|
W Panoramie w TVP-2 jak w TVN
|
|
Dziś miałam okazję widzieć transmisję obrad sejmu w sprawie zmiany ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Oczywiście byłoby to nawet lepsze od kabaretu, mówię o wystąpieniach idiotek z Nowoczesnej, gdyby nie to, że kabareciarze nigdy nie powtarzają tekstów i numerów w tym samym przedstawieniu, a te nowoczesne idiotki lecą na trybunę sejmową i jak zacięte płyty pitolą to samo, czasem tylko zmieniając słowa, bo przekaz jest ten sam, bez względu nad czym sala w danej chwili obraduje. Oczywiście przekaz jest monotematyczny: wdeptać PiS w ziemię, a fakty i temat obrad nie ma żadnego znaczenia.
Widziałam też popołudniowe/wieczorne wydanie Panoramy w TVP-2.
Jakiś zlepiarz pozlepiał fragmenty obrad w ten sposób, że tylko wzmocnił antypisowski przekaz nowoczesnych idiotów. Jest to manipulacja i technika stosowana do tej pory przez agenturę w TVN. Dziwi mnie, że redakcja Panoramy pozwoliła sobie na puszczenie tej zaKODowanej propagandy, szczególnie wobec faktu, że od kilku dni szefem TVP-2 jest p. Marcin Wolski. Wiadomo, że nowy szef nie jest w stanie wszystkiego dopilnować, ale mam nadzieję, że ten tekst dotrze i pomoże zmienić całą redakcję Panoramy, bo tam jakby nic się nie zmieniło od wyborów.
Jedną zmianę w TVP-2 oceniam na 6. To wyeliminowanie kretyńskich kabaretów. Nareszcie ktoś wy... idiotę odgrywającego obrzydliwą "Marylkę". Niestety już słyszę, że w jego miejsce PiS wpuści w eter podobny egzemplarz, równie obrzydliwy i denny - Grzegorza Halamę.
Wczoraj TVP-2 przypomniała kabaret TEY z Z. Laskowikiem i B. Smoleniem w Poznaniu. Ten stary występ to mistrzostwo świata, lata świetlne przed tym co widujemy teraz. Niestety młodzież zapewne nie pojmie o czym to było. Rzadko zdarza się człowiek obdarzony takim talentem jak Laskowik. Szkoda, że już nie praktykuje i nie ćwiczy swojego nadprzyrodzonego talentu.
Drugą dobrą zmianą w TVP-2 jest zniknięcie Leszka Millera i jego braci w komunistycznej wierze, od Kalisza do Kwaśniewskiego. Na szczęście.
|
|
22 lipiec 2016
|
|
Alina
|
|
|
|
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
|
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
|
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
|
Bush zbrodniarzem wojennym?
grudzień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
|
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
|
Sprawiedliwy Żyd Krytykuje Politykę USA
styczeń 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
|
|
|