|
Kaczka zawinił, Szydło "powieszą"
|
|
Dla każdego zwolennika PiS jest jasnym, że Jarosław Kaczyński to szara eminencja tej partii i właśnie na niego, w osobach innych członków tej partii - oddali swój glos.
Kierowanie z tylnego siedzenia jest więc zgodne z intencjami wyborców PiS. Dlatego nie może być mowy o jakimkolwiek łamaniu Prawa przez Kaczyńskiego.
Jednak - zyskując prawa, nie poczuwa się Jarosław Kaczyński do żadnych obowiązków.
Nie ma najmniejszej wątpliwości,. że ŻADEN z ministrów Rządu Beaty Szydło nie został wybrany przez pisowską Premier, ale "pomazany" przez Jarosława.
Lecz odpowiedzialność za nieudolność, bądź przestępcze działania pomazańców ponosi nie Jarosław, ale Beata.
Tak więc Pani Premier mianowana została nie po to - by tworzyć politykę w Polsce ale - by niczym pies pasterski pilnować, by barany nie zaszły w szkodę.
Przy czym samo pojęcie "szkody" może być rozmaicie interpretowane. Czy chodzi o szkodę wobec Społeczeństwa, czy szkodę dla Partii.
Jednym z największych nieudaczników w Rządzie PiS, okazał się - ku memu niemiłemu zaskoczeniu - wicepremier Piotr Gliński.
To on odpowiada nie tylko za politykę kulturalną, ale - co najważniejsze dla PiS - za politykę informacyjną.
3. października odbyły się w Polsce bardzo poważne manifestacje antyrządowe. Tylko tłumok Waszczykowski może mówić o "garstce" manifestantów bo - jeżeli policja doliczyła się 90 tysięcy osób w całej Polsce to oznacza, że poparcie dla tej akcji było - co najmniej milionowe.
Ale większość z manifestantów protestowała przeciwko PiS i Kaczyńskiemu uważając, że restrykcyjny projekt antyaborcyjny - jest ich autorstwa.
To bardzo wyraźnie dowodzi porażającej nieudolności informacyjnej Rządu PiS.
Nie mam najmniejszej wątpliwości, że zarówno Gliński - jak też Kurski, zostali "pomazani", a więc wybrani przez Kaczyńskiego.
Za ich nieudolność oberwie jednak Beata Szydło. A Kaczyński będzie dalej - mówiąc metaforycznie "udawał Greka".
Bo w rzeczywistości nie jest to autorski Rząd Beaty Szydło, ale skutek wybryków Kaczyńskiego!
Najpewniej niedługo Beata Szydło zostanie rozliczona za nieswoje grzechy, a Jarosław dokona nowego "rozdania".
I tak w kółko - aż Polakom obrzydnie PiS, bo cóż zdziała partia, która izoluje się od zdrowych sił Narodu - stawiając na pochlebców i spolegliwych nieudaczników.
Będzie więc tak - jak w przysłowiu o kowalu i cyganie...
|
|
4 październik 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
|
Czy Unia Europejska powinna
zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
|
Gdy inteligenci maszerują
maj 24, 2007
RAZ
|
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Alles Banditen
czerwiec 7, 2003
K J
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
|
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
|
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
|
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
Vademecum "Jajcarza"
grudzień 7, 2003
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
|
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej
od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
|
|
|