ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zacznij ze mną rozmawiać 
3 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Mój kumpel Roman Śliwonik... 
27 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Gdyby rzeczywiście była epidemia?  
2 październik 2020     
Bolszewizm w kulturze po stu latach 
22 czerwiec 2017     
Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     
Jaki paragraf? 
20 kwiecień 2020     
Żywiąc się tylko nadzieją 
9 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Jaka partia - taki wzorzec moralny 
13 październik 2021     
Czym jest terapia genetyczna? 
13 marzec 2021     
Prawda o inflacji z lat osiemdziesiątych 
13 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Dykta-tura 
29 maj 2020      Artur Łoboda
Nazizm zawoalowany 
20 grudzień 2009      Artur Łoboda
I co poeto ze Lwowa 
22 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Ostatnia laska Geremka 
4 lipiec 2017      Alina
Gwiazdowski vs Kaczyński w czasie debaty 24.09.2012  
12 maj 2014      Artur Łoboda
Kobiecie jest zawsze mało jeden mężczyzna 
1 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Każdy ma krytyków na własnym poziomie 
25 październik 2016     
Za co mi wstyd? 
26 marzec 2011      Artur Łoboda
Zaginione dziecko 
15 lipiec 2019      Artur Łoboda
Kanada wykorzystała plandemię, aby dostosować się do programu Światowego Forum Ekonomicznego 
15 maj 2022      Ethan Huff

 
 

Viva Legia!!!

Zanim przejdę do meritum sprawy przypomnę, że to ja jestem autorem określenia "kibol".
Wychowałem się na Krakowskim Kazimierzu i w dzieciństwie musiałem stoczyć niejedną walkę z agresywnymi osobnikami starszych roczników.
Ze swoim nie miałem problemów, bo tylko starsi stawiali się w przekonaniu, że mają do czynienia ze słabszym.
Nieraz oberwałem, ale nie tchórzyłem.
Było też często tak, że uderzany byłem przez bandytów z klasy w czasie lekcji - czego nie zauważali nauczycieli. Trafiali akurat na moment - gdy takim oddawałem z nawiązką.
I dlatego doskonale rozumiem dziś sytuację kibiców Legii w Madrycie.

Dodam jednak, że w moim dzieciństwie panowały - mimo wszystko jakieś zasady walki i wszystko to - co działo się na stadionach Trzeciej RP nazywałem bandytyzmem.
Lecz kibice byli tylko narzędziem w rękach wielkich manipulatorów.
Pozwolili się zgnoić i zrobić z siebie szmaty.

Później, dzięki ogromnemu poświęceniu ś.p. Elżbiety Gawlas, słowa otrzeźwienia dotarły do polskich kibiców i dziś możemy powiedzieć, że są oni awangardą patriotyzmu.
To jednak bardzo przeszkadza wrogom Polski.

W zapowiedziach meczu Legii Warszawa z Realem Madryt, nieraz obrażano kibiców warszawskiego zespołu, oskarżając ich o wszystkie, możliwe grzechy.
Polskojęzyczne media - powołując się na "hiszpańskie media", pisały o "strachu" przed kibicami z Polski - jaki rzekomo przejawiają hiszpańskie media.
W rezultacie czego - znajdujący się w Hiszpanii, sami kibice Legii protestowali przeciwko takiej nagonce.
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

Po przegranym meczu z Realem Madryt, kibice Legi stoczyli walkę z Policją hiszpańską.
Nie podjąłbym tego tematu - gdybym na kilu filmach zamieszczonych w necie - nie dojrzał, że spokojnie przechodzący kibice Legii- byli brutalnie atakowani przez policję i bici od tyłu!
Nie jestem w stanie zamieścić linków do tych filmów, bo są w prywatnej domenie.
Ale z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że na dwóch obejrzanych filmach ujrzałem - niczym nie sprowokowany atak hiszpańskiej policji na Polaków.
To, że kibice Legii stanęli w obronie kolegów i ruszyli na hiszpańskich bandytów - w mundurach policyjnych - niechaj będzie chwałą i drogowskazem dla polskiej młodzieży!
Nie wiem - na jakiej podstawie zarząd Legii ogłosił jakieś zmiany - w stosunku do własnych kibiców?
Zamiast wystąpić przeciwko hiszpańskim bandytom, pomógł im w bezczelnym oskarżaniu własnych kibiców!

Powtarzam dobitnie,
na obejrzanych przeze mnie filmach - spokojnie idący Polacy - zostali bez przyczyny, od tyłu zaatakowani przez uzbrojonych hiszpańskich BANDYTÓW!
Polacy mieli tylko gołe dłonie, a mimo to zaczęli bronić swoich kolegów i w rezultacie czego - wywiązała się walka.
Na żadnym - z obejrzanych przeze mnie filmów nie widziałem, by Polacy mieli w rękach cokolwiek, prócz podręcznego bagażu!

Dlaczego pisowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie interweniowało w sprawie nieuzasadnionego ataku na Polaków w Madrycie?!
Dlaczego nie wezwało ambasadora Hiszpanii, by złożyć protest i zażądać wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych ataku na Polaków?!

Dlatego, że rządzi nim kret, który działa na szkodę PiS, bo atak na kibiców Legii - był pośrednio atakiem na wizerunek Polski, a co za tym idzie - na obecnie rządzących!
Tak oczywiste wnioski są poza zasięgiem percepcji umysłowej obecnego Rządu, a przede wszystkim "pomazującego".

PS
Polskojęzyczne media pokazują TYLKO - jak kibice Legii bronili się gołymi rękami!
A że obrona ta był skuteczna - do zmieniła się w atak :)
Nie pokazują samego POCZĄTKU i POBICIA KIBICÓW przez HISZPAŃSKĄ POLICJĘ.
Tylko obejrzenie początku da Państwu prawdziwy obraz tego - co się działo w Madrycie.
19 październik 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Racja. Polacy zostali zaatakowani, bez wątpliwości, co tylko dowodzi końca UE i powrót do reżymu Franco
https://www.youtube.com/watch?v=cNKtz4ntcoU

2016-10-21
latarnik

  

Archiwum

Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!

luty 23, 2003
PM
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
Co by tu jeszcze ukraść?
październik 24, 2007
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej
październik 25, 2005
Artur Łoboda
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu
listopad 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media