|
Czy ten głos kogokolwiek obudzi?
|
|
W 1939 roku europejską opinię publiczną atakowano kłamstwami, jakoby Polacy gnębili Niemców zamieszkujących tereny Polski.
Dziś widzę komentarze w Internecie, pisane po niemiecku - że przez polskich nacjonalistów doszło do wypędzeń z Prus Wschodnich i że w latach trzydziestych - wspólnie z Anglią i Francją dążyliśmy do zdobycia terenów niemieckich - czemu przeciwstawił się Berlin.
Inne źródła manipulacji twierdzą, że to my dokonaliśmy pogromów na Żydach.
W zasadzie już nie ma co żałować Polaków - bo sami są sobie winni.
A skoro nie ma powodu by nas żałować to można z nami zrobić - co się chce.
Wiele lat temu doszła do mnie wiadomość, że w 2015 roku ma dojść do wojny światowej.
Można oczywiście zignorować wszelkie przepowiednie - gdy żyjemy w świecie racjonalizmu.
Ale ten świat racjonalizmu zmusza nas do poprawnej analizy otaczającej sytuacji politycznej.
Stany Zjednoczone przechodzą największy kryzys w historii. Dużo większy od tego z 1928 roku.
Jedynie świadomość skutków zaniechania działań politycznych i finansowych powoduje, że dziś Rząd USA usiłuje osłabić negatywne skutki upadku gospodarczego.
Ale lekarstwo jest gorsze od choroby.
Dodrukowywanie pieniędzy, pompuje bańkę deficytową, która porani w przyszłości wiele Narodów Świata.
Sytuacja polityczna i gospodarcza Świata bezdyskusyjnie dowodzi, że wojna jest tylko kwestią czasu.
Wojny o zasoby energetyczne trwają już od dawna.
My w tej całej rozgrywce nie liczymy się w ogóle.
Dziwi mnie że Polacy zapominają skali cierpień - jakich doznali w czasie wojny.
Niewyobrażalne bestialstwo jakie nas dotknęło ze strony sąsiadów powinno niczym syrena alarmowa wzywać do rozsądku każdego dnia.
Pamięć zdrady przez sojuszników zachodnich i późniejszego - cynicznego wykorzystywania poświęcenia Polaków - do utrzymywania zdobyczy terytorialnych Imperium Brytyjskiego - powinny być wyryte w umyśle każdego Polaka.
W przeszłości wielokrotnie zadawałem sobie pytanie:
co by zrobili Polacy, co by zrobił nasz Rząd - gdyby w 1936 roku potrafił przepowiedzieć późniejsze wydarzenia?
Czy potrafilibyśmy się skutecznie przygotować do odparcia agresji?
Najbliższe lata doprowadzą do tragicznej wojny - która może pochłonąć dziesiątki - o ile nie setki milionów istnień ludzkich.
Wojnę tą przyspieszy destabilizacja sytuacji politycznej w istotnych dla układu sił na świecie państwach.
Na pewno rozruchy w krajach arabskich są katalizatorem zaostrzenia sytuacji politycznej.
Nasze Państwo jest ważne tylko ze względu na swoje położenie geograficzne, albowiem gospodarczo i politycznie jesteśmy bankrutami.
Co możemy dziś zrobić?
Po raz pierwszy w historii III RP oddać rządy w ręce Polaków.
Jeżeli tyle partii deklaruje swój patriotyzm to nie powinno być z tym problemów.
Powinniśmy stworzyć Front Obrony Polski, który będzie zrzeszał wszystkich ludzi uważających siebie za Polaków.
W ramach tego Frontu powinna istnieć proporcjonalna reprezentacja wszystkich grup etnicznych. W szczególności Ślązaków, Kaszubów, Rusinów, Łemków Ukraińców, Polskich Żydów.
Warunkiem uczestnictwa we Froncie Obrony Polski winna być deklaracja działania na rzecz wspólnego dobra wszystkich obywateli Naszego Państwa.
Oczywistą staje się również legitymacja do reprezentowania konkretnych środowisk oraz jawność pochodzenia etnicznego - co byłoby niezbędne dla zablokowania prowokatorów.
Powyższe wezwanie nie jest nierealne. Wymaga tylko porzucenia gnuśności i rezygnacji z doraźnych korzyści na rzecz przyszłości Narodu.
Czy znajdą si w Polsce siły do realizacji tego zadania?..... czy też Państwo Polskie już nie istnieje?
|
|
6 marzec 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
|
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
|
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
|
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
|
HAARP straszna broń
luty 12, 2005
Goska
|
Co pokażą Serbowie?
Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
|
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
sukiennice
luty 7, 2006
|
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
|
Mrzonki a rzeczywistość w kryzysie globalnym
maj 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Masoneria (3) Wielki Światowy Spisek
listopad 26, 2003
|
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
|
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze
..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
|
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|