|
Zapętlona prowokacja
|
|
W poprzednim artykule pisałem o podstępie Prezydenta Krakowa - Jacka Machrowskiego, który w ogłoszonym referendum pyta o zwiększenie inwigilacji mieszkańców za pośrednictwem monitoringu.
Jeżeli Krakowianie wyrażą na to zgodę to "władza" otrzyma ogromne narzędzie inwigilacji, a gdy się temu sprzeciwią to ewentualne burdy zrzuci się na karb głosujących.
Nikt jednak nie skomentował tej haniebnej zagrywki Majchrowskiego.
Największe burdy w Krakowie robili do tej pory Anglicy, których wielkim łukiem omijała Straż Miejska i Policja. W tym samym czasie karała Polaków, którzy przez nieświadomość wyszli z kuflem piwa poza obręb ogródka kawiarnianego.
Natomiast bójki młodzieży - zgrupowanej wokół kibiców piłkarskich - są skutkiem ogromnego ciśnienia psychicznego - wynikającego z braku jakichkolwiek perspektyw życiowych.
Do tej sytuacji dołożył się właśnie Jacek Majchrowski, który jako Wojewoda Małopolski - z ramienia SLD, rozkładał na łopatki i likwidował kolejne zakłady pracy.
Doskonale natomiast radzili sobie wspólnicy tego człowieka i przejęli wiele nieruchomości Skarbu Państwa, oraz Gminy Kraków.
Jakkolwiek nie zagłosują Krakowianie 25 maja 2014 roku to będzie to użyte przeciw nim.
Bo monitoringiem nie zmieni się sytuacji życiowej młodzieży i dalej będzie sfrustrowana.
A skoro już wspomniałem o haniebnej - antyspołecznej zagrywce to zwrócę uwagę na bardzo ważny aspekt, który od dłuższego czasu oczekuje na wyjaśnienie.
W ostatnich latach obserwujemy szereg amerykańskich ataków na kraje muzułmańskie.
Dokonywane one są pod pozorem walk wewnętrznych. Lecz w takie przyczyny wojen wewnętrznych, wierzyć mogą tylko ludzie naiwni.
Taka strategia jest starą - sprawdzoną taktyką CIA.
Na jej podobieństwo postępuje ostatnio Putin.
Każdy taki atak zaczyna się od zakwestionowania legitymacji kulturowej atakowanego.
W wypadku Naszego Kraju - od 25 lat plugawi się narodową kulturę i wszczepia poczucie jej niższości wobec innych kultur.
Czyni się to dlatego, że już dawno powstał plan rozbioru Polski, a ten możliwy jest dopiero po zniszczeniu żywotnych sił narodu.
Preludium do tej akcji stanowiła sprawa Jedwabnego.
Niczego wtedy nie wyjaśniono, ale pod adresem Polaków padło wiele kalumnii.
Jednak na tym się nie skończyło. Dalej kontynuowana jest akcja wmówienia społeczności międzynarodowej, że Polacy są "antysemitami" - co służyć ma uzasadnieniu niszczenia Polski.
Ponieważ tego typu prowokacje spotkały się z natychmiastowym odzewem środowisk patriotycznych, to skończyło się na tym, że żydowscy prowokatorzy wiele na tym stracili - gdy pojawiły się publikacje o współudziale Żydów w terroryzowaniu ludności żydowskiej przez nazistów, a także o udziale Żydów w zbrodniczym systemie stalinowskim.
Skoro nie można wejść drzwiami frontowymi - robi się to od zaplecza.
Od pewnego czasu lansuje się w Polsce wszelkie dewiacje seksualne - w czym uczestniczy również Rząd Donalda Tuska.
Jeżeli na to się zgodzimy to spora grupa młodzieży będzie miała problemy z tożsamością i społeczeństwo ulegać będzie stopniowej degeneracji.
W końcu - Starożytny Rzym właśnie z tego powodu upadł.
W wypadku protestów przeciwko szerzeniu patologii, Polacy oskarżeni zostaną o homofobię - co właśnie ma miejsce.
Od homofobii do faszyzmu biegnie prosta droga. A potem będą oskarżenia, że zawsze tacy byliśmy, że pomagaliśmy Hitlerowi i w ogóle zasługujemy na wszystko - co najgorsze.
To jest właśnie haniebna taktyka realizowana przez żydohołotę, która "wyssała nienawiść do Polski - z mlekiem swoich matek".
Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie - wymienione wyżej kalumnie, wprowadza w obieg publiczny tak zwana Krytyka Polityczna.
To grupa neotrockistów, których niczego nie nauczyła historia.
A czy nas nauczyła czegoś historia?
Skoro rządzą nami łajdaki pokroju Donalda Tuska to jeszcze wiele Polacy muszą się nauczyć.
Niestety - na własnej skórze.
|
|
23 maj 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zapraszamy do Toronto
kwiecień 4, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
|
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
|
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
|
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
|
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
oczekiwanie
perelka
|
Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere
luty 11, 2006
Adam Sandauer
|
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
|
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
|
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|