ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Paradoks walki o władzę w USA 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Cisza i kobieta 
24 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Podsłuchy w Polsce. 
19 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Wejdę na wybrane wzgórza 
16 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Konieczna de-bizantyzacja życia publicznego 
10 luty 2016      Artur Łoboda
Krztusiec i inne choroby... 
4 grudzień 2024     
Publiczne wezwanie do poprawienia Regulaminów w Programach Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2013 
7 grudzień 2012      Artur Łoboda
Naziści tacy jak my 
25 czerwiec 2021      Roberto J. De Lapuente
"Europa wzywa Polskę" 
8 sierpień 2017      Artur Łoboda
Bramy Valhalli - na motywach Święta Rękawki 2011.  
24 kwiecień 2012     
Kolejne kłamstwa na temat "grypy hiszpanki"  
11 grudzień 2020     
Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego 
11 marzec 2017      Jerzy Zięba
Karać, czy leczyć? 
25 wrzesień 2013      Artur Łoboda
Naiwność Brauna? 
5 kwiecień 2025      Artur Łoboda
"Izrael będzie musiał zmieść Europę z powierzchni ziemi" 
15 marzec 2010      Rebel
Oni decydują o losach Europy i Naszym życiu 
28 czerwiec 2018      SośnierzTV
Dwóch frajerów cd. 
28 styczeń 2018      Artur Łoboda
Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego 
24 marzec 2015      Artur Łoboda
Przypadki Zygmunta Jana Prusińskiego Biały blues poezji 
27 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Katalońska przestroga 
3 październik 2017      Artur Łoboda

 
 

PRLowski zamordyzm.

