|
Wiele niepokojących sygnałów
|
|
Zdolność przewidywania przeszłości nie jest zjawiskiem nadprzyrodzonym, ale przejawem wysoko zaangażowanej pracy umysłu.
Jasnowidz - niczym indiański tropiciel zauważa ważne dla swoich celów zjawiska, które dla innych osób wydają się nieistotne.
Łącząc cały szereg owych "nieistotnych" śladów - tworzy w swoim umyśle najbardziej realną konsekwencję wydarzeń.
Z końcem lat dziewięćdziesiątych - nieraz pytano mnie o zdanie - na temat przepowiedni Nostradamusa, iż w 2012 roku nastąpi koniec świata.
Dziś już nikt ni pamięta, że przed ową datą często powoływano się na te chore wizje.
W odpowiedzi na to pytanie stwierdzałem, że nie będzie żadnego końca świata, - w postaci globalnego konfliktu, ale istnieje bardzo poważne niebezpieczeństwo wybuchu trzeciej wojny światowej.
Dwa plus dwa równa się cztery. To nieuchronna logika sumowania.
Ale głupcy uważają, że w ich przypadku wystąpi inna zasada matematyczna.
Patrząc na otaczający nas świat - widziałem wtedy dokładną powtórkę z z chaosu lat dwudziestych.
Oszustwa finansowe na globalną skalę, nędzę miliardów ludzi, oraz niszczenie fundamentalnych wartości etyki i kultury.
Pozwolę sobie na stwierdzenie, że właśnie wtedy - w latach dziewięćdziesiątych - rozpoczęła się potajemna trzecia wojna światowa, a jej autorami byli żydowscy "filantropi".
W wyniku nigdy niewypowiedzianej wojny - na świecie zginęło kilka - do kilkunastu milionów ludzi.
I podam Państwu w tym momencie - bardzo prosty instrument kontrolny - prawdziwych intencji głównych, światowych graczy.
Po Drugiej wojnie światowej - Stany Zjednoczone obawiały się potęgi Rosji i dlatego z byłych wrogów uczyniły swoich sojuszników.
Pomogły więc Japonii i Niemcom Zachodnim rozwinąć własne gospodarki - słusznie uważając, że bogate społeczeństwo nie będzie dążyło do wojny, bo kalkulować będzie: ile może stracić?
I zgodnie z tą zasadą: proszę prześledzić dzisiejsze postępowanie Izraela względem Palestyńczyków.
Syjoniści czynią wszystko - by Palestyńczycy kontynuowali walkę. W tym celu burzą palestyńskie domy i duszą gospodarkę Palestyńczyków.
W wyniku takiej polityki - oczywista jest nieustanna walka, a tak zwany "problem palestyński" służy Syjonistom za straszaka wobec całej populacji Żydów - na świecie.
Identycznie było w wypadku działań żydowskich przestępców ekonomicznych w Rosji i na Ukrainie.
Rosja to ogromnie bogaty kraj, który mógłby być najsilniejszym na świecie.
Prócz powszechnego alkoholizmu - znaleźć tam można tysiące wybitnych naukowców, którzy niejedno wnieśli w naukę światową.
Lecz jedynym celem polityki światowej finansjery wobec Rosji - była próba rozkładu tego państwa i zawłaszczenia jego bogactw.
Działo sie to przy pełnym poparciu światowych przywódców.
Nie trzeba być geniuszem - by z takiej polityki wyciągnąć oczywisty wniosek dążenia do globalnego konfliktu.
Wystarczy tylko odłączyć się od prania mózgu - dokonywanego przez - podporządkowane największym światowym gangsterom - media na całym świecie.
W ostatnim czasie dociera do mnie cały szereg niepokojących sygnałów, które świadczą o tym, że cienka linia bezpieczeństwa Polaków - miejscami jest przekraczana.
Dlatego sugeruję powściągliwość i rozsądek w naszym działaniu, a przede wszystkim wzmożoną obserwację świata polityki.
|
|
23 kwiecień 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
USA traci na sile. Spadek Bogactwa USA
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Hipokryzja i zakłamanie, czyli dopaść Farfała
czerwiec 27, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
|
Demonstracja antywojenna na zakończenie Forum Społecznego w Brazylii
styczeń 29, 2003
PAP
|
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
|
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
|
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
|
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
|
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
Zmienić Naród, albo wymówki durniów
czerwiec 10, 2006
Artur Łoboda
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
|
|