|
"Frankowicze"
|
|
Dla mnie ludzie - nazywani "frankowiczami" - to banda idiotów, którzy mogli skorzystać z doświadczeń "polskiej transformacji", a nie zrobili tego.
Czym była "polska transformacja" - ogromna grandą - grabieżą dokonaną w biały dzień - przy wsparciu polskojęzycznego nieRządu.
Rozumiem, że można się było dać nabrać - na początku lat dziewięćdziesiątych. Ale dziesięć lat później - doprowadzić do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem - mógł tylko idiota
Używam tak dosadnych określeń dlatego, że przestrzegałem znajomych przed oszustwem kredytów we frankach szwajcarskich.
Zapowiadałem również to, że do końca życia nie spłacą tych kredytów!
W odpowiedzi słyszałem uwagi, że "jestem zapóźniony i nie znam się na nowoczesnej ekonomii".
Obyśmy wszyscy byli tak "zapóźnieni" i trzymali się logiki - jako przejawu tego "zapóźnienia".
Większość z osób, które pobrały "kredyty we frankach" - jest w tragicznej kondycji psychicznej - kwalifikującej się do wsparcia psychiatrycznego.
Z tego względu - dalej nie potrafią myśleć rozsądnie.
Wykorzystują to politycy i licytują się - w kolejnych obietnicach przedwyborczych - by pozyskać tą grupę wyborców.
Ja przedstawię Państwu stanowisko "Grupy Kukiza".
Politycznym celem - formującej się od ostatnich Wyborów - "Grupy Kukiza" - jest przywrócenia Polski - Polakom.
Jednym z warunków tego zadania jest przywrócenie w Polsce praworządności.
Po wymordowaniu większości polskich prawników - przez bolszewickich oprawców - co miało miejsce nie tylko w Katyniu i Miednoje, ale w wielu innych miejscowościach ZSRR, eksterminację polskiego sądownictwa - dokończyli stalinowscy oprawcy w powojennej Polsce.
Miejsce sędziów - zajęli dyspozycyjni zbrodniarze i do dziś dnia okupują polskojęzyczny Wymiar Prawa!
Gdyby w Polsce funkcjonowała praworządność - to WSZYSTKIE UMOWY NA KREDYTY WE FRANKACH ZOSTAŁYBY UNIEWAŻNIONE!
Banki nie posiadały ŻADNYCH franków szwajcarskich, a więc nie mogły udzielić kredytu w frankach!
Banki udzielały kredyt w złotówkach, a tylko w umowie zapisywały, że przeliczać go będą po kursie franka szwajcarskiego.
Nieposiadanie przez banki rzeczywistej waluty szwajcarskiej - jest podstawą do uznania, że doszło do celowego oszustwa bankowego .
Najlżejszą konsekwencją będzie przeliczenie wszystkich kredytów - od początku umowy na złotówkowe i dokończenie ich spłaty - w takiej formie.
Moim zdaniem powinniśmy jednak przyjąć bardziej zdecydowaną postawę i uznać, że doszło do oszustwa zagrażającego stabilności Państwa Polskiego .
A w takiej sytuacji postawić przed Sądem Zarządy i Kierownictwa banków i nałożyć tak wysokie kary grzywny - by za długi przejąć te banki i znacjonalizować.
Tak uważają ludzie, którzy popierają Kukiza.
Jedną z pierwszych inicjatyw tej grupy Polaków - będzie przywrócenie w polskich Sądach praworządności i pozbawienie Sędziów - bezkarnej "niezawisłości" od Prawa.
|
|
8 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
|
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
|
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
|
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
|
art 117 KK
czerwiec 10, 2004
Ustawodawca
|
Czy grozi nam światowe załamanie gospodarcze?
maj 15, 2007
przyslał: marduk
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
"Łagodny język propagandy"
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ...
Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
|
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
|
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|