ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Wirus nigdy nie izolowany: dyktatura oparta na niezatwierdzonych wymazach” - Stefano Scoglio, kandydat do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2018 roku. 
6 listopad 2020     
Tytuł "TOMASZ LIS W SZPITALU" zapiera dech 
17 marzec 2020      Alina
Może i *luckość by powalczyła, tylko nie wie co to za wróg i gdzie on jest 
23 październik 2023      hens
Dlaczego Izrael stworzył Hamas 
14 listopad 2023     
Kultura wypowiedzi 
24 marzec 2009      Artur Łoboda
Zjednoczenie ruchy robotniczego w PRL 
5 listopad 2014      AS
Transmisja z akcji Stop P(l)andemii 
12 wrzesień 2020     
III Wojna Swiatowa 
11 lipiec 2010      Goska
Prawda ponad wszystko 
1 grudzień 2016     
Piąty stan USA zakazuje rejestrowania szczepień  
19 kwiecień 2021     
Bardzo słabe ogniwa 
26 listopad 2020     
Japonia publikuje szokujące dane na temat osób zaszczepionych i niezaszczepionych na podstawie danych 18 milionów osób 
18 czerwiec 2025      Vigilant Fox
"Ostatnie pokolenie" 
27 kwiecień 2024      Artur Łoboda
Z dużego dymu - mały ogień 
18 luty 2016      Artur Łoboda
Jestem za, a nawet przeciw 
24 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Kultura rugowana 
25 styczeń 2018     
Oni na tym bazują. Niewiedza prowadząca do strachu 
21 listopad 2020     
Sprawa Papały 
1 maj 2012      Kazimierz Turaliński
Najlepszy elektorat Platformy Obywatelskiej 
25 maj 2014     
„Putinokracja” w kolizji z Waszyngtonem. 
3 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Malezyjski problem, czy problem całego świata ?




Malezja jeszcze niedawno była wspominana w światowych mediach, jako jeden z „Azjatyckich tygrysów gospodarczych” dzisiaj jednak kojarzy się raczej z lotniczymi katastrofami niż, z czymkolwiek innym.

Przypadki wydarzają się w naszym życiu często. Do takich zjawisk niestety zaliczyć można także katastrofy, jednak trudno uwierzyć w przypadkowość wydarzenia, jeśli powtarza się ono kilkukrotnie w ciągu jednego roku tej samej osobie lub temu samemu państwu. Malezja, jeśli chodzi o wypadki lotnicze stała się swego rodzaju „czarnym rekordzistą” 2014, zwłaszcza, że wypadki, w których brały udział samoloty malezyjskich linii lotniczych, wydarzały się w coraz to bardziej kontrowersyjnych okolicznościach.

Pierwszy z nich, z udziałem samolotu MH 370, który zaginął z radarów 8 marca 2014 roku uśmiercił załogę, wszystkich pasażerów, wśród nich kilkunastu wysokiej klasy chińskich specjalistów od technologii wojskowych. Do dzisiaj nie odnaleziono wraku, chociaż Chiny zaangażowały w poszukiwaniach niespotykane do tej pory ilości sprzętu i ludzi, a wypadek wydarzył się na obszarze morskim pokrytym wielokrotnie radarami wojskowymi kilku krajów.

Drugi wypadek zdarzył się 17 lipca 2014 roku w jeszcze bardziej kontrowersyjnej sytuacji. Lecący z Amsterdamu do Kuala Lumpur malezyjski samolot MH 17 przelatując nad Polską został przekierowany nad zachodnią Ukrainę i tam zestrzelony. Zanim jeszcze ugaszono pożar wraku media światowe okrzyknęły sprawcami powstańców zachodnich republik Donieckiej i Ługańskiej walczących z samozwańczym rządem w Kijowie. Niestety opublikowane niedawno zdjęcia ze szpiegowskiej satelity należącej do Armii Wielkiej Brytanii wykazują, że samolot zestrzeliły siły powietrzne Ukrainy używając samolotu MIG 29. Badający zdjęcia wraku eksperci z Niemiec już dawno twierdzili, że zgodnie z uszkodzeniami widocznymi na kadłubie samolotu musiał być on strącony za pomocą wielkokalibrowego działka lotniczego i rakiety powietrze-powietrze. Dzisiaj te przypuszczenia potwierdził były agent MI-6 (Wywiad Wielkiej Brytanii) o nazwisku George Bilt przesyłając zdjęcia satelitarne kilu agencjom prasowym i publikując je na Internecie.



