narażonych na wysokie ryzyko.
W związku z tym regionalny urząd ds. Zdrowia zdecydował, że wszystkie cztery były zakaźne i stanowią zagrożenie dla zdrowia, co wymagało ich izolacji.
Oryginalnym źródłem tego artykułu jest GreatGameIndiaPrawa autorskie © Great Game India , GreatGameIndia , 2020
źródło:
https://www.globalresearch.ca/portuguese-court-rules-pcr-tests-unreliable-unlawful-quarantine-people/5730027
|
|
20 listopad 2020
|
|
Alexander
|
|
|
|
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
|
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
|
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
|
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
|
Kosowo i Kurdystan
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
|
|
|