ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Hejt industry" 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Smoleńsk jeszcze raz 
23 listopad 2016      Artur Łoboda
Japonski Czarnobyl 
21 marzec 2011      Elzbieta Gawlas
To są ich prawdziwe cele 
7 marzec 2014      Artur Łoboda
Opozycja koncesjonowana? 
18 luty 2014      Artur Łoboda
Jedna z metod inwigilacji 
18 luty 2021      Artur Łoboda
Drążenie tematu 
7 maj 2014      Artur Łoboda
Tylko prawda uchroni nas przed zaplanowaną nienawiścią 
13 styczeń 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński WNĘTRZE CIENIA - część trzecia 
19 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Komitet obrony demokracji vs Duch Obrony Koryta  
3 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Polsko-amerykańska kooperacja w zakresie obrony przeciwrakietowej to strategiczna zasłona dymna  
25 czerwiec 2021      Andrew Korybko
Opinia Polaka w sprawie uprawnień Prezydenta 
11 sierpień 2015      Artur Łoboda
38 milionów Polaków na to nie stać? 
13 maj 2020      Artur Łoboda
Ostatnia tama 
25 grudzień 2020     
Naszym obowiązkiem jest pozostanie strażnikami prawdy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Polacy! Nie dajcie się zrobić w konia! 
17 kwiecień 2020      Krzysztof Pasierbiewicz
Kto "wyhodował nacjonalistów"? 
24 maj 2019      Artur Łoboda
"Zabija wirusy" 
28 maj 2021      Artur Łoboda
Wnioski na dziś dzień (2) 
21 luty 2011      Artur Łoboda
Znów o Nas - bez Nas 
31 maj 2017     

 
 

Żydowska podłość. Szmalcownicy XXI wieku

Przeczytałem niedawno wypowiedź jakiejś żydowskiej psychopatki, która na dowód, że "Polacy nie protestowali przeciwko zagładzie Żydów", podała fakt, że "w Polsce nie było żadnych manifestacji w obronie Żydów".
Choroba psychiczna tej kobiety - która jest typową reprezentantką społeczności żydowskiej dobitnie świadczy: z kim mamy do czynienia.
Inne kalumnie dotyczą oskarżeń, że "obozy "nazistowskie" powstały w Polsce dlatego, że rzekomo "pomagaliśmy" w holokauście".
Całkowicie przemilczany jest fakt, że w okresie gdy społeczność żydowska współpracowała z Niemcami i Rosjanami - ponad milion Polaków zostało zamordowanych przez tych oprawców!
Natomiast pierwszy obóz koncentracyjny w Polsce powstał w Oświęcimiu trzy lata przed "ostatecznym rozwiązaniem" po to - by eksterminować Polaków!
Pamiętać jednak należy, że dużo wcześniej powstało kilkadziesiąt obozów koncentracyjnych w Niemczech i Austrii.
Zresztą rola Austriaków w mordach na ludzkości cywilnej - jest cały czas przemilczana.

Żydowski antypolonizm w każdym ich działaniu przejawia zaawansowaną paranoję i ewidentną chorobą umysłową autorów antypolskich wypowiedzi.
Tak trzeba traktować argumenty Żydówki, która zarzucała nam, że "nie organizowaliśmy manifestacji przeciwko eksterminacji Żydów'.
Ale na każdym etapie i przy każdej okazji Żydzi wykazują przejawy choroby umysłowej.
Tak jest w wypadku twierdzeń, ż "maleńka grupa pomagała Żydom, ale większość była obojętna, albo wroga". I jako przykład podaje się Irenę Sendlerową, która wedle żydowskich psychopatów "sama" uratowała około 2500 dzieci.
Podobnie jest w wypadku Jana Karskiego, który rzekomo "sam" przekazał informacje o eksterminacji Żydów.
Irena Sendlerowa była zaledwie pierwszym ogniwem w potężnej organizacji "Żegota" - zajmującej się ratowaniem Żydów!
Historycy dowiedli, że dla uratowania jednego Żyda - trzeba było zaangażować - a tym samym narażać życie 60 Polaków.
Również Moja rodzina ukrywała Żydów w czasie wojny i to w najbardziej niebezpiecznym miejscu - centrum żydowskiego Kazimierza.
Za co otrzymała "nagrodę" od żydowskiego sędziego: sześć miesięcy więzienia w żydowskim obozie pracy w Mielęcinie.

