|
"Demokracja liberalna"
|
|
Dla NORMALNEGO człowieka każde pojęcie ma swoje znaczenie.
Głupcy i manipulatorzy - wymyślają określenia pochodne.
Dlatego w PRL-u mieliśmy jakąś " demokrację ludową" - gdy aparat terroru wmawiał Polakom, .że "nie ma dla Polski życia - poza Związkiem Radzieckim".
O w ramach tej retoryki wmawiano nam, że " dzięki sojuszowi ze Związkiem radzieckim - liczymy się w świecie".
Tamten świat odszedł w 1989 roku - gdy wymieniono dekoracje i dawni aparatczycy partyjni głoszą dziś że: "nie ma dla Polski życia - poza Unią Europejską".
Norwedzy pokazali żę można doskonale funkcjonować - po wyjściu z tej chorej struktury.
Teraz Anglicy zrobią to samo.
A ja - myślę z wyprzedzeniem: do kogo - po rozpadzie Unii Europejskiej - przykleją się KANALIE działające dziś na szkodę Polski?
Już dzisiaj widać, że eurokraci nie zamierzają zmieniać swoich przyzwyczajeń. Dalej będą mataczyć, niszczyć współpracę międzynarodową, niszczyć poszczególne państwa.
Bo ich jedynym celem jest trwanie przy władzy! mimo braku kwalifikacji.
Polskie szumowiny "walczą" o powrót "demokracji liberalnej".
Co to oznacza?
Przed 1989 rokiem wydawało nam się, że liberalizm to wolność.
Po nastaniu tak zwanej Trzeciej RP doświadczyliśmy, że współczesny LIBERALIZM TO NICZYM NIEOGRANICZONE ZŁODZIEJSTWO i pogarda wobec społeczeństwa.
Partie głoszące takie hasła należy zdelegalizować tak samo - jak kiedyś zdelegalizowano Komunistyczną Partię Polski.
|
24 czerwiec 2016
|
Artur Łoboda
|
|
|
Niestety parę błędów, Norwegia nigdy nie była w UE więc i z niej wyjść nie mogła, dwa razy w referendum odrzucili chęć przystąpienia. Druga sprawa znam Norwegie i jej mieszkańców bardzo dobrze i swój dzisiejszy dobrobyt zawdzięczają tylko i wyłącznie zyskom że sprzedaży surowców naturalnych, przed ich odkryciem i eksportem Norwegia była nawet zaryzykuje stwierdzenie biednym krajem na tle reszty Europy, a jej mieszkańcy mieszkali w domach które przypominały nasze opuszczone drewniane chatki na wsiach gdzie ktoś kiedyś mieszkał ale od 10lat stoi opuszczone i niszczeje. |
2016-06-24
Shadowless
|
 |
|
Wobec wpisu Gospodarza, w szczegółach, rację ma mój poprzednik.
Lecz problem tkwi, według mnie, gdzie indziej.
Tzw. "City", które jest elementem ujawnionej wobec nas - struktury zarządczej, tzw. "tajnej" - jest, ponoć eksterytorialne w "Londyniszczu".?
A więc, czy Anglia, jako element podporządkowany, owemu "Londyniszczu", podejmuje działania suwerenne, czy realizuje założenia propagandy?
Zobaczymy.
Czy referendum "zadecyduje" o pewnych zdarzeniach, czy posłuży legitymizacji działań, które zorganizowano i zaplanowano, jako z założenia destrukcyjne, ale dla ich inicjatora - w najmniejszym stopniu - dotkliwe.
Zobaczymy i obserwujmy.
Spokojnie.
Tempo jest, póki co, medialnie podkręcane. |
2016-06-24
Magellan
|
 |
|
Z rozpędu użyłem błędnie określenia "wyjścia", a Norwegia NIGDY nie aspirowała do Unii Europejskiej, bo do EWG.
Odrzuciła uczestnictwo w poprzedniczce UE.
Co do drewnianych chat - to zapewne dotyczy to okresu głosowania przeciw wstąpieniu do EWG.
Ale wtedy większość Europy tak wyglądała.
Zamiast polemizować, opiszę tą sytuację w jednym z najbliższych tekstów. |
2016-06-24
Artur Łoboda
|
|
|
|
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
|
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
|
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
|
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
|
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
|
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|