|
Zakrzyczana prawda
|
|
Jak "imponujaca" jest zacieklosc ludzi, ktorzy zakrzykuja prawde. Podejmuja sie tego nawet wtedy, jak o faktach nie maja zielonego pojecia. Zawsze licza sie tylko wytyczne rzadowe i dla rzadu tacy ludzie dzialaja, bo dla nich rzad i niektorzy ludzie to wyrocznia.
2006 rok : http://www.youtube.com/watch?v=DpHZ-c3kw98
Ktos kiedys zalozyl, ze powtarzane klamstwo staje sie prawda. XXI wiek zaowocowal i potwierdzil ta teze. Ludzie zwracaja uwage tylko na oficjalne wiadomosci powtarzane we wszystkich mediach. Mozna zazartowac, ze nawet czcionka sie zgadza - tak one wszystkie sa jednakowe i maja sie utwalic w umyslach ludzi.
Ludzie instynkownie traktuja powaznie wiadomosci podawane przez rzad, ale nie zastanawiaja sie juz nad tym, ze te rzadowe wiadomosci sa podawane przez prywatne media, ktore za ich podawanie maja placone i to duzo. Z tego zyja te prywatne media i dlatego obojetne im jest co w swoich publikatorach podaja.
Wiadomosci podawane na blogach, forach czy prywatnych stronach sa traktowane z prymruzeniem oka lub jako teorie spiskowe. Caly problem segregowania wiadomosci polega na wiedzy. Im nizsze wyksztalcenie ogolne tym wieksze przywiazanie do wiadomosci podawanych przez rzad i rzadowych naukowcow. Bardzo selektywna specjalizacja zawodowa wyklucza znajomosc zagadnien innego zawodu. Poszczegolne grupy zawodowe ludzi wierza sobie nawzajem. Bedzie przez to kiedys wielka katastrofa , bo coraz mniej ludzi potrafi ocenic sytuacje i wiadomosci.
|
|
4 marzec 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Dotychczasowy Koszt Napadu USA Na Irak: Trzy Tysiące Miliardów Dolarów
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
|
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
|
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
|
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
|
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
|
Ostry Zespół Zakochania
lipiec 19, 2008
|
Za, a nawet przeciw
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
|
Hipokryzja i zakłamanie, czyli dopaść Farfała
czerwiec 27, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
|
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|