|
O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą
|
|
PiS-owskie media wykryły, że portal https://www.facebook.com/sokzburaka/ jest opłacany przez Platformę Obywatelską. Wałkowane to było przez jakiś tydzień. W moim odczuciu temat nie został wykorzystany nawet w 10%.
Kiedy to piszę, jest tam jakiś wpis redaktora (q) Tomasza Lisa. Nie wiem wprawdzie, czy występuje tam jako burak, czy sok z buraka, ale to co pisze to jakby esencja buractwa.
Od kiedy wiadomo, kto płaci za to czerwone gie, jakiś cwany diabełek wciąż mnie podpuszcza, żeby przy wizytach u znajomych zaczarowanych jeszcze Platformą, zawołać w drzwiach: " Jak się macie buraki?". Oczywiście nigdy tego nie zrobię, bo mam do znajomych i przyjaciół sympatię i szacunek niezależny od sztucznie wywołanych podziałów politycznych, na które ci biedni moi bliźni okazali się nieodporni. Wciąż czekam, kiedy odzyskają dawny rozum.
Wracając do tematu buraków. Tylko buraki mgły wpaść na pomysł założenia konta o nazwie "sokzburaka". To co tam widać to koncentrat buractwa, soku z największych platformianych buraków i ich popleczników.
"SOKZBURAKA" to cała buraczana inteligencja, która wycisnęli z naszych totalnych opozycjonistów ICH PRAWDZIWI MOCODAWCY.
Zwolenników TYCH BURAKÓW jest wg sondaży podawanych przez TVP ok 27%, innych, bardziej czerwonych, ok 11%. TVP klasyfikuje Konfederację poza sejmem.
Tymczasem są inne sondaże i zupełnie inne wyniki
https://www.rp.pl/Sondaze-wyborcze/191019822-Nowy-sondaz-PiS-dominuje-PSL-coraz-mocniej.html
Radio ZET określa wynik PO-KO na poziomie 11% i Lewicy na poziomie 9% jako koszmarny:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Nowy-sondaz-CBOS.-PiS-z-ogromna-przewaga-koszmarny-wynik-KO
Oczywiście "koszmarny" w znaczeniu koszmarnie NISKI. Tymczasem ja uważam ten wynik za KOSZMARNIE WYSOKI. Bo całego tego BURACTWA nigdy już nie powinno być w POLSKIM SEJMIE. W sumie 20 % buraków to stanowczo za dużo jak na tak piękne państwo jak Polska i niegłupi naród jakim są Polacy, pomimo zbrodniczych działań naszych wrogów.
|
|
11 październik 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
| http://mtodd.pl/wp-content/uploads/2014/12/ZDRAJCA.jpg |
|
2019-10-11
Alina
|
 |
|
|
Dla mnie ta osoba to symboliczna "pani Ania".
W moim otoczeniu to określenie osoby ograniczonej umysłowo.
Już mieliśmy "noblistę elektryka" i wystarczy.
Szkoda słów i energii na dyskusję o politycznych motywach Komitetu noblowskiego. |
|
2019-10-12
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Janusz Sanocki, b. burmistrz Nysy, a obecnie poseł niezrzeszony rozpoczął dzisiaj (8 października 2019) okupację opolskiej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego (ul. Piastowska 14) oraz głodówkę, protestując w ten sposób przeciw pozbawianiu Polaków biernego prawa wyborczego i domagając się unieważnienia najbliższych wyborów parlamentarnych.
https://3obieg.pl/bezpartyjny-posel-janusz-sanocki-rozpoczal-dzisiaj-strajk-glodowy/ |
|
2019-10-20
Alina
|
|
|
|
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
|
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
|
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
|
Poradnik Młodego Krakusa
listopad 28, 2005
www.krakow.pl
|
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
|
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
W czyim interesie?
styczeń 7, 2006
mgr inż. Józef Bizoń
|
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
|
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
|
|
|