|
Antypolska wypowiedź Komorowskiego!
|
|
W roku 2015 - siedemdziesiąt lat po wojnie - zmuszeni jesteśmy do powrotu - do dyskusji o tamtych - tragicznych latach.
I nie jest nasza wola, bo mamy bardzo poważne problemy ekonomiczne i gospodarcze w Kraju.
Zmusza nas do tego banda przestępców, która poprzez wymuszenie rozbójnicze - chce przejąć rzekomą schedę - po zamordowanych w czasie wojny Żydach.
Nie są to ŻADANI spadkobiercy zamordowanych obywateli Drugiej Rzeczypospolitej, ale pospolici oszuści, którzy "metodą na holokaust" - chcą okraść naiwnych.
A - ponieważ w czasie wojny CAŁY Świat zachodni milczał - wobec zagłady Żydów - to dziś usiłuje znaleźć zastępczych "winnych" - odsuwając jednocześnie odpowiedzialność od Niemców.
Po pierwsze - kwoty - jakie sobie wymyślili oszuści z " holokaust industry" - są wzięte z sufitu.
Po drugie - nie mają do tego żadnych praw spadkowych.
Po trzecie - na całym świecie zasadą jest, że spadek po obywatelach nie pozostawiających spadkobierców - przechodzi na własność państwa, którego są obywatelami.
Ale oszuści z "holokaust industry" tworzą chimerę nazywaną "państwem żydowskim", które nigdzie nie istnieje.
Mamy państwo o nazwie Izrael - które wobec potomków starożytnych Izraelitów - prowadzi politykę identyczną do tej - jaką prowadzili hitlerowcy - wobec osób z kręgu kulturowego wyznającego na bieżąco - lub w przeszłości religię judaizmu.
A - ponieważ na każdym kroku atakowani jesteśmy przez zorganizowane grupy oszustów - wmawiających nam rzekomy "współudział" w zagładzie Żydów - to każde słowo, każdy przystanek - w wypowiedzi głowy państwa - ma fundamentalne znaczenie.
Po napaści sowieckiej na Polskę - większość Żydów zamieszkujących zajęte przez Rosjan tereny Polski - współuczestniczyła w eksterminacji Narodu Polskiego!
Bo tak należy traktować wszystko - co robili dla Rosjan.
Zapamiętajmy wyraźnie, że byli i tacy - który pomagali Polakom, ale była ich garstka!
Z tego powodu śmiem twierdzić, że w wypadku innych planów Niemców i pierwszoplanowej likwidacji Narodu Polskiego - większość populacji żydowskiej - na terenach zajętych przez Niemców - współuczestniczyłaby w mordach na Polakach.
I jestem też pewien, że stworzyliby reprezentację Narodu żydowskiego - do współpracy z Niemcami.
Mam na to niepodważalny dowód.
Po wojnie - żydowscy współpracownicy Stalina wymordowali blisko 200 tysięcy polskich patriotów!!!
To fakt - nie podlegający żadnej dyskusji!
Czy więc zwolennicy skrajnych: komunistycznych i nacjonalistycznych organizacji żydowskich - nie mordowaliby Polaków na polecenie Niemców?
Mamy filmy zrobione przez okupantów: jak jeden Żyd - maltretuje wyniszczonego - drugiego Żyda tylko po to - by przypochlebić się hitlerowskim oprawcom!
Tymczasem - targane przedwojennymi waśniami (Sanacja - Endecja) - społeczeństwo Polskie- nie zgodziło się na żadną formę współpracy z Niemcami - mimo wielu prób i intryg ze strony niemieckiej.
W Jedwabnem doszło do aktu zemsty na zdrajcach, którzy współpracowali wcześniej z zbrodniczym okupantem sowieckim.
A, że akcie zemsty obrywają często niewinni - to i tak się zdarzyło w wielu miejscowościach białostocczyzny.
Pamiętać też musimy, że istniała bardzo poważna obawa, iż bolszewicy mogą niedługo wrócić.
Więc współudział grupy Polaków w wymordowaniu komunistów żydowskich - był naiwną próbą zabezpieczenia się - na wypadek powrotu Rosjan.
Trzeba być największą kanalią,
trzeba być Komorowskim, bądź Kwaśniewskim - by grupę sfrustrowanych Polaków, a może też i też morderców - nazywać "Narodem polskim".
Przy takiej optyce myślenia możemy dziś powiedzieć, że "Naród żydowski niczym nie różni się od hitlerowskich morderców !
Nie musimy rozróżniać, że to czynią władze Izraela, a nie Żydzi rozsiani na całym świecie.
Po analizie historii Żydów - już kilkanaście lat temu stwierdziłem, że opowieści o rzekomej - szczególnej inteligencji Żydów - są brednią, bo od tysiąca lat - przez grabieże cudzej własności - sprowadzają na siebie nieszczęścia.
I przypomniałem historyczne przysłowie, że "kto mieczem wojuje - od miecza ginie".
Plugawe pomówienia wobec Narodu Polskiego - spowodowały Naszą odpowiedź i z tego powodu - większość ludzkości dziś wie: kto stoi za największymi - współczesnymi zbrodniami wobec ludzkości.
Foto: pokój made in Izrael.
Kto mieczem wojuje - od miecza ginie .....
|
|
19 maj 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
|
Generowanie konfliktów i polityka mediów.
Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
|
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
|
Miłość Bli?niego
czerwiec 5, 2003
Maria Zabierowska
|
Czapeczka z przymrużeniem oczka
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
|
|
|