ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
więcej ->

 
 

Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce


 

W rzeczywistosci wyborcy we Francji i w Holandii glosowali przeciwko Unii Europejskiej w momencie, kiedy odrzucili konstytucje "nowej Europy."
Dalo to okazje brytyjskiej Partii Pracy odlozyc referendum w tej sprawie i ratowac politycznie Tony Blair'a, ktory na wypadek negatywnego wyniku referendum w Wielkiej Brytanii musialby podac sie do dymisji.
Inne panstwa wlacznie z Polska rowniez referendum konstytucyjne odkladaja. Nowa konstytucja przestala istniec, odrzucona przez ludnosc "nowej Europy," w imie ktorej to ludnosci, konstytucja ta byla napisana. Odrzucenie nowej konstytucji nie tylko potepilo biurokracje w Brukseli i bylo kleska polityczna Jacques'a Chirac'a, ale rowniez odrzucenie to bylo wyrazem braku zaufania do Waszyngtonu, rzadzonego przez neokonserwatystow-sjonistow, budowniczych globalnego imperium USA na kredyt miedzynarodowy, poniewaz rzadowi Bush'a brak jest pieniedzy i ma on za malo zolnierzy.  

Tak jak kiedys byla popularna piosenka pod tytulem "Zeby Polska byla Polska." Teraz Francusi i Holendrzy chca zeby Francja byla Francja a Holandia Holandia. Nie obchodzi ich reszta swiata i tak zawny globalizm wolno-rynkowy oparty na "ludozerczym kapitalizmie." Francuzi i Holendrzy nie chca nastepnych fal przybyszow z polnocnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Protestuja oni przeciwko przyjeciu Turcji do Unii Europejskiej. Natomiast 70cio milionowa Turcja, odrzucana przez Unie Europejska, mimo jej dlugiego stazu w NATO i wieloletniej przyjazni z Izraelem, moze teraz uwazac sie zmuszona do szukania poparcia w Chinach, Rosji i Iranie. Dzis zwiazki zawodowe we Francji bronia swego 35cio godzinnego tygodnia pracy i szczodrych ubezpieczen spolecznych, uzyskanych podczas Zimnej Wojny. W czasie globalizacji uklady z czasow Zimnej Wojny sa kosztowne dla skarbu panstwa i utrudniaja konkurencje globalna.  

Patric Buchanan w artykule "Populizm i Nacjonalizm Przeciwko Globalizmowi" z 13 czerwca 05, w "World Net Daily Commentary" pisze, ze "nie-chrzescijanska" Unia Europejska nie zawiera ani jednego panstwa, ktore nie cierpialo by strat w ludnosci z powodu braku dzieci. Z tego powodu zmniejsza sie sila robocza i nie wystarcza na utrzymanie swidczen spolecznych starzejacych sie zachodnich spoleczenstw Unii Europejskiej. Obecnie nie jest wiadomo czy i kiedy zgodza sie Zachodni Europejczycy na czlonkostwo w Unii Turcji i Ukrainy i jak dalece stabilnym ukladem jest sama Unia Europejska. Wiadomo ze deficyt budzetaowy Francji , Niemiec i Wloch czesto przekracza 3 procent - granice ustalona przez Europejska Unie Monetarna.  

Wlosi traca na wzroscie wartosci euro w porownaniu z dolarem i wielu z nich wypowiada sie za powrotem do dawnej waluty czyli lira. Rowniez 58 procent Niemcow chce wycofania sie z euro i powroku do marki. Nawet w USA rosnie opozycja do globalizmu i zwiazanego z nim eksportu miejsc pracy do krajow o tanszej robociznie.  

W artykule pod tytulem "Wielkie Klamstwo" z sierpnia 2003, w miesieczniku "Culture Wars," Dr. A. H. Krieg opisuje skutki globalizacji dla przedsibiorstw amerykanskich produkujacych na terenie USA. Jako przyklad daje on firme produkujaca obrabiarki, w przemysle metalurgicznym, ktorej to firmy byl on dyrektorem. Firma ta upadla w okresie kiedy gospodarda USA coraz bardziej zmieniala sie z gospodarki prodkujacej w gaspodarke uslugowa. Dzis uslugi stanowia ponad trzy czwarte calej gospodarki amerykanskiej. Uklady miedzynarodowe takie jak NAFTA (North American Free Trade Agreement) lub EU (Unia Europejska) prowadza wedlug tego autora do przejmowania wszystkich przedsiebiorstw przez miedzynarodowe gigantyczne korporacje.  

Przykladem cytownym przez tego autora jest firma Wal-Mart, ktorej filie, raz usytulowane, w krotkim czasie powoduja upadel malych przedsiebiorstw handlowych w calej okolicy i strate pracy zatrudnionych w nich ludzi. Jednoczesnie elity finansowe szerza propagande "wolnego rynku," jako zbawienie handlu i gospodarki narodowej. W rzeczywistosci polityka ta niszczy wiele przedsibiorstw malych i srednich w USA i tym samym likwiduje miejsca pracy, kiedys dobrze platnych robotnikow. Zmusza to masowo zwalnianych z pracy ludzi do przymowania pracy znacznie gorzej platnej. W rezultacie spada przecietny dochod i rosnie bezrobocie. Jednoczesnie rosna zyski miedzynarodowych wielkich korporacji i spada ilosc ludzi w tak zwanej "klasie sredniej" w Ameryce uwazanej za podstawe amerykanskiej demokracji.  

Dr. Krieg uzywa slowa "kabala" ("cabal") w znaczeniu "sitwa," nie koniecznie, ale prawdopodobnie, zydowska, kiedy pisze on o finansierze "wolnego rynku," ktorej udalo sie uruchomic uklad NAFTA, a teraz stara sie uruchomic wolny rynek FTAA (Free Trade Agreement) obejmujacy Ameryle Centralna i Poludniowa, oraz Singapore. Autor ten uwaza, ze "wolno rynkowe" uklady sluza do kontrolowania gospodarki swiatowej przez wielkie miedzynarodowe korporacje. Korporacje te maja pod kontrola media i nie dopuszczaja do otwartej i rzeczowej dyskusji, na temat dominowania zycia ekonomicznego i politycznego przez miedzynarodowe finansowe elity do ktorych to elit naleza tacy ludzie jak na przyklad George Soros. Tak wiec konfrontacja z globalizacja w Ameryce, nie rozni sie wiele od tego samego procesu w Europie, jesli chodzi o doswiadczenie mieszkancow objetych globalizacja terenow.  
16 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ogolny bilans kosztow, strat i zyskow
Koszty aneksji do UE (7)

kwiecień 1, 2003
Włodzimierz Bojarski
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!" Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
Budżet Krakowa na 2003 roku
grudzień 11, 2002
(SIE) http://www.dziennik.krakow.pl
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
Ucz się póki masz od kogo !!!
grudzień 18, 2006
Wojciech Faber
Irańscy Żydzi nie chcą emigrować
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Gryps z Warszawy
styczeń 17, 2003
MACIEJ RADWAN RYBIŃSKI www.dziennik.krakow.pl
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media