|
Strzeżcie się Morawieckiego
|
|
Za pełną akceptacją tak zwanych "działaczy Solidarności", Polska została po 1989 roku rzucona na żer wszelkiej maści aferałów i pospolitych złodziei.
Do przeprowadzenia największych grabieży Majątku narodowego angażowano kolejne polskojęzyczne Sejmy, by stworzyły "podstawy prawne" przestępczości zorganizowanej w Państwie.
Pod tym względem każda z opcji politycznych ma wiele na sumieniu.
W 1997 roku koalicja SLD-PSL przygotowała grabież stulecia w postaci Ustawy sejmowej zmuszającej Polaków do oddawania części swoich dochodów w ręce oszustów-złodziei.
Była to "Ustawa z dnia 28 sierpnia 1997 r. o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych".
Istotne jest to, że ten zbrodniczy akt Prawa wprowadził już Rząd Buzka - w którym brylowali rzekomi "działacze Solidarności" i który w nazwie miał "Solidarność".
Na czym polegało to matactwo?
Zmuszono Polaków by oddawali część dochodów w ręce nieznanych im ludzi - bez jakiejkolwiek gwarancji zwrotu tych pieniędzy!
W rezultacie tego po wielu latach oddawania własnych dochodów - na wirtualnych kontach w Funduszach emerytalnych - Polacy mieli dużo mniej pieniędzy - niż im odebrano.
Ale to jeszcze nic.
Odebrane Polakom pieniądze - fuduszowi aferałowie pożyczali Skarbowi Państwa - za co pobierali wysokie odsetki.
Odsetki te spłacane były z podatków - które musieli płacić Polacy - pozbawieni części pensji na rzecz owych "Funduszów emerytalnych".
W ten sposób okradani byli podwójnie.
Gdybym wiele lat temu nie wyjaśnił zasady tego oszustwa - to pewnie do dnia dzisiejszego kradzież dokonywana była w najlepsze.
Jednak przez kilkanaście lat oszuści z OFE ukradli tak ogromną ilość pieniędzy, że dzisiaj widzimy powstałe z grabieży niewyobrażalne fortuny - chronione również przez pisowską Prokuraturę.
A Polakom wciska się kolejne kłamstwa o "sprawiedliwości społecznej".
Chciałbym przypomnieć, że Rząd AWS-hołoty wprowadzał w życie tą grabież używając bezczelnego kłamstwa, że "zapewni Polakom godną starość"(!)
Dzisiaj doświadczamy kolejnego - globalnego oszustwa - nazywanego "Tarczą antykryzysową", która doszła do wersji 3.0.
Niedługo wytłumaczę - na czym polega - gdy zdobędę dodatkowe informacje.
|
|
27 kwiecień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim
styczeń 4, 2005
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pomóżmy Komedzie Głównej Policji!
kwiecień 8, 2008
tłumacz
|
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
|
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie
- Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
|
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
|
Profesjonalizm
czerwiec 6, 2005
Artur Łoboda
|
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe prawo upadłościowe umożliwi stosowanie procedury naprawczej
sierpień 13, 2002
PAP
|
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|