|
Dlaczego tak nieliczni mają odwagę?
|
|
Oglądałem kiedyś reportaż z lekcji w amerykańskiej szkole - gdzie uczono na temat "holokaustu".
Młoda Żydówka zadała nauczycielce pytanie: "dlaczego osadzeni w obozach koncentracyjnych nie wnieśli do Sądu - za pośrednictwem swojego adwokata skargi na zatrzymanie?"
(Na wszelki wypadek spieszę wyjaśnić głupim Żydówkom, że adwokaci również byli osadzeni w obozach koncentracyjnych, a dla Sądów niemieckich Żydzi nie mieli żadnych praw!)
Ale zadaję sobie pytanie: dlaczego dzisiaj Polacy nie składają do Sądów skarg i pozwów wobec piowskiego nieRządu o bezprawne pozbawienie praw publicznych?
Dlaczego narzeczeni nie składają do Sądów pozwów o rekompensatę strat finansowych i strat moralnych wynikłych z bezprawnego wprowadzenia przez Morawieckiego Stanu wyjątkowego wobec Narodu Polskiego.
Doliczyłem się, że wraz ze mną były tylko cztery osoby - które miały odwagę pozwać Szumowskiego.
A co z resztą?
W najbliższych dniach złożę pozew cywilny wobec tego pseudo-pisowskiego tałatajstwa.
Jak ktoś chce to zrobić wraz ze mną - to zapraszam.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nauka o tak zwanym holokauście jest tak samo prawdziwa jak o 911 czy obecnej pseudo pandemii. Ci sami hokstaplerzy to zorganizowali propagują przez swoje cuchnące media. Teraz założyli ludziom kagańce na buzie a ludzie posłusznie je zakładają. Naród polski został medialnie zaprogramowany tak jak nikt inny na świecie w bardzo krótkim czasie przez okupantow używając Koni Trojańskich - Walesow, Kwaśniewskich, Komorowskich i innych Dudów... Staliśmy się Palestyną Europy z tą różnicą że w Palestynie każde dzieco wie kto jest ich wrogiem a kto przyjacielem, W Polsce niestety ludzie nie mają o tym pojęcia. Niemcy, o których myślałem że są bardziej zindoktrynowani, pokazują Polakom jak się należy zachowywac…
Ludzie, nie róbcie z siebie zwierzat i nie noście tych szkodliwych kagańców... |
|
2020-08-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
|
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
|
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
|
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
|
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
|
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
20 mld euro na inwestycje ekologiczne
sierpień 24, 2002
IAR
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
|
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
|
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
|
|
|