http://youtu.be/gWlAARb0fN4


Jakby tego było mało dzisiaj (28 grudnia 2014) zaginął kolejny malezyjski samolot. Z powodu zapadających ciemności wstrzymano poszukiwania wraku i oficjalnie opublikowano listę lecących nim pasażerów. W poniedziałek z rana wznowione zostaną poszukiwania, choć władze Malezji nie dają większych szans na odnalezienie kogokolwiek żywego. W obliczu coraz większej ilości publikowanych faktów, zdjęć i filmów mało, kto wierzy, że zdarzenia te były przypadkowe. Rozpłynięcie się w powietrzu MH 370 i ewidentne zestrzelenie MH 17 przez reżimowe władze Kijowa nie pozostawiają żadnych złudzeń, że akcje te przeprowadziły „jakieś” służby. Komu mogłoby zależeć na takich katastrofach? Przypuszczalne powody pierwszej z nich opisałem zaraz po tym jak zakończono bezowocne poszukiwania

http://www.nasznowyjork.org/5/post/2014/04/teoria-spiskowa-mh-370.html

Druga katastrofa po opublikowaniu zdjąć Georga Bilta nie pozostawia wątpliwości. Zamontowany przez syjonistyczny syndykat zbrodni reżim Ukrainy nie dając sobie rady z powstańcami chciał zrzucić na nich winę za strącenie samolotu, aby uzyskać pomoc wojskową NATO i przekonać opinię publiczną o interwencji Rosji na Ukrainie. Petro Weitzman- Poroszenko (prezydent?), Arseij Jaceniuk (premier?), Oleksander Turczynow, Julia Tymoszenko czy głównodowodzący całym rzezią zachodniej Ukrainy Dmytry Jarosz, swojego żydowskiego pochodzenia jak również konszachtów z „sorosowskimi zbrodniczymi fundacjami” i międzynarodówką banksterską już nawet nie starają się ukrywać.

Dlaczego wybrali malezyjskie linie lotnicze?

Po tym jak w Malezji premierem rządu został Najib Razak kraj ten stał się ewenementem rozwoju gospodarczego. Powodem tego stały się kolejne wprowadzane przez niego prawa promujące działalność przedsiębiorstw lokalnych. W 2012 roku Sąd Najwyższy Malezji ogłosił również wyrok wzywający społeczność międzynarodową do ścigania Georga Busha, Dicka Cheneya i innych członków rządu USA za zbrodnie wojenne dokonane na narodzie irackim.

http://www.foreignpolicyjournal.com/2012/05/12/bush-convicted-of-war-crimes-in-absentia/


https://www.youtube.com/watch?v=HP55OMZbM6Y#t=44


https://www.youtube.com/watch?v=mmpAVOvMf94

Wysłano za nimi oficjalny międzynarodowy list gończy i spora ilość mediów azjatyckich pisała na ten temat przez kilka tygodni od ogłoszenia wyroku.
Oczywiście pozostające w syjonistycznym władaniu media dostępne w naszej części świata prawie nie wspominały o tym, tak „błahym wydarzeniu”.


Jednak ostanie posunięcie Najiba przeszło granice wytrzymałości banksterów. Miał on „czelność” w 2013 roku w swoim własnym kraju wprowadzić ustawę dającą specjalne prawa rdzennym obywatelom Malezji prowadzącym swoje własne przedsiębiorstwa, tym samym nakładając dodatkowe opłaty i podatki na rozbestwione do tej pory zagraniczne korporacje wysysające z Malezji zyski i wykorzystujące malezyjskiego pracownika do granic możliwości (podobnie jak obecnie w Polsce?). Jego działanie szczególnie dotknęło zagraniczne firmy finansowe i banki. Tragiczne wypadki malezyjskich samolotów, oprócz doraźnych celów lokalnych syjonistycznych watażków takich jak Weitzman-Poroszenko, doprowadzają także do poważnych kłopotów przemysłu turystycznego w Malezji, a jest on znaczącym źródłem dochodu i zatrudnienia. Aż 12% ludności Malezji zatrudniana jest w tej branży i utrata przez sporą ich część pracy może doprowadzić łatwo do „malezyjskiego Majdanu” zwłaszcza, że próby destabilizacji politycznej w tym kraju miały miejsce zaraz po ogłoszeniu niewygodnych dla banksterów ustaw.
Po dzisiejszej, trzeciej z kolei katastrofie w tym roku malezyjskich linii lotniczych trudno będzie przekonać turystów do odwiedzania tego pięknego kraju. Czy załamie to działania premiera Najiba nastawione na pozbycie się z Malezji morderczego uścisku syjonistycznej banksterkiej kabały? Jego przemówienia w malezyjskim parlamencie raczej świadczą przeciwnie. Może natchną kogoś ze świata polskiej polityki do rozpoczęcia podobnych działań i podążenia za wzorem Viktora Orabana na Węgrzech i Najiba Razaka w Malezji .
W końcu rozbili nam także już dwa samoloty, a „seryjny samobójca” nie został jeszcze schwytany. Czas na wskazanie palcem winnych i wyciągnięcie konsekwencji.
MW


http://www.nasznowyjork.org/cosie-dzieje-w-polityce.html



-
29 grudzień 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
PAMIĘĆ NARODU
luty 5, 2003
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Specjalne stosunki
maj 22, 2006
z Prawica.Net przysłał Marek Olżyński
Szantaż, gro?by bezprawne ...
grudzień 1, 2003
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media