PRLowski zamordyzm.
2011-04-18
Stalinowskie metody z tzw. III RP jest nadal stosowany wobec społeczeństw Polskich.
Trochę wstecz.
Na Stalinowskich bagnetach 17 września 1939r w granice Polski weszła zbrodnia poprzez
mordy Polskiej inteligencji układ Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939 r.
Następnie tzw. wyzwolenie poprawnie okupacja jak i selekcja narodu nastąpiła po 1945r.
Sowieci wprowadzili mi. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego (MBP)
Już od marca 1946 terenowe jednostki UB wraz z oddziałami LWP, KBW, WOP, MO i ORMO podporządkowane były wojewódzkim komisjom bezpieczeństwa, podległym Państwowej Komisji Bezpieczeństwa.
Z raportu, jaki w tymże 1945 roku Nikołaj Sieliwanowski pisał do Ławrientija Berii wiadomo, że Żydzi stanowili 18,7% wśród ogółu pracowników MBP, ale aż 50% wśród zajmujących stanowiska kierownicze [2]. mi. żyd pułkownik NKWD Stolzman spolszczone
nazwisko Kwaśniewski ojciec - Izaak Stoltzman obecnie Aleksandra Kwaśniewskiego prezydenta wasalskiego Kraju nad Wisłą ( polecam muj artykuł „ Saga rodu Kwaśniewskich”)
Durzy wpływ na obecną propagandę ma Michnik żądający od narodów Rzeczypospolitej Polski aby ‘Mówić o przyszłości a nie przeszłości” czego się boi.
Adam Michnik - Aaron Szechter - (wróg 1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, komunista, arcy-bydle; tajny agent UB i SB od 1968 roku, bliski współpracownik gen. SB Kiszczaka; członek i uczestnik - "Klub Krzywego Koła"; klub skupiał elitę intelektualną, miał na celu prowadzenie dyskusji ideologicznych [m.in.: Jan Józef Lipski, Witold Jedlicki, Aleksander Małachowski, Stanisław Ossowski, Paweł Jasienica, Antoni Słonimski, Jan Olszewski, Aniela Steinsbergowa, Adam Michnik, Anna Rudzińska, Jerzy Kornacki, Adam Schaf]; członek KOR - żydokomuna [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego; członek tzw. "komisji Michnika" - [skład: Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer, Adam Michnik, Bogdan Kroll], która działała na terenie MSW mając dostęp do najtajniejszych materiałów w okresie od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 roku; [ojciec: Szechter agent NKWD i UB, stalinowiec, fanatyczny komunista, jeden z przywódców Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy konsekwentnie dążyła do rozbicia Polski, oderwania wielkiej części jej ziem i przyłączenia do już rusyfikowanej skrajnym sowieckim terrorem wschodniej Ukrainy. Aresztowany i skazany w tzw. procesie łuckim za szpiegostwo na rzecz Związku Sowieckiego]; ...po więcej informacji zapraszamy tu => > http://www.polonica.net/czerwone-zyciorysy_Michnik.htm) brat: Stefan Szwedowicz - zbrodniarz UB, sądowy morderca, wielokrotnie wydawał wyroki śmierci na polskich narodowych bohaterów, żołnierzy AK, WiN, NSZ]; ojciec: Szechter agent NKWD i UB, stalinowiec, fanatyczny komunista, jeden z przywódców Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Komunistyczna Partia Zachodniej Ukrainy konsekwentnie dążyła do rozbicia Polski, oderwania wielkiej części jej ziem i przyłączenia do już rusyfikowanej skrajnym sowieckim terrorem wschodniej Ukrainy. Aresztowany i skazany w tzw. procesie łuckim za szpiegostwo na rzecz Związku Sowieckiego]
W sumie MBP podlegało wówczas 265 tysięcy funkcjonariuszy różnych służb. Ofiarami inwigilacji i działań operacyjnych MBP padło 5 200 000 obywateli polskich, którym założono akta osobowe - czyli prawie 1/5 społeczeństwa.
Nazwiska znanych członków MBP Marcel Reich-Ranicki ,Julia Brystiger ,Józef Czaplicki Anatol Fejgin ,Adam Humer ,Julian Konar ,Grzegorz Korczyński ,Mieczysław Mietkowski Henryk Palka ,Jan Ptasiński ,Józef Różański ,Roman Romkowski ,Stanisław Radkiewicz Józef Światło oczywiście ci w większości żydowscy zbrodniarze dobierali sobie pomagierów którzy wylewali poty w trakcie zbrodniczych przesłuchań.
Kto wchodził w skład tych jakże często maniaków znęcania się nad przesłuchiwanym,
kryminaliści, folksdojcze, parobkowie oraz małorolni analfabeci.
Co nie wymordowali to zmusili do ucieczki, ludzie ratowali co najcenniejszego „ życie”.
Na zakończenie tych historycznych wspomnień dodam że zbrodniarze Stalinowscy
za uchodźcami wysyłali swoich konfidentów których także umieszczali w tzw. placówkach dyplomatycznych celem niszczenia Polonii, obecnie MSZ Sikorski np. opluwa Kobylańskiego.
Parę lat temu pisałem artykuł „ Pałacowe przewroty” ogólnie o wykorzystywaniu
Polskich narodów przez żydostwo do przejęcia władzy w Polsce.
Z smutkiem przy dzisiejszej wiedzy stwierdzam że ten żydowski sen się spełnił pytanie kiedy zmienią nazwę kraju nad Wisłą na „ Judeopolonię”.
Pozwoliło im na to przejęcie ruchu społecznego ogólnie nazywanego Solidarność.
Najpierw współpraca z bezpieką następnie Magdalenka a okrągły stuł to komedia w kilku
aktach dla gawiedzi lub jak kto woli gojów.
I wielki sukces 1989r prezydentem zostaje Stalinowski konfident szef junty wojskowej
Jaruzelski zbrodniarz narodów Rzeczypospolitej Polski premier, spolszczone nazwisko
