ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kim jesteśmy 
8 wrzesień 2019     
Kto robi nas w (pali)konia? 
23 kwiecień 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy "grypa 666" to nie jest przypadkiem "Koń trojański NATO" mający zapwenić zwycięstwo "pomarańczowym" w prezydenckich wyborach na Ukrainie? 
30 październik 2009      Marek Głogoczowski
Czego Amerykanie i wszyscy mieszkańcy Zachodu powinni się nauczyć z kanadyjskiej cyfrowej walki z wolnością? 
20 luty 2022      leohohmann
Przesłanie do młodzieży w 31. rocznicę Stanu Wojennego 
13 grudzień 2012      Artur Łoboda
Ponad 30000 ekspertów w dziedzinie zdrowia podpisuje deklarację przeciwko blokadom COVID-19. Oświadczenie 3 epidemiologów z Harvardu, Oksfordu i Stanfordu wzbudza poparcie i krytykę 
14 październik 2020      Obserwator
PiSowska mądrość etapu 
15 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kto zabił prezydenta Kennedy'ego? 
29 grudzień 2022      Llewellyn H. Rockwell, Jr.
Wielka GNIDA . "Nagroda" hańby dla Szumowskiego  
28 maj 2020      CEPolska
Polska w hierarchii wpływów 
22 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia dziennikarska 
28 czerwiec 2018     
Dyktatura ciemniaków - bis (1) 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Takiego mamy Prezydenta ZŁODZIEJA 
31 maj 2020      PAP
Żeby Polska była Polską (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Aforyzmy 19 Zygmunt Jan Prusiński 
27 wrzesień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Zmarł Albin Siwak.  
6 kwiecień 2019      Alina
COVID był śmiertelnym żydowskim spiskiem 
10 styczeń 2022     
Jak spalono Archiwum Miejskie w Krakowie? 
3 luty 2023     
Trump i realna droga do pokoju na Ukrainie 
10 marzec 2025      Jack F. Matlock Jr
Tryb Karny dla politycznych przestępców 
2 grudzień 2015      Artur Łoboda

 
 

Viva Legia!!!

Zanim przejdę do meritum sprawy przypomnę, że to ja jestem autorem określenia "kibol".
Wychowałem się na Krakowskim Kazimierzu i w dzieciństwie musiałem stoczyć niejedną walkę z agresywnymi osobnikami starszych roczników.
Ze swoim nie miałem problemów, bo tylko starsi stawiali się w przekonaniu, że mają do czynienia ze słabszym.
Nieraz oberwałem, ale nie tchórzyłem.
Było też często tak, że uderzany byłem przez bandytów z klasy w czasie lekcji - czego nie zauważali nauczycieli. Trafiali akurat na moment - gdy takim oddawałem z nawiązką.
I dlatego doskonale rozumiem dziś sytuację kibiców Legii w Madrycie.

Dodam jednak, że w moim dzieciństwie panowały - mimo wszystko jakieś zasady walki i wszystko to - co działo się na stadionach Trzeciej RP nazywałem bandytyzmem.
Lecz kibice byli tylko narzędziem w rękach wielkich manipulatorów.
Pozwolili się zgnoić i zrobić z siebie szmaty.

Później, dzięki ogromnemu poświęceniu ś.p. Elżbiety Gawlas, słowa otrzeźwienia dotarły do polskich kibiców i dziś możemy powiedzieć, że są oni awangardą patriotyzmu.
To jednak bardzo przeszkadza wrogom Polski.

W zapowiedziach meczu Legii Warszawa z Realem Madryt, nieraz obrażano kibiców warszawskiego zespołu, oskarżając ich o wszystkie, możliwe grzechy.
Polskojęzyczne media - powołując się na "hiszpańskie media", pisały o "strachu" przed kibicami z Polski - jaki rzekomo przejawiają hiszpańskie media.
W rezultacie czego - znajdujący się w Hiszpanii, sami kibice Legii protestowali przeciwko takiej nagonce.
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

Po przegranym meczu z Realem Madryt, kibice Legi stoczyli walkę z Policją hiszpańską.
Nie podjąłbym tego tematu - gdybym na kilu filmach zamieszczonych w necie - nie dojrzał, że spokojnie przechodzący kibice Legii- byli brutalnie atakowani przez policję i bici od tyłu!
Nie jestem w stanie zamieścić linków do tych filmów, bo są w prywatnej domenie.
Ale z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że na dwóch obejrzanych filmach ujrzałem - niczym nie sprowokowany atak hiszpańskiej policji na Polaków.
To, że kibice Legii stanęli w obronie kolegów i ruszyli na hiszpańskich bandytów - w mundurach policyjnych - niechaj będzie chwałą i drogowskazem dla polskiej młodzieży!
Nie wiem - na jakiej podstawie zarząd Legii ogłosił jakieś zmiany - w stosunku do własnych kibiców?
Zamiast wystąpić przeciwko hiszpańskim bandytom, pomógł im w bezczelnym oskarżaniu własnych kibiców!

Powtarzam dobitnie,
na obejrzanych przeze mnie filmach - spokojnie idący Polacy - zostali bez przyczyny, od tyłu zaatakowani przez uzbrojonych hiszpańskich BANDYTÓW!
Polacy mieli tylko gołe dłonie, a mimo to zaczęli bronić swoich kolegów i w rezultacie czego - wywiązała się walka.
Na żadnym - z obejrzanych przeze mnie filmów nie widziałem, by Polacy mieli w rękach cokolwiek, prócz podręcznego bagażu!

Dlaczego pisowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie interweniowało w sprawie nieuzasadnionego ataku na Polaków w Madrycie?!
Dlaczego nie wezwało ambasadora Hiszpanii, by złożyć protest i zażądać wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych ataku na Polaków?!

Dlatego, że rządzi nim kret, który działa na szkodę PiS, bo atak na kibiców Legii - był pośrednio atakiem na wizerunek Polski, a co za tym idzie - na obecnie rządzących!
Tak oczywiste wnioski są poza zasięgiem percepcji umysłowej obecnego Rządu, a przede wszystkim "pomazującego".

PS
Polskojęzyczne media pokazują TYLKO - jak kibice Legii bronili się gołymi rękami!
A że obrona ta był skuteczna - do zmieniła się w atak :)
Nie pokazują samego POCZĄTKU i POBICIA KIBICÓW przez HISZPAŃSKĄ POLICJĘ.
Tylko obejrzenie początku da Państwu prawdziwy obraz tego - co się działo w Madrycie.
19 październik 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Racja. Polacy zostali zaatakowani, bez wątpliwości, co tylko dowodzi końca UE i powrót do reżymu Franco
https://www.youtube.com/watch?v=cNKtz4ntcoU

2016-10-21
latarnik

  

Archiwum

Germanofobia społeczeństwa polskiego (1) AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Dialog Argentyńczyka z sjonistami
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media