ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE

DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE

Apel o nadsyłanie wspomnień ! Dobrze się stało , że ostatnio Żydzi podnieśli sprawę stosunków polsko-żydowskich i różnych pretensji . Być może , że okażą się one wzajemne. Jest to doskonała okazja by wreszcie temat ten przemilczany przez dziesięciolecia podjąć. Nakazuje to zarówno rozsądek , jak i interes Polski i społeczności żydowskiej. Dłużej nie wolno omijać tego problemu. Trzeba wreszcie ustalić kto, komu i co jest dłużny. Od wielu lat np. świat wie o Polakach , którzy ratowali życie Żydom. Wśród wyróżnionych za tę postawę jest 30 proc. naszych rodaków.
Tylko Polakom za ukrywanie Żyda groziła kara śmierci , a mimo to podejmowali to ryzyko i uratowali od śmierci 100 tys. Żydów. Tak jak Żydzi skazani byli przez Niemców na zagładę, tak i Polacy w ZSRR skazywani byli, tylko za to że byli Polkami, na śmierć natychmiastową w obozach zagłady: Katyń, Miednoje , Charków i wielu innych lub powolne konanie w więzieniach, gułagach, kopalniach, z głodu, chorób, wycieńczenia ciężką pracą, zabójczych mrozów.
Ludność żydowska, zwłaszcza na dawnych terenach polskich, była traktowana przez władze radzieckie szczególnie życzliwie, przyja?nie, powierzano jej chętnie różne stanowiska w urzędach, administracji miejscowej i centralnej. Dlatego zwracamy się do Rodaków o nadsyłanie wspomnień na temat stosunku, zwłaszcza byłych obywateli Rzeczypospolitej pochodzenia żydowskiego do Polaków , którzy znale?li się w niebezpieczeństwie w czasie okupacji sowieckiej, a także w okresie stalinowskim w PRL. Być może, że podobnie jak Polacy ratujący życie Żydom, także Żydzi pomagali Polakom w Związku Radzieckim, tylko świat o tym nie wie. Chodzi więc o danie świadectwa prawdzie . Proponujemy także stworzenie ”Polskiej Alei Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata”, zasadzenie tam drzewek pamięci i wdzięczności, umieszczenie przed nimi nazwisk tych Żydów, którzy z narażeniem własnego życia pomagali zagrożonym i prześladowanym Polakom w okresie stalinowskim w ZSRR i w PRL. Niech świat się dowie w jakim stopniu i w jakiej formie Żydzi odwdzięczali się Polakom za ich poświęcenie w ratowaniu życia ich ziomków zagrożonych przez hitleryzm. Apelujemy także do Żydów by podawali przykłady ratowania Polaków przed zesłaniem na Sybir, przed aresztowaniem, więzieniem, łagrami, represjami , nieludzką pracą. Fakty te opublikujemy i udostępnimy światowej opinii. Dla ułatwienia proponujemy następujące
zagadnienia:
1.Postawa b. obywateli polskich pochodzenia żydowskiego po 17 września 1939 r. wobec sowieckich okupantów .
2.Stosunek b. obywateli polskich pochodzenia żydowskiego do Polaków w okresie okupacji sowieckiej.
3.Stosunek Obywateli PRL pochodzenia żydowskiego do Polaków w okresie
stalinowskim.
4.Jakiej pomocy doznałeś Ty lub znane Ci osoby w okresie wojennym w ZSRR i po wojnie w PRL ze strony obywateli polskich pochodzenia żydowskiego ?


Wspomnienia prosimy kierować na adres -Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu –
Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy,
50-950 Wrocław 2, skr. Poczt. 807pl.
15 marzec 2003

 

  

Archiwum

Uczmy się walczyć o swoje
grudzień 15, 2003
Andrzej Kumor
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Kosowo
luty 28, 2008
Artur Łoboda
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Antysemicka" Europa
listopad 1, 2003
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Manipilowanie cyframi - polskie bezrobocie
listopad 30, 2003
Dziennik Polski
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media