ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Manifest antyglobalistyczny 
7 grudzień 2024     
Prawdziwe oblicze PiS 
5 styczeń 2017      Artur Łoboda
Dwie teorie spiskowe
Teoria pierwsza
 
21 czerwiec 2020     
Mały człowiek 
20 listopad 2017      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NAGIE PACIERZE - część piąta 
9 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Wiesław Sokołowski KU WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ część pierwsza 
20 kwiecień 2017      www.trwanie.com
Światowa Organizacja Oszustów 
5 styczeń 2021     
Wnioski na dziś dzień 
20 luty 2011      Artur Łoboda
Najnowsza śmierć „ptasiej grypy” to znowu „Covid” 
13 czerwiec 2024     
Corruption is a threat to peace, but war is more important. The EU is focusing on the battlefield 
19 listopad 2025      Vitaliy Timoschuk
Uzurpator 
4 grudzień 2016      Artur Łoboda
1 i 17 września 
16 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Degeneracja umysłu 
7 listopad 2017      Artur Łoboda
Nigdy tego nie zapomnijmy 
18 listopad 2016      Artur Łoboda
Bolszewicki populizm PiS? 
10 wrzesień 2018     
Trudne dojrzewanie Społeczeństwa 
5 sierpień 2017     
Co to jest dialog? 
6 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Czyżby? "Nuklearne wyburzenie World Trade Centre" 
23 grudzień 2013      wywiad z Dimitri Khalezovem
SĄDY KAMIENUJĄ WYROKAMI ? – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
21 sierpień 2014      www.trwanie.com
Kariera za mistyfikację epidemii w Bergamo (2) 
14 czerwiec 2021      Baltazar

 
 

O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą

PiS-owskie media wykryły, że portal https://www.facebook.com/sokzburaka/ jest opłacany przez Platformę Obywatelską. Wałkowane to było przez jakiś tydzień. W moim odczuciu temat nie został wykorzystany nawet w 10%.
Kiedy to piszę, jest tam jakiś wpis redaktora (q) Tomasza Lisa. Nie wiem wprawdzie, czy występuje tam jako burak, czy sok z buraka, ale to co pisze to jakby esencja buractwa.
Od kiedy wiadomo, kto płaci za to czerwone gie, jakiś cwany diabełek wciąż mnie podpuszcza, żeby przy wizytach u znajomych zaczarowanych jeszcze Platformą, zawołać w drzwiach: " Jak się macie buraki?". Oczywiście nigdy tego nie zrobię, bo mam do znajomych i przyjaciół sympatię i szacunek niezależny od sztucznie wywołanych podziałów politycznych, na które ci biedni moi bliźni okazali się nieodporni. Wciąż czekam, kiedy odzyskają dawny rozum.

Wracając do tematu buraków. Tylko buraki mgły wpaść na pomysł założenia konta o nazwie "sokzburaka". To co tam widać to koncentrat buractwa, soku z największych platformianych buraków i ich popleczników.

"SOKZBURAKA" to cała buraczana inteligencja, która wycisnęli z naszych totalnych opozycjonistów ICH PRAWDZIWI MOCODAWCY.
Zwolenników TYCH BURAKÓW jest wg sondaży podawanych przez TVP ok 27%, innych, bardziej czerwonych, ok 11%. TVP klasyfikuje Konfederację poza sejmem.

Tymczasem są inne sondaże i zupełnie inne wyniki
https://www.rp.pl/Sondaze-wyborcze/191019822-Nowy-sondaz-PiS-dominuje-PSL-coraz-mocniej.html

Radio ZET określa wynik PO-KO na poziomie 11% i Lewicy na poziomie 9% jako koszmarny:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Nowy-sondaz-CBOS.-PiS-z-ogromna-przewaga-koszmarny-wynik-KO
Oczywiście "koszmarny" w znaczeniu koszmarnie NISKI. Tymczasem ja uważam ten wynik za KOSZMARNIE WYSOKI. Bo całego tego BURACTWA nigdy już nie powinno być w POLSKIM SEJMIE. W sumie 20 % buraków to stanowczo za dużo jak na tak piękne państwo jak Polska i niegłupi naród jakim są Polacy, pomimo zbrodniczych działań naszych wrogów.
11 październik 2019

Alina 

  

Komentarze

 

http://mtodd.pl/wp-content/uploads/2014/12/ZDRAJCA.jpg

2019-10-11
Alina

 

Dla mnie ta osoba to symboliczna "pani Ania".
W moim otoczeniu to określenie osoby ograniczonej umysłowo.
Już mieliśmy "noblistę elektryka" i wystarczy.
Szkoda słów i energii na dyskusję o politycznych motywach Komitetu noblowskiego.

2019-10-12
Artur Łoboda

 

Janusz Sanocki, b. burmistrz Nysy, a obecnie poseł niezrzeszony rozpoczął dzisiaj (8 października 2019) okupację opolskiej Delegatury Krajowego Biura Wyborczego (ul. Piastowska 14) oraz głodówkę, protestując w ten sposób przeciw pozbawianiu Polaków biernego prawa wyborczego i domagając się unieważnienia najbliższych wyborów parlamentarnych.
https://3obieg.pl/bezpartyjny-posel-janusz-sanocki-rozpoczal-dzisiaj-strajk-glodowy/

2019-10-20
Alina

  

Archiwum

Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Psycho
październik 7, 2005
PAP
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
Biskupi
wrzesień 22, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media