tzw. Mazowiecki- (Icek Dikman) kolaboruje z okupacyjną żydo-bolszewicką władzą w latach stalinowskich w postaci współpracy z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przez NKWD, wiceprezesem której był Tadeusz Mazowiecki;
Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman) organizował i współtworzył także KIK - Klub Inteligencji Katolickiej [katolewica]; ( coś nie tak jest z sporą częścią katolików, niedawno Ludwik Dorn przyjął chrzest, nawrócenie wątpliwe.
Te towarzystwo w szybkim tempie przejęło dorobek wielu pokoleń.
Polskojęzyczne media krzyczą Polska jest wolna, fakt, Kwaśniewski, Miller mają w łapach najwyższe stanowiska w kraju, hasło komuno wróci się ziściło.
Finał podpisują akt poddaństwa z tzw. WE, wejście Polski do UE 1-V-2004.
Polecam- Wyższość konstytucji nad pozostałymi krajami w UE
http://www.youtube.com/watch?v=KqZWbsEDWP4
Historia zatoczyła koło- fragment książki Historia Polski 1914-1939 Henryka Zielińskiego.
W grudniu 1918r powstaje Komunistyczna Partia Robotnicza Polski str. 63 cytat: Dlatego też za bezprzedmiotowe a nawet szkodliwe uważała KPRP wówczas dążenia do tworzenia niepodległych państw narodowych, spełnił się testament Hitlera i Stalina.
Polska utraciła suwerenność.
Skutki tzw. Przemian- plan tzw. Balcerowicza- Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz -
(wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, świnia Orwell'owska, polakożerca, fanatycznie i zajadle nienawidzi polskości, Polaków i Polski, członek PZPR od 1969, , mason, globalista, agent Sachsa i Sorrosa, główny "rabin" żydolichwy w Polsce; Od 1995 do 2000 roku był przewodniczącym Unii Wolności. ( zażydzonej partii z konfidentami nazywającymi się patriotami.
Zniszczył setki tysięcy rodzinnego rzemiosła, utrata bankowości, przemysł przejęty przez
bezpiekę i żydokomunę wszystko co małe to piękne ,hasło zdrajców Rzeczypospolitej Polski.
Wolna Polska !!!!!!!!!!!!!!
Miliony najlepiej wyszkolonej Polskiej młodzieży parobkami w zachodnich obozach pracy.
Takich obozów pracy nie brakuje w kraju.
Poziom szkolnictwa wyrównał dna, 30% głodujących dzieci.
Wielomilionowe bezrobocie, brak dostępu do specjalistów lekarzy, bezdomność to tylko nieliczne przykłady zniewolenia.
Jest także taki zamordyzm jak działanie na psychikę, stosowaną przeważnie w sądach, prokuraturze, korporacje urzędnicze także nie gardzą takimi sposobami.
Chciało by się krzyczeć Polsko pobudka, tak Polsko jak i Polacy.
Lecz obecnie patrzę z ironią na Polaków w opiece społecznej.
Dzieciarnia w domach głodna, biorą po kilkadziesiąt złotych z gębom uśmiechnięta od ucha do ucha. Parę złoty rodzinnego mają na koncie bankowym pytanie kto wziął łapówę żeby ta biedota miała założone konta.
W komentarzach pod artykułami aż śmierdzi od żydostwa, komuchów, konfidentów którzy potrafią zgnoić każdą obiektywną wypowiedz.
Podobne chamstwo jest także na tak zwanych stronach Internetowych.
Faszystowsko- Stalinowska cenzura nie dopuszcza do zamieszczania artykułów czy opinii na stron samozwańczo nazywającymi się „ Patriotyczne”, jakże ich jest wiele.
Lecz trochę optymizmu, w ramach rekompensat i odszkodowań Kościół otrzymał ponad 65 tys. 537 ha i ponad 143,5 mln zł. Setki milionów dla mniejszości Niemieckiej która stawia pomniki wdzięczności Faszystowskim okupantom.
Konstytucja- Artykuł 27 W Rzeczypospolitej Polskiej językiem urzędowym jest język polski.
Na Śląsku nazwy wsi, miast dwujęzyczne, czy koś w Niemczech widział dwujęzyczne nazwy.
W niszczeniu spójności terytorialnej kraju także ma swoje zasługi Her Tusk.
1992r Tusk żąda odłączenia Kaszub z stolicą w Toruniu proponuje granice własną armie.
Obecnie krzyki Niemieckie na Śląski, konstytucja na śmietniku- Artykuł 3
Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym.
Armia ćwiczy okupację Iraku, Afganistanu na pobożne życzenie żandarma świata Żydoameryki.
Ostatnie informacje oddziały Gromu w Libii.
Antyterroryści mają sukces, pobili rekord tłukąc 83 letniego starca, poprzedni rekord to 70 letnia kobieta i wnuczka na tzw. glebie, terror jak za Stalina i Hitlera.
A przepraszam nie mogę odebrać sukcesów UB, SB i innym żydokomunistycznych zbrodniarzom.
Jesienią wybory, kandydaci okopanci , wybór bez wyboru przy Stalinowskiej szalejącej cenzurze
nie może przebić się z prawdą o sytuacji kraju nad Wisłą.
Mniejszość narzuca swoją wolę większości głodującemu narodowi.
Niepoprawni polityczne prześladowani jak za czasów Faszystowsko- Stalinowskich czasów.
Nawet w trakcie rocznicy pomordowanych 96 osób tłuką uczestników upamiętniających zbrodnię.
Parady zboczeńców, parady miłośników zwierząt lecz nie w obronie Polskich dzieci.
Hanna Gronkiewicz Waltz zakazuje Polskiej młodzieży śpiewania patriotycznych piosenek na ulicy warszawskiej ( pamiętacie film „ Zakazane piosenki”).
Hanna Gronkiewicz-Waltz - Hajka Grundbaum - (wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, mason, globalista, świnia Orwell'owska, agent światowej żydofinansjery)

„ Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony" -Ojciec Chrzestny mafii, D.Tusk, -2007 r.
To jest Polska właśnie.
Przepraszam za optymizm czy na pewno to jeszcze Polska, a może wschodni land IV Rzeczy.

Bogusław Maśliński

Źródło:
Terror SBecki w tzw III RP http://gazetapolska.tv/
Wojciech Wrzesiński (red.), Drogi do Niepodległości 1944-1956/1980-1989. Nieznane źródła do dziejów najnowszych Polski. Wrocław 2001, dok. nr 246.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ofiary_represji_komunistycznych_w_Polsce_1939-1989 brak danych mordów po 89r gdzie zamordyzm tzw. III RP mordował księży opozycję.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Bezpiecze%C5%84stwa_Publicznego#Rodow.C3.B3d_s.C5.82u.C5.BCb_specjalnych_w_powojennej_Polsce
http://www.foxitsoftware.com For evaluation only.
http://www.scribd.com/doc/40408462/%C5%BCyd-komunista-stalinowiec-agent-NKWD-Tadeusz-Mazowiecki-Icek-Dikman
(zob. "Wrocławski Tygodnik Katolicki" nr 5, 27. 09. 1953 r.).
znaleźć film „Wrocławski układ”
Wyższość konstytucji nad pozostałymi krajami w UE
http://www.youtube.com/watch?v=KqZWbsEDWP4
http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=3
http://www.youtube.com/watch?v=PFc6b3ClW6Q&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vYo6AdTdf30
Tzw. TVP, pogarda dla narodu Polskiego- http://www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug
18 kwiecień 2011

Bogusław 

  

Komentarze

  

Archiwum

KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
KTO RZˇDZI ŚWIATEM?
styczeń 24, 2004
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Ejszyszki"
maj 28, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
Żegnaj mój świecie
marzec 5, 2008
Artur Łoboda
Zniewolony umysł
grudzień 29, 2003
Artur Łoboda
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wizja Polski według PO
czerwiec 19, 2005
PAP
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media