ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego radnym PO-SLD nie podoba się pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej? 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Dzieci zbrodniarzy 
9 luty 2013      Artur Łoboda
SŁOWO CHRONIŁEM W SOBIE - Wiesław Sokołowski 
5 kwiecień 2018      www.trwanie.com
SARS CoV-2 nie istnieje, ale 5G istnieje 
14 styczeń 2022      Artur Łoboda
Jak do tego doszliśmy? 
23 październik 2020      Artur Łoboda
Jaki naprawdę jest stan powietrza w Krakowie? 
10 marzec 2026     
A może warto stworzyć własną "wspólnotę europejską"? 
11 luty 2016      Artur Łoboda
Zacieśnia się izolacja Izraela na Bliskim Wschodzie 
12 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Wedle łżemediów "wygrał ten gorszy" 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Instytut Ignorancji 
17 październik 2021      Susan Bonath
Odwrócić skutki antypolskiej polityki 
5 luty 2016      Artur Łoboda
Nie będziesz miał innego wirusa przede mną  
23 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Nie dla traktatu WHO! - sprzeciw społeczny 
6 marzec 2022      PSNLiN
Powrót po rozum do głowy 
9 maj 2016      Artur Łoboda
W niżu strącić owoc północy 
31 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Urban platformowej RP 
20 maj 2015      Artur Łoboda
Co Niemcy szykują Polsce? 
14 luty 2016      Artur Łoboda
Nie lada sensacja w TVP-Info! TVP Info pokaże film Sylwestra Latkowskiego „Pedofile” z 2005 r. w sobotę o godz. 21.50. 
17 maj 2019      Alina
Jak poznać prawdę o wypadku w Smoleńsku? 
13 listopad 2010      Artur Łoboda
Powrót platformowych ataków na polskość 
1 czerwiec 2026     

 
 

Viva Legia!!!

Zanim przejdę do meritum sprawy przypomnę, że to ja jestem autorem określenia "kibol".
Wychowałem się na Krakowskim Kazimierzu i w dzieciństwie musiałem stoczyć niejedną walkę z agresywnymi osobnikami starszych roczników.
Ze swoim nie miałem problemów, bo tylko starsi stawiali się w przekonaniu, że mają do czynienia ze słabszym.
Nieraz oberwałem, ale nie tchórzyłem.
Było też często tak, że uderzany byłem przez bandytów z klasy w czasie lekcji - czego nie zauważali nauczycieli. Trafiali akurat na moment - gdy takim oddawałem z nawiązką.
I dlatego doskonale rozumiem dziś sytuację kibiców Legii w Madrycie.

Dodam jednak, że w moim dzieciństwie panowały - mimo wszystko jakieś zasady walki i wszystko to - co działo się na stadionach Trzeciej RP nazywałem bandytyzmem.
Lecz kibice byli tylko narzędziem w rękach wielkich manipulatorów.
Pozwolili się zgnoić i zrobić z siebie szmaty.

Później, dzięki ogromnemu poświęceniu ś.p. Elżbiety Gawlas, słowa otrzeźwienia dotarły do polskich kibiców i dziś możemy powiedzieć, że są oni awangardą patriotyzmu.
To jednak bardzo przeszkadza wrogom Polski.

W zapowiedziach meczu Legii Warszawa z Realem Madryt, nieraz obrażano kibiców warszawskiego zespołu, oskarżając ich o wszystkie, możliwe grzechy.
Polskojęzyczne media - powołując się na "hiszpańskie media", pisały o "strachu" przed kibicami z Polski - jaki rzekomo przejawiają hiszpańskie media.
W rezultacie czego - znajdujący się w Hiszpanii, sami kibice Legii protestowali przeciwko takiej nagonce.
Ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

Po przegranym meczu z Realem Madryt, kibice Legi stoczyli walkę z Policją hiszpańską.
Nie podjąłbym tego tematu - gdybym na kilu filmach zamieszczonych w necie - nie dojrzał, że spokojnie przechodzący kibice Legii- byli brutalnie atakowani przez policję i bici od tyłu!
Nie jestem w stanie zamieścić linków do tych filmów, bo są w prywatnej domenie.
Ale z pełną odpowiedzialnością oświadczam, że na dwóch obejrzanych filmach ujrzałem - niczym nie sprowokowany atak hiszpańskiej policji na Polaków.
To, że kibice Legii stanęli w obronie kolegów i ruszyli na hiszpańskich bandytów - w mundurach policyjnych - niechaj będzie chwałą i drogowskazem dla polskiej młodzieży!
Nie wiem - na jakiej podstawie zarząd Legii ogłosił jakieś zmiany - w stosunku do własnych kibiców?
Zamiast wystąpić przeciwko hiszpańskim bandytom, pomógł im w bezczelnym oskarżaniu własnych kibiców!

Powtarzam dobitnie,
na obejrzanych przeze mnie filmach - spokojnie idący Polacy - zostali bez przyczyny, od tyłu zaatakowani przez uzbrojonych hiszpańskich BANDYTÓW!
Polacy mieli tylko gołe dłonie, a mimo to zaczęli bronić swoich kolegów i w rezultacie czego - wywiązała się walka.
Na żadnym - z obejrzanych przeze mnie filmów nie widziałem, by Polacy mieli w rękach cokolwiek, prócz podręcznego bagażu!

Dlaczego pisowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie interweniowało w sprawie nieuzasadnionego ataku na Polaków w Madrycie?!
Dlaczego nie wezwało ambasadora Hiszpanii, by złożyć protest i zażądać wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych ataku na Polaków?!

Dlatego, że rządzi nim kret, który działa na szkodę PiS, bo atak na kibiców Legii - był pośrednio atakiem na wizerunek Polski, a co za tym idzie - na obecnie rządzących!
Tak oczywiste wnioski są poza zasięgiem percepcji umysłowej obecnego Rządu, a przede wszystkim "pomazującego".

PS
Polskojęzyczne media pokazują TYLKO - jak kibice Legii bronili się gołymi rękami!
A że obrona ta był skuteczna - do zmieniła się w atak :)
Nie pokazują samego POCZĄTKU i POBICIA KIBICÓW przez HISZPAŃSKĄ POLICJĘ.
Tylko obejrzenie początku da Państwu prawdziwy obraz tego - co się działo w Madrycie.
19 październik 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Racja. Polacy zostali zaatakowani, bez wątpliwości, co tylko dowodzi końca UE i powrót do reżymu Franco
https://www.youtube.com/watch?v=cNKtz4ntcoU

2016-10-21
latarnik

  

Archiwum

Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Pierwsze 92 tys. m kw.
styczeń 15, 2004
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media