ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wiktor Czarnecki poleca DŻWIĘK ŁOTROWSKI Wiesława Sokołowskiego 
29 czerwiec 2014      www.trwanie.com
Marian Kowalski - przemówienie Anty KOD, 23.01.2016 r.  
24 styczeń 2016     
Poland Attacked by Cultural Marxists - Atak na Polskę - Max Kolonko Tells It Like It Is on MaxTV  
28 luty 2017      MaxTVNews
Niezależne media? Dorota Kania w Kaliszu l  
11 marzec 2016     
Polski Rząd musimy sobie dopiero "wyhodować" 
14 lipiec 2016      Artur Łoboda
Mord rytualny na polskiej kulturze 
10 lipiec 2014      Artur Łoboda
Dyktatura trójpodziału władzy 
19 grudzień 2017      Artur Łoboda
Nie płacz Ewka  
12 sierpień 2015     
Pamięci Ryszarda Kaczorowskiego 
20 kwiecień 2010      Artur Łoboda
FDA odwraca kota ogonem.
Dziś odrzuca wyniki testu przeciwciał COVID.
To istne szaleństwo
 
8 lipiec 2021     
Produkcja Nafty Iraku Nabiera Rozmachu 
11 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zaawansowany stan rozkładu Państwa Polskiego 
13 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta trzecia 
10 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Wywiad Kanału zero z Kamratami 
2 styczeń 2026      Artur Łoboda
Czyżby nowa odsłona "Sonderaktion Krakau" (???) 
31 styczeń 2016      Krzysztof Pasierbiewicz
POGODNI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!!  
28 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Wynieść z domu - co tylko się da 
10 styczeń 2013      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NOC W TEATRZE - część druga  
27 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kołodko zaczyna mówić prawdę o stanie polskiej gospodarki 
3 grudzień 2011      Grzegorz Kołodko
Co wiemy o koronawirusie 
13 marzec 2020      Artur Łoboda

 
 

Zawsze kontrolowany

Internet byl zawsze kontrolowany. Nie tylko internet jest kontrolowany, ale ludzie siedzacy przy komputerze tez sa kontrolowani bardzo czesto. Szczegolnie ci ludzie, ktorzy udzielaja sie na forach, na blogach i ci ktorzy szukaja roznych wiadomosci w internecie. Ja pierwszy raz przekonalam sie, ze jestem kontrolowana, jak w 2003 roku pisalam na forum "Ploty". Napisalam krotki tekst i kliknelam, zeby go wstawic na forum. Jak tekst ukazal sie na forum, to jego tresc byla zmieniona. Oczy ze zdziwienia zrobily mi sie okragle, bo sens tekstu, ktory napisalam byl zupelnie zmieniony i wypaczony.

Bardzo czesto zmnieniaja tez tresc i sens artykulow. Artykul pozostaje w sieci, ale ma on juz inna tresc. Tak sie stalo z artykulem o polskim urzadzeniu do wytwarzania fal, ktore sluza do unicestwiania zdechlych kurczakow i azbestu. Artykul o tym znalazlam zaraz po smierci prezydenta Kaczynskiego, ktory wydal 20 marca 2010 roku zezwolenie na uzywanie tej aparatury w Polsce. Wydal takie zezwolenie 20 dni przed smiercia. Znamienne !!!
Skopiowalam ten artykul i wysylalam link ludziom. Okazalo sie, ze pod linkiem byl artykul, ale kompletnie zmieniony i niewiadomo o czym. O generatorze fal i jego zastosowaniu w Polsce nie ma ani slowa.
Kiedys tez znalazlam historie firmy HAARP. Wtedy jeszcze nie bylam taka madra, zeby kopiowac wazne rzeczy. Kiedy po kilku dniach chcialam cos sprawdzic w tym artykule, to okazalo sie, ze artykul jest czesciowo zmieniony w najwazniejszych punktach. Kiedy ten sam artykul sprawdzilam po kilku latach, to okazalo sie, ze jest caly zmieniony. Juz nic nie mozna sie z niego dowiedziec, a gazete, w ktorej on sie ukazal - zamkneli. Zostalo tylko archiwum, ktore jest pozmieniane.

Najbardziej pilnuje teraz tego artykulu : http://www.bbc.co.uk/polish/ciekawostki/story/2004/10/041006_faces.shtml
Bardzo duzo mlodych ludzi wierzy w to, ze na Ziemi mamy istoty z obcych cywilizacji. Takie czlekopodobne okazy mozna przeciez wyhodowac na Ziemi i robi sie to na pewno. Powyzszy artykul pokazuje, jak mozna niektorym ludziom zmieniac twarz i cala fizjonomie. Turka mozna przemienic na czystego Niemca. Jak wygladal M. Jakson to chyba wszyscy wiedza. Na jego przykladzie dowiedzielismy sie, ze zmienic mozna nawet kolor skory. Jakie wiec hybrydy sie hoduje i wypuszcza miedzy nas, to wielki czas sobie to uzmyslowic !

Do tego dochodzi jeszcze likwidacja stron. Bardzo czesto zaraz po przeczytaniu. Wtedy trzeba byc swiadomym tego, ze jest sie kontrolowanym. Jezeli ja czy ktokolwiek przeczyta jakis artykul, bo znalazl go sobie w sieci i po chwili nie moze tego artykulu otworzyc drugi raz lub zniknal on z sieci, to znaczy, ze ktos z nami czytal ten artykul i byl on na tyle niebezpieczny dla wladzy, ze ta ze wladza go natychmiast zablokowala lub usunela. Takich przypadkow ja osobiscie mialam cala mase w czasie swoijego zycia internetowego.
4 lipiec 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tak Bartoszewskiego podsumowuje Nasz Dziennik ojca Rydzyka. Nie kopcie wiec Rydzyka, bo wygladacie w tym smiesznie.
październik 6, 2007
.
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
"Dwutysiącletnia mądrość Kościoła"
grudzień 8, 2006
Życie Krakowa
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media