Cała nagonka na Polskę służy okradzeniu Narodu Polskiego przez żydowskich złodziei.
Haniebne jest, że Żydzi stają się szmalcownikami w XXI wieku żądając od Polaków pieniędzy w zamian za odstąpienie od gróźb.
Żydowska podłość przekroczyła wszelkie dopuszczalne granice - gdy o rzekome "zbrodnie na Żydach i współpracę z "nazistami"" oskarżają rodziny - które ryzykowały swoje życie dla ratowania Żydów.
Nie miałbym nic przeciwko temu - gdyby historycy żydowscy podali nazwiska szmalcowników.
Wiele z nich można znaleźć w archiwach.
Ale żydohołocie nie chodzi o prawdę, lecz o obrabowanie Narodu Polskiego.
I w tym celu współpracują z potomkami szmalcowników, którzy działają w Polsce jak piąta kolumna Izraela.


Oświadczenie


Mimo bardzo ostrych wypowiedzi na temat żydowskich szowinistów, w żaden sposób nie zmienia się mój stosunek wobec uczciwych Żydów, bądź Polaków żydowskiego pochodzenia, którzy nie szkodzą Polsce.
Dlatego użyte skrótowo słowo "Żyd", należy traktować TYLKO w odniesieniu do żydowskich przestępców.
6 luty 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

...."na każdym etapie i przy każdej okazji Żydzi wykazują przejawy choroby umysłowej"

Ja to się już nie dziwię. Gdybyśmy tu w Polsce musieli od dzieciństwa poznawać Talmud, mielibyśmy 90% wariatów i ludzi z poważnymi zaburzeniami osobowości. Nie można mieć normalnej psychiki po lekturze Talmudu, tak jak gwałcone przez rodzica dziecko nigdy nie będzie radosnym, beztroskim człowiekiem.

2018-02-07
Alina

 

Przy okazji tej wyjątkowo wrednej i obŻydliwej nagonki zastanawiam się ilu Żydów uratował dziadek Donalda Tuska? A może ilu uśmiercił?
Ktoś na Twitterze mógłby go zapytać, po polsku i angielsku oraz po niemiecku ...

2018-02-07
Alina

 

"Krzywa" się nie odzywa .... Czyli Małgorzata Kidawa-Błońska straciła parcie na szkło. Nie ma, nie jest oburzona manewrami Izraela. I nie wiem dlaczego? Bo ma w żyłach żydowską krew? A może PO ma wybrańców, którzy mają wykonać w telewizorach krecią robotę? Im więcej Święcickich tym mniejsze słupki poparcia. Tak trzymać!
http://zaprasza.net/a.php?article_id=33314

Podoba mi się coraz bardziej to co zrobiła w Auschwitz ambasador Izraela w Polsce, rosyjska Żydówka. . Dzięki bezczelności Izraela pospadały maski nie tylko Izraelitów, ale przede wszystkim widzimy, która partia od kogo wzięła pieniądze i pieje jak jej każą.
Czy ktoś jeszcze pamięta jakim to ruchem obywatelskim miała być PO, taką wykształconą, uczciwą i yntelygencką? Jak to miała nie brać dotacji budżetowych w sejmie i wszystkich uszczęśliwić? Tymczasem z posłuchów u Sowy wiemy, że ich rządy to "chooj, doopa i kamieni koopa" (I. Falzmannowa dotarła do pierwotnej formy tej grypsery: "ch.. w d..ę i kamieni kupę, co oznacza po polsku "wyp..lić i zamordować" co niejako obrazuje program tej partii faktycznie realizowany przez 8 lat rządów).
PO od pierwszych dni istnienia była partią proniemiecką i antypolską, popieraną=propagowaną przez wszystkie media z niemieckim kapitałem. Ich postawa dziś jest więc oczywista, konsekwentna, zaś spadające poparcie oznacza, że sympatykom PO powoli spadają klapki z oczu, powoli niestety.
Kiedy taki komuszy dureń jak Święcicki publicznie mówi, że "Polacy wprawdzie nie budowali obozów zagłady, ale mordowali Żydów", to ja się zastanawiam dlaczego nikt go nie zapyta kto konkretnie mordował, czy to jego znajomi i dlaczego wiedząc o jakimś morderstwie na Żydach nie zgłosił tego faktu do IPN czy innego prokuratora? Czy naplucie Święcickiemu w twarz na ulicy to akt antysemityzmu, czy konieczność dziejowa?
Druga partia do ulicznego oplucia to Nowoczesna.Dzicz. Wiadomo u kogo siedzą w kieszeni, skoro też robią za szmaty do zmywania niemieckich zbrodni i wylewania pomyj na Polaków.

