|
Mafia Trzeciej RP
|
|
Przy całej nieskończoności nauki istnieje ograniczona liczba działań matematycznych.
Świat jest bowiem niczym "fraktal" który rozwija się w oparciu o kilka stałych składni matematycznych.
Z tego powodu porównywalne mechanizmy pojawiają się w wielu dziedzinach życia.
Na przykład procesory matematyczne powtarzają niektóre funkcje mózgu. Nie ma bowiem żadnych innych możliwości twórczości intelektualnej niż działanie za pośrednictwem prądów elektrycznych.
Tak zwane "Protokoły Mędrców Syjonu" są opisem mechanizmów zdobywania władzy. Niezależnie od tego - kto po tą władzę sięgnie to zastosuje te same metody.
Już Bolesław Prus - w powieści Lalka pisał że żydzi to bardzo niebezpieczny naród.
Kiedy więc preparowano "protokoły" to przewidywano jakich mechanizmów mogą użyć w przyszłości żydowscy finansiści.
Warto zastanowić się czy w "Protokołach Mędrców Syjonu" zostały opisane narzędzia globalizacji?
Analizując stan Państwa Polskiego w wieku XX dojść można do następujących wniosków:
System polityczno-społeczny Drugiej Rzeczypospolitej przypominał początki chrześcijańskiego feudalizmu. Z tą jednak różnicą że o ile chrześcijański feudalizm odwoływał się do idei służby jakiemuś "Bogu" to Druga Rzeczpospolita powoływała się na dług społeczeństwa wobec bliżej nieokreślonej "ojczyzny".
Z kolei PRL można zaszeregować do kilku zjawisk.
Początkowy okres przypomina wędrówkę ludów - gdy pod naporem dzikich plemion przemieszczały się inne.
Potem z kolei walkę plemienną - pomiędzy frakcjami komunistów.
Mimo, że komunizm przez cały czas wykorzystywał narzędzia indoktrynacji zaczerpnięte z judaizmu i chrześcijaństwa to tak naprawdę był systemem mafijnym, również wywodzącym się z judaizmu.
Zorganizowana struktura przestępcza o charakterze mafijnym - to najtrafniejsze określenie tamtego systemu.
Dla tej mafii - mniej lub bardziej aktywnie - pracowało społeczeństwo polskie, którego znaczna część zasilała szeregi wykonawców haniebnych zleceń.
W każdym systemie mafijnym istnieją oddolne dążenia do przejęcia władzy, oraz walka między starymi.
To - co z wielką naiwnością - nazywa się dziś zrywami wolnościowymi z okresu komuny .... a więc wydarzenia 1956, 1968, 1970, 1980 i 1988 było w rzeczywistości rozgrywką między bossami konkurencyjnych struktur.
Mafia rozgrywa swoje porachunki na ulicach ... tak samo komunistyczne zbiry wykorzystały społeczeństwo do walk wewnętrznych.
Dziś mamy do czynienia z analogicznym zjawiskiem.
Jedna grupa mafijnych bossów chce zwalczyć inną.
Polskojęzyczny sejm jest najważniejszym polem mafijnego działania. Kto zdobywa władzę ten przejmuje wpływy: dywidendy, posady w Spółkach Skarbu Państwa, kontrakty...
Niezależnie od tego - kto będzie rządził - to tylko interes prywatny będzie się liczył.
Bo na takich zdegenerowanych polityków głosuje Społeczeństwo Polskie. Takich polityków oczekuje .........
I większość Polaków bardzo chętnie zamieniłaby się miejscem z politykami by móc choć przez chwilę kraść.
Druga Rzeczpospolita odwoływała się do idei służby wobec ojczyzny.
Trzecia Rzeczpospolita odwoływała się do służby złodziejstwu i braku jakichkolwiek zasad moralnych. Taka ideologia obowiązywała przez 18 lat istnienia tego Państwa.
A co jest dzisiaj?
Dziś jest jeden wielki burdel i już nikt nic nie wie - o co chodzi...?
Po za tymi - którzy na takiej sytuacji zarabiają jeszcze większe pieniądze.
|
|
12 październik 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
|
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A teraz rząd światowy
grudzień 10, 2008
Gideon Rachman
|
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
|
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Nawet Łobodziński nie pomógł
lipiec 31, 2008
Artur Łoboda
|
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
|
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
|
Kupując polskie produkty
kwiecień 22, 2004
|
Dobre sygnały. Ministerstwo nie sprzedało ani jednej obligacji
luty 13, 2003
zaprasza.net
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|