ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kwestia emigrantów i uchodźców 
11 wrzesień 2015      Artur Łoboda
Koń, koło i język a DNA Słowian i innych 
24 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ich miejsce jest w więzieniu 
7 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Podróże kształcą 
22 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Zdrojewszczyzna w kulturze  
9 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Rozpasana żydohołota 
11 styczeń 2021      Artur Łoboda
Zaawansowany stan rozkładu Państwa Polskiego 
13 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Mafijna konwencja wyborcza 
8 marzec 2015      Artur Łoboda
Nie ma miejsce do ukrycia przed 5G 
30 listopad 2021      Artur Łoboda
Kulisy Greckiej Tragedii 
4 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Czym była tak zwana "Solidarność" 
17 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Grecja 
3 maj 2010      Goska
Dlaczego Tusk chce wysłać do szkoły dzieci sześcioletnie? 
7 grudzień 2013      Artur Łoboda
Sędzia Wiesław Johann o wymiarze sprawiedliwości 
18 październik 2016      Blogpressportal
Korupcja To Tylko Poczatek... 
7 marzec 2018     
Wezwanie do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 4 listopada 2014. 
4 listopad 2014      Artur Łoboda
Dekowidyzacja Służby zdrowia  
11 listopad 2020     
Kto kontroluje FED ten kontroluje Świat 
19 grudzień 2013     
Języka polskiego nie znają 
7 luty 2020      Artur Łoboda
Jak zabezpieczyć się przed jesiennymi chorobami? 
16 październik 2023     

 
 

Viva Legia!!!

Zanim przejdę do meritum sprawy przypomnę, że to ja jestem autorem określenia "kibol".
Wychowałem się na Krakowskim Kazimierzu i w dzieciństwie musiałem stoczyć niejedną walkę z agresywnymi osobnikami starszych roczników.
Ze swoim nie miałem problemów, bo tylko starsi stawiali się w przekonaniu, że mają do czynienia ze słabszym.
Nieraz oberwałem, ale nie tchórzyłem.
Było też często tak, że uderzany byłem przez bandytów z klasy w czasie lekcji - czego nie zauważali nauczycieli. Trafiali akurat na moment - gdy takim oddawałem z nawiązką.
I dlatego doskonale rozumiem dziś sytuację kibiców Legii w Madrycie.

Dodam jednak, że w moim dzieciństwie panowały - mimo wszystko jakieś zasady walki i wszystko to - co działo się na stadionach Trzeciej RP nazywałem bandytyzmem.
Lecz kibice byli tylko narzędziem w rękach wielkich manipulatorów.
Pozwolili się zgnoić i zrobić z siebie szmaty.

Później, dzięki ogromnemu poświęceniu ś.p. Elżbiety Gawlas, słowa otrzeźwienia dotarły do polskich kibiców i dziś możemy powiedzieć, że są oni awangardą patriotyzmu.
To jednak bardzo przeszkadza wrogom Polski.

W zapowiedziach meczu Legii Warszawa z Realem Madryt, nieraz obrażano kibiców warszawskiego zespołu, oskarżając ich o wszystkie, możliwe grzechy.
Polskojęzyczne media - powołując się na "hiszpańskie media", pisały o "strachu" przed kibicami z Polski - jaki rzekomo przejawiają hiszpańskie media.
W rezultacie czego - znajdujący się w Hiszpanii, sami kibice Legii protestowali przeciwko takiej nagonce.
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

Po przegranym meczu z Realem Madryt, kibice Legi stoczyli walkę z Policją hiszpańską.
Nie podjąłbym tego tematu - gdybym na kilu filmach zamieszczonych w necie - nie dojrzał, że spokojnie przechodzący kibice Legii- byli brutalnie atakowani przez policję i bici od tyłu!
Nie jestem w stanie zamieścić linków do tych filmów, bo są w prywatnej domenie.
Ale z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że na dwóch obejrzanych filmach ujrzałem - niczym nie sprowokowany atak hiszpańskiej policji na Polaków.
To, że kibice Legii stanęli w obronie kolegów i ruszyli na hiszpańskich bandytów - w mundurach policyjnych - niechaj będzie chwałą i drogowskazem dla polskiej młodzieży!
Nie wiem - na jakiej podstawie zarząd Legii ogłosił jakieś zmiany - w stosunku do własnych kibiców?
Zamiast wystąpić przeciwko hiszpańskim bandytom, pomógł im w bezczelnym oskarżaniu własnych kibiców!

Powtarzam dobitnie,
na obejrzanych przeze mnie filmach - spokojnie idący Polacy - zostali bez przyczyny, od tyłu zaatakowani przez uzbrojonych hiszpańskich BANDYTÓW!
Polacy mieli tylko gołe dłonie, a mimo to zaczęli bronić swoich kolegów i w rezultacie czego - wywiązała się walka.
Na żadnym - z obejrzanych przeze mnie filmów nie widziałem, by Polacy mieli w rękach cokolwiek, prócz podręcznego bagażu!

Dlaczego pisowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie interweniowało w sprawie nieuzasadnionego ataku na Polaków w Madrycie?!
Dlaczego nie wezwało ambasadora Hiszpanii, by złożyć protest i zażądać wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych ataku na Polaków?!

Dlatego, że rządzi nim kret, który działa na szkodę PiS, bo atak na kibiców Legii - był pośrednio atakiem na wizerunek Polski, a co za tym idzie - na obecnie rządzących!
Tak oczywiste wnioski są poza zasięgiem percepcji umysłowej obecnego Rządu, a przede wszystkim "pomazującego".

PS
Polskojęzyczne media pokazują TYLKO - jak kibice Legii bronili się gołymi rękami!
A że obrona ta był skuteczna - do zmieniła się w atak :)
Nie pokazują samego POCZĄTKU i POBICIA KIBICÓW przez HISZPAŃSKĄ POLICJĘ.
Tylko obejrzenie początku da Państwu prawdziwy obraz tego - co się działo w Madrycie.
19 październik 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Racja. Polacy zostali zaatakowani, bez wątpliwości, co tylko dowodzi końca UE i powrót do reżymu Franco
https://www.youtube.com/watch?v=cNKtz4ntcoU

2016-10-21
latarnik

  

Archiwum

Z 15-stu członków EU tylko trzy kraje - te które utrzymały swoją walutę - prosperowały
styczeń 2, 2007
Dorota
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Zarzewie III wojny swiatowej
luty 17, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spada poparcie dla członkostwa w UE
listopad 27, 2002
PAP
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
Samobójstwa weteranów z Iraku i Afganistanu
listopad 14, 2007
AFP
Nowy wirus
luty 2, 2006
net
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media