2018-02-07
Alina

 

Totalna opozycja na naszych oczach zmienia się w totalną SZMACIARNIĘ!

Dziś Richard Czarnecki został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego PE z powodu nazwania Róży Thun "von won stąd" (pani w "TYLE WIZJI") prawie że szmalcowniczką. Odwołaniu pomogły cuda nad urną, czyli nagła, niespodziewana i nigdy nie stosowana metoda głosowania.
Czarnecki popełnił błąd semantyczny: powinien nazwać ją niemiecką szmatą. Wówczas miałoby to jakiś sens. Bo przecież już Jacek Sariusz Wolski zdiagnozował Donalda Tuska jako szmatę, kiedy ten królik euro-pejski wzywał do ukarania Polski.
Dziś okazuje się, że do partii szmat dołączyli Włodzimierz Cimoszewicz, Tomasz Lis i Konstanty Gebert, którzy podobnie do innego resortowego dziecka Marcina Święcickiego plują na Polskę, posądzając nas o zbrodnie, które popełniali Niemcy, Sowieci, Ukraińcy, a potem ich semiccy przodkowie własnymi rękami, katując Polaków w UB-eckich mordowniach.
Jesteśmy więc świadkami "samozaorania" Platformy Obywatelskiej i jej przystawek. PSL też ma przechlapane, bo przecież kto na wsi będzie na te wszystkie szmaty głosował? Nikt poza rodziną.

Ja się zastanawiam kto i kiedy napisał scenariusz tej hecy, która wyskoczyła jakoś tak zaraz po dniach judaizmu i rozwija się w komuś znanym kierunku. Kierunek jest dziwny, bo pani ambasador Izraela nie została uznana za persona non grata i nie wyrzucona z Polski w trybie natychmiastowych, lecz została zaproszona przez marszałka senatu (!) a pan Cywiński jest wciąż dyrektorem KL Auschwitz, zamiast sprawować funkcję jakiegoś rabina w ciepłym kibucu, do którego władze Izraela planują przenieść "Marsze żywych". Takie zapowiedzi pojawiły się dziś w TVP-Info. A to się krakowscy hotelarze ucieszą! Wreszcie nie będą musieli przyjmować tej bezczelnej hołoty, która potrafiła zniszczyć pół hotelu.

Szykuje się jakaś większa zawierucha, atak na Polskę jest totalny! Dawno nie było takiego kociokwiku. Pewnie szmaty obawiają się o swój jurgielt, bo przecież w Berlinie od kilku miesięcy nie ma rządu, a więc może nie być funduszy dla szmat. Swoja drogą to ciekawe u tych Niemców. Taki duży kraj, takie wielkie problemy z uchodźcami, a wszystko działa bez rządu! Może to jest jakiś nowy patent, a może tylko pierwszy wyraźny objaw końca Niemiec i Niemców. Następny kanclerz będzie uczęszczał do meczetu i wprowadzi prawo szariatu, a polskojęzyczne szmaty zgniją marnie.

2018-02-07
Alina

  

Archiwum

AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Reklama - między informacją a manipulacją
listopad 28, 2006
Izabela Janczak
PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
styczeń 11, 2008
PAP
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
Znalezisko w zamorskiej kolonii Izraela
kwiecień 21, 2004
RMF
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
Co sie dzieje w tej Polsce ?
kwiecień 8, 2006
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media