ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przygotowania do ataku na Koreę Północną 
4 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Korporacje i urzędnicy idą po PEŁNĄ WŁADZĘ?  
12 marzec 2021      namzalezy.pl
Rozmowa na pożegnanie Andrzeja Szczepanika 
8 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czy PiStapo poszerzy zakres terroru wobec Społeczeństwa? 
12 lipiec 2020      Artur Łoboda
Przyłapani na gorącym uczynku: Fauci, Gates i Moderna są odpowiedzialni za pandemię COVID 
4 marzec 2024      The Expose
Lejb Fogelman i jego powiązania. Nazywają go nowym królem Polski. Tajemnicza postać. Ma ogromne wpływy i znajomości. 
12 luty 2020      Alina
Wiadomości z linii frontu w Gazie 
3 grudzień 2023     
Nasz świat powoli odchodzi 
6 marzec 2013      Artur Łoboda
VAERS, CDC Data Show, zgłoszono prawie 27 000 zgonów ponad milion urazów spowodowanych przez szczepionkę przeciw COVID 
16 kwiecień 2022     
Przed nami wiosna na przednówku chleb drożeje oraz złoto i benzyna 
28 luty 2011      za www.wiernipolsce.pl - MG
Nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Wrogowie Ludzkości 
4 luty 2022     
Badania ostrzegają przed narastającym kryzysem zdrowotnym: Niemowlęta w domach z dostępem do sieci Wi-Fi są narażone na potrójne ryzyko opóźnień rozwojowych 
24 sierpień 2025     
Szczęście mają te kraje, które mają stanowczych przywódców  
15 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Kiedy osoby starsze i słabe umrą po otrzymaniu szczepionki na COVID 
19 grudzień 2020     
Zapytanie w Trybie Prawa prasowego do Jarosława Jana Pinkasa – Głównego Inspektora Sanitarnego 
12 lipiec 2020     
Zło zawsze będzie rządzić 
5 czerwiec 2021     
Raport ze znikającego państwa 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
A może kolejny "okrągły stół"? 
27 luty 2016      Artur Łoboda
Patrioci amerykańscy powstrzymują kolejną agresję syjonistów  
14 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Polskie ofiary ratowania Żydów

Kiedy w dzieciństwie - dochodziły do mnie pierwsze informacje burzące świadomość społeczną ukształtowaną w komunistycznej szkole - to czułem się wyjątkowo nieswojo.
Jedną z pierwszy - szokujących dla mnie informacji - była ta, że Lenin kazał wymordować rosyjską inteligencję.
Z początku odrzucałem tą wiedzę - jako niewiarygodną, aż nagromadziła się taka ilość faktów, że zaczęły się układać w zamkniętą całość.
I wtedy - już jako nastolatek - prowadziłem własną - edukacyjną "resocjalizację".

Świadomy jestem, że części posiadanej przeze mnie wiedzy - nie zna nikt w Polsce, chociaż wiele osób czuje to podskórnie.
A tak jest z pewnością - w wypadku wiedzy przekazanej Państwu dalej.

W tak zwanych "dyskusjach" - na temat ludzi ratujących w czasie wojny - Żydów, często podkreśla się, że pozostali oni anonimowi - bo "boją się otoczenia".
Ponieważ jest to jeden z elementów perfidnej - antypolskiej propagandy - to wyjaśnię - o co w tym wszystkim chodzi.

Gdyby po Drugiej wojnie światowej - rządy w Polsce objęły demokratycznie wybrane władze to wszyscy ratujący Żydów - byliby na świeczniku moralności.
A dlaczego tak się nie stało?
Najbardziej skrótowo podam, że stało się tak z powodu zbrodniczego przejęcia władzy nad Polską - przez żydowskich komunistów.

Ale zagadnienie to jest dużo szersze i przynajmniej najważniejsze jego elementy - postaram się wyjaśnić.

Po wojnie Stalin chciał się pozbyć - możliwie dużej grupy Żydów, których indywidualizm kolidował z polityką internacjonalistycznego "społeczeństwa radzieckiego".
W pierwszym rzędzie wyekspediował sporą ich grupę do Polski, by tą - najkrótszą drogą - pognać dalej.
Nie bez wpływu na tą politykę - były rokowania światowych syjonistów, którzy obiecali Stalinowi - reprezentowanie jego interesów - na Bliskim Wschodzie.

Nie wszystko układało się po myśli Stalina, bo większość Żydów korzystała z faktu ucieczki z Rosji i nie spieszyła się do Palestyny.
Stalin zdecydował się przyspieszyć akcję i nakazał zorganizowanie serii "pogromów" w krajach - w których zatrzymali się Żydzi.
W 1945 roku - w Krakowie - to komunistyczni milicjanci pobili wszystkich - których uznali za Żydów. Nawet chrześcijan.
W Kielcach - 1946 roku - również milicjanci byli prowodyrami wydarzeń.
Czy coś takiego mogłoby się odbyć - pod demokratycznymi rządami w Polsce?
Na pewno nie!

Lecz ludzie - ratujący w czasie Wojny Żydów - nie dlatego przeżyli, że mieli dużo szczęścia, ale dlatego, że wykazali się bardzo daleko idącą przezornością .
Sam to znam z autopsji domu rodzinnego.
Kiedy dokonały się prowokacje w Kielcach i Rzeszowie - to był to wyraźny sygnał, że nowa władza w Polsce - nie życzy sobie żadnych dyskusji na temat Żydów, a tym bardziej ich ratowania w czasie wojny.
Ludzie ukrywający w czasie Wojny - Żydów widzieli też - jak szmalcownicy, konfidenci Gestapo i pospolici bandyci - zasilali formacje MBP i UB.
Gdyby donieśli na nich jakiemukolwiek przełożonemu - to zniknęliby bez śladu.
Nawet i bez donoszenia na kogokolwiek - wielu polskich patriotów zginęło po wojnie, bo "za dużo wiedzieli" o "nowej władzy".

Inteligentni Polacy - doskonale potrafili rozpoznać - kierunek prowadzonej polityki. I dlatego - bardzo niewielu ujawniło informacje - o ratowaniu w czasie Wojny Żydów.

Z najnowszej historii podam Państwu informację, która niejednym wstrząśnie.
Mianowanie przez Lecha Kaczyńskiego - Wiceministrem sprawiedliwości gorliwego prokuratora stanu wojennego i syna stalinowskiego bandziora - Romana Kryże, było wyraźnym sygnałem, że nic się w Polsce nie zmieniło i ci sami ludzie rządzą od 1945 roku!
Dlatego osoby nazywane: "sprawiedliwymi wśród narodów świata" wolą siedzieć cicho.

Nie boją się swoich "sąsiadów" - jak to insynuuje poststalinowska żydohołota, ale boją się zbrodniarzy z tak zwanego "Wymiaru Prawa", który jest prawną kontynuacją Wojskowych Sądów Rejonowych - mordujących w przeszłości polskich patriotów.
10 czerwiec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Bóg nas opuścił
wrzesień 23, 2003
Artur Łoboda
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Włochy - spór o toaletę
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim

kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
WOJNA

kwiecień 12, 